Kje dobro jesti (v lepem ambientu) v MB in okolici?

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
Kičasto bi kicastem je ok. Kičasto v kmečkem okolju ni ok.
Nisem designer, da bi znal, vendar tudi taki krožniki v pravem ambientu izpadejo super.
Verjetno tudi ti nisi merodajna za sodbo samo na podlagi slike krožnika, da je kič. ;)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Tudi oni niso... Ti talarji ne gredo pod nobenim pogojem skupaj in v isti gostilni. Saj meni je vseeno, zaradi tega ne bi bila meni hrana nic manj okusna, je pa en tak nepotreben kiks. Trudis se s pripravo, trudis se kako na krozniku izgleda, ne potrudis se pa enako za kroznik sam. Pac enkrat enga placas, da ti to pomaga izbrati in zadeva resena.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.241
113
Sori, z izbiro kroznikov je VSE narobe. Ajde, se najmanj moteči so oni s pecenko ali slanino al kaj je. Oni beli debeli so grozljivi, kot kak medicinski pripomocek za inkontinenco. Jebo mater da bi raje vse tole imel servirano na plastiki/kartonu za piknike...ali pa na plehnatih talarjih iz OŠ...
 
  • Haha
Reactions: ales85

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
Tudi jaz ne vidim iste "niti" od prvega do zadnjega krožnika. Vsak zase sicer lep, a skupaj...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Meni naprimer so različni krožniki všeč. Pogledal sem tudi ostale fotografije na spletu, kjer so še druge jedi in krožniki ter stena s sporočili strank.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Hahaha keri geji, da vas krozniki motijo. Glede kolicine se pa z jabe popolnoma strinjam. Napisal je, da gre z zensko na diskretno večerjo kar pomeni after party in tle se pac ne gres po slovensko nabasat s kilo kalamarov ali plesko s cebulo
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ja, ampak vseeno jih menda potem ni fasala, pa čeprav se je ded sprsil. Menda so bili ravno krožniki krivi, niso naredili vtisa nanjo... zato toliko govora o talerjih.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Heh, vsi, ki ste kritizirali krožnike in postrežbo hrane... Ste že bili kdaj na kakšnem degustacijskem meniju? Kolikor imam sam izkušnje, je povsod tak, da ti vsako hrano prinesejo na drugačnem krožniku.. Ki so čisto različni med seboj.. Tako kot hrana... ;)

Nama so bili krožniki in na splošno pogostitev super in odlični.. Mogoče je tudi efekt slike drugačen kot v živo (ko gledaš sliko je nekaj čisto drugega kot pa v živo).. ;) No, ampak kot sem rekel, so vsi krožniki izgledali super in niso izgledali kot neki kitajski "cheap shit", ampak čisto solidni krožniki.. ;) Tudi pribor po vsaki hrani zamenjan in pred hrano prinešen nov (v belih rokavicah)... ;) Hecno, da vas je zmotila postrežba, ker se mi zdi, da sta se na postrežbi res potrudila maksimalno.. ;)

Aja, pa naj še povem, da jima ne delam nobene reklame, ampak pač realno povem (sem na prejšnji strani napisal tudi negativne stvari).. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.241
113
Saj ni izpadlo kot reklama. Ampak ce objavis slike verjetno lahko komentiramo. V tem cenovnem rangu se spodobi da štima vse. Hrano v sledovih ti lahko pripravi kdorkoli, potrebna pa je zgodba. In pri tem porcelanu pac ni nobene niti. Spodobi se da je usklajen vsaj z nečem. Z jedjo, ambientom, ali pa vsaj medsebojno. Tukaj je pač VSE narobe, porcelan pa je povrh vsega še grd. Imel bi edino tisti sivi ali kak talar s svinjo. In morda onega belega debelaga za napajat psa. Ali pa lovit ose. Gostilni pa vse dobro!
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Eh, veš da lahko pokomentirate.. To je tudi bistvo foruma... ;)

Ampak mi je malo smešno, v kaj vse se "vpiknete"... :D
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Saj ni izpadlo kot reklama. Ampak ce objavis slike verjetno lahko komentiramo. V tem cenovnem rangu se spodobi da štima vse. Hrano v sledovih ti lahko pripravi kdorkoli, potrebna pa je zgodba. In pri tem porcelanu pac ni nobene niti. Spodobi se da je usklajen vsaj z nečem. Z jedjo, ambientom, ali pa vsaj medsebojno. Tukaj je pač VSE narobe, porcelan pa je povrh vsega še grd. Imel bi edino tisti sivi ali kak talar s svinjo. In morda onega belega debelaga za napajat psa. Ali pa lovit ose. Gostilni pa vse dobro!
Zdi se mi, glede na tvoje izjave tu, da ti vedno ješ v vsaj 3 Michelinovih zvezdicah... Ziher...
Če pa ne zmoreš več, kot pečenko in restan krompir, pa...
Krožniki so del "scenosleda" (uf, nova beseda zate).
Če ti ni všeč, ali pa ne zmoreš, ne it tja, preprosto...
Pojdi na burek...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
še moji talarji. to je slika 2 - after.

talarji.JPG
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Glede slikanja... V kaj se eni vpiknete... :D :D

Naredil sem 7 slik (eno še ambient), ker je bila hčerka na morju in jo je zanimalo, kaj sva jedla.. Plus slikal sem tudi zato, ker sem spraševal tu na alter in sem imel v mislih naret kratek povzetek, ker mi je nekdo na alter priporočal to gostilno.. ;);)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Glede slikanja... V kaj se eni vpiknete... :D :D

Naredil sem 7 slik (eno še ambient), ker je bila hčerka na morju in jo je zanimalo, kaj sva jedla.. Plus slikal sem tudi zato, ker sem spraševal tu na alter in sem imel v mislih naret kratek povzetek, ker mi je nekdo na alter priporočal to gostilno.. ;);)
To, da si slikal, ni nič hudega, IMHO...
Fotke so lepe, hrana zgleda božanska, vem, da sta uživala v hrani...
Glede na to, da sva bla že parkrat tam, me talerji ne motijo, WC tudi ne...
Kar se naju tiče, Mak in Denk sta mogoče "bolj zverzirana", hrana pa tu-tu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in raners