kje bi najraje ziveli (blok, hisa)?

Kje bi najraje ziveli?


  • Skupaj glasov
    147

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Zivel v bloku, in odkar sem v hisi nebi sel nikoli vec nazaj. Blok ima samo eno prednost in se to dokler si otrok in sicer vecino kolegov in kolegic imas stuk nizje ali visje. Vsi so ti blizu. Ampak hisa je pa za moje pojme zakon. Imam svoj mir, pocnem kar hocem, imam parking za katerega se mi ni treba kregat ipd ipd...
 

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
Kr uredu gradnja je. Stanovanje ima dve kopalnici. Pa dost je velko vse skupi.
Prestige proti ostalim blokom
grin1.gif
 

ermej

Fizikalc
3. sep 2007
722
29
28
Absolutno v hiši. 19 let sem bil na podeželju, sedaj sem pa že osmo leto v bloku. In nisem spremenil mnenja niti za 1%, raje sem magari 10 km do prvega mesta, ali pa večjega naselja, pa ne rabim nobenega soseda na dosegu vsaj 100 metrov, kot pa sedaj ko je za vsako steno vsaj eden. Moja sicer vidi neke strašne prednosti življenja v mestu, ampak me ne bo prepričala. (ona je pa iz bloka, otrok betona.) Tako da upam, če bo vse po sreči se v jeseni selim ven nazaj iz te mestne džungle. Pa nobena trgovina, gostilna, asfalt, bližina službe... meni nič od tega ne odtehta mira, zasebnosti, da me nihče ne nadzira,...
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Nekaj podobnega si želim jaz, samo ne v bloku ampak v hiši. Spodaj dnevni prostor (kuhinja, jedilnica dnevna soba v enem) pa kopalnica, WC in še kakšna sobica za nasledstvo. Zgoraj pa spalnica in kabinet, morda tudi tuš in WC. Spalnica in kabinet morata imeti trikotni prerez. Iz postelje mora biti pa lep razgled na zvezdno nebo čez kakšno strešno okno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.894
113
pri taščici
taka stanovanja smo delal leta 2000 v kamniku, Kako so se mi takrat zdela draga po 2000dem, čez pet sem ga kupil pa za 2000evrov
 

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
ksz

Živim na vasi, v hiši, 3 km od glavnega mesta v naši regiji! Čisto ok, vse je še vedno dovolj blizu in hkrati dovolj stran od mestnega rompompoma!
grin1.gif
Ni šans, da grem v blok!
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Živim v poslovno-stanovanjskem objektu in mi je to najbolj idealno, zakon. Smo ko v hiši, za sebe, ampak vseeno pa folk, na drugi strani bajte.