kje bi najraje ziveli (blok, hisa)?

Kje bi najraje ziveli?


  • Skupaj glasov
    147

deejay2

Zelenc'
14. jan 2008
28
0
1
No izpolnite anketo. Me prav zanima, kje bi najraje ziveli. Jest bi bil najrajsi v bloku.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Najbolj mi trenutno ustreza blok v mestu, ne bi pa se branil malo večje kvadrature. Predvsem iz razloga, ker imam vse na dosegu roke. Kasneje, ko bi se mi življenje malo bolj umirilo bi pa pasala kakšna hiškica v bolj odmaknjenem kotičku ali vsaj predmestju.
 

deejay2

Zelenc'
14. jan 2008
28
0
1
Hoci tole bo pomota veš. matix sem pac navajen, ker ze vecino zivljenja zivim v njem.
 

Sipi

Pripravnik
14. avg 2007
290
0
16
43
Kar pod avtomobilizem
zmaga.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Sem najprej mislil, da je zadeva mišljena zaradi varnosti avtomobila....se mi zdi, da to ne spada sem...

Drugače pa v hiši.....čim dlje od mesta...
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Trenutno živim na vasi, v hiši, najbližje mesto oddaljeno 12km, LJ pa 40km. Raje bi živela bližje LJ oz. svojemu delovnemu mestu. Sprobala sem tudi življenje v bloku, ki mi je super, ampak sam čez teden, čez vikend je pa pravi dolgčas.
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Živim v hiši, na obrobju Ljubljane (cca. 10 km) in mi ustreza. Je dovolj blizu, hkrati dovolj odmaknjeno. Definitivno se ne bi selil iz hiše, tudi če bi živel drugje
ne-ne-1.gif
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Jest pa bi živel v bloku v samem centru, katerega bi bil lastnik, se pravi bi živel v svojem stanovanju, ampak vse ostalo bi blo pa prazno :D

Realno je pa imho najbolš hiša do 30min iz centra.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Definitivno hiša, na kakšni vasi. Sedaj živim ene 2 km iz Vrhnike in ni lepšega. Pač včasih prismrdi po kakšnem gnoju, ampak to je čar življenja na vasi.
grin1.gif
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Živim v stolpnici (LJ). Živa norišnica. Skoraj vsak vikend nekdo nekaj štema, v shrambi v kleti ne smeš imet nič uporabnega, skoz razsuti lifti, vse totalno zaparkirano, otroško igrišče je v bistvu pasji wc+odlagališče za uporabljene igle, praktično pod oknom so 2 leti nazaj odprli burek/kebab lokal, za znoret kolk se čefurija ponoč dere k se pridejo nafutrat, pa še glede na to, da je skoz nekdo od njih v lokalu vsi ostali, ki se peljejo mimo trobijo
stupid-1.gif
,... mah naštevu bi lahko cel dan. Men stolpnica že preseda. Najraje bi živel v hiši, nekje na vasi.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Trenutno živim na vasi, v hiši, najbližje mesto oddaljeno 12km, LJ pa 40km. Raje bi živela bližje LJ oz. svojemu delovnemu mestu. Sprobala sem tudi življenje v bloku, ki mi je super, ampak sam čez teden, čez vikend je pa pravi dolgčas.

Čez vikend greš pa dam kjer maš bajto al pa vikent
grims-1.gif


lp
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sam bi najraje živel v hiši blizu centra (večjega) mesta, toliko da ti pod oknom ne vozijo tovornjaki in toliko, da so trgovine / uradi / služba / ... blizu.