Kje dobro jesti v Mariboru in okolici?

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.639
6.480
113
Naslednji teden bom spet v MB in bom šel jest k Noni v Zamarkovo! Koliko kilometrov je Zamarkova od MB, konkretno Malečnika?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Če si v Malečniku lahko kar preko sekaš, ne verjamem da je tam prek več kot 10km, še to mi je dost... Ali pa..
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.639
6.480
113
Sem šel zadnjič čez en hrib in sem prišel dol pri Pernici! Ni bilo daleč. Sam namreč vedno bivam v Vodoleh pri Malečniku!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
No ko si v Pernici si praktično že blizu None, računaj koliko imaš do Pernice, potem pa še 5 minutk...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.639
6.480
113
Citat:
Uporabnik digg pravi:
Fadil, si sčekiral?

Sem jedel pri Noni in moja ocena je zelo dobro. Všeč mi je sam lokal, postrežba hitra in zelo prijazna. Cena je bila normalna. Bil sem enkrat in jedel sem pico s tunino. Normalno je tunine skoraj vedno bolj malo na pici, tukaj pa je bila obilno obložena s tunino, kar mi pri tej pici paše ( pri drugih picah zmerno ). Skratka, ko bom spet v okolici Lenarta, obvezno k Noni. Bil sem tudi v Evroparku v MB , v tisti italijanski restavraciji. Postrežba uredu, cene solidne, hrana solidna. Jedel sem peresnike po kraško, gratinirane v pečici. Nič pretresljivega, vendar ne slabo. Osebno mi je bolj pri srcu pri Noni! Naslednji teden grem za 3 dni v Prekmurje!
 

der_Starke

Pripravnik
22. jun 2010
881
5
18
Vzhodna - MB
Evo, kopiran moj post s teme spodaj o Prekmurju:

Rajh Bakovci - tradicionalno OK
Oaza Mlajtinci - odlicni steaki pa zar
Prekmurska iza, Izakovci - Domaca prekmurska hrana
Gostilna Toncek - Beltinci

Pa razni vinotoci z odlicno hrano, npr. Puhan v Bogojini; Passero, Suhi Vrh....

Dober tek.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.639
6.480
113
Si bom vse zapisal in, ko bom kje v bližini, bom 100% poizkusil. Prenočišče sem si zrihtal v bližini Ljutomera ( turistična kmetija ), delal pa bom po Prekmurju in Prlekiji. Se že veselim kulinarične ponudbe te regije....
 

pipika

Zelenc'
8. nov 2010
11
1
1
Slovenija
Jaz navijam za Barilo (na Slomškovem) in Ankoro. Sem pa bila zadnjič v Kungoti na pijači, tam kjer je Oliva, pa me res zanima kakšne so cene in hrana ( od zunaj zgleda ambient zelo lep)

Kar se pa tiče tortic
wink-1.gif
)