Kdo pije, kdo plača...

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik ynos pravi:


Pri pijačah, kosilih, pa kakor kdaj. Niti ne vsak enkrat, niti vedno en... na dolgi rok se itak nekako zgliha.

Ja se strinjam ja. Pač po filingu. Ni nujno, da je enkrat eden, enkrat drugi, ampak situaciji primerno. Če jaz povabim plačam jaz, in obratno. Če ma eden drobiž pa drugi ne plača un k ga ma. Če ti neki zbereš to pol tud plačaš, ipd.

Nimam nobenih problemov s tem da plačam, dokler ne opazim izkoriščanja.

lp
 
Sej to sem tudi jaz hotel povedati. Nisem želel "ti plačaj, prejšnjič sem jaz"
grin1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Pa sej na dolgi rok se vse približno zgliha,...je pa res, da na prvem dejtu prvi drink vedno pustim, da tip plača, pa ne vem zakaj
grin1.gif
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Ja, razvajanje ni dobra reč... Fantje jst tkole pravim. Preden si najdete resno punco morte:
- si kupt motor / al pa ornk športn avto
- vsakič k dam pridete uzet per pa se pred TV usest
- vsak torek pa četrtk iz frendi na per it
- hodt u gatah po bajti

Evo, to je pogoj. Če se s tem ne strinja, potem lahko kr gre.


Pa ne ji daril kupvat... K pol se navad pa sploh ni dobr.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ksz....

na prvem "zmenku" pustim da tip plača, razn v izjemnih primerih, če se kaj zmenimo, da mi prnese, pa noče za to stvar vzet plačila, potem prevzamem pijačo in v primeru, da jaz vabim, pol tut jst plačam.

kasneje, kot jih večina pravi...menjavanje
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
ksz....

na prvem "zmenku" pustim da tip plača, razn v izjemnih primerih, če se kaj zmenimo, da mi prnese, pa noče za to stvar vzet plačila, potem prevzamem pijačo in v primeru, da jaz vabim, pol tut jst plačam.

kasneje, kot jih večina pravi...menjavanje
Kaj plačaš ju3 pijačo ali večerjo?
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Prvo ko kero spoznam ji jaz ziher nebom nič drinka plačal, ker so me babe že tolkokrat napizdile. Pride do mene pa reče, kak sn fajni, pa grema do šanka skup, da ji kupim pijačo, te pa reče "hvala!" pa se gre po drugem dedu vlačit, jas pa s trdim domov.

Zaj se pa delam bolj zajebani pa šele takrat ko vidim, da ji je res do mene pa nea fehta samo za drinko, te pa tui jaz kaj častim.

Za zmirom vaš, Batate
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Alo

Če si v neki resni zvezi ali pa poročen je baš "šajs egal" kdo vzame denarnico - tak imava midva z mojo ženo to porihtano. Poznam pa pare -poročene - ki imata še vedno vsak svojo plačo in ni vseeno kdo plača - te pa poslušaš jamranje iz ene pa druge strani kak večnima pa te finte -

No ja sicer pa kak kdo hoče tak pa naj ima....
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Kako pa zgleda to, da majo poročeni skupni proračun in da oba jemljeta ko rabita?? Kaj imata kartice doma in poznate vse pin kode al dvignete celo plačo in jo imate doma v predalu?
stupid-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Moja dva sta itak pooblaščena na obeh karticah in tudi PINe poznata oba,...drugače pa če se ne motim porabita za sprotno življenje mamino plačo, fotrova pa se nakazuje na skupen proračun in se tam varčuje,...oz. se z njega vzame za kake večje nakupe....
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kako pa zgleda to, da majo poročeni skupni proračun in da oba jemljeta ko rabita?? Kaj imata kartice doma in poznate vse pin kode al dvignete celo plačo in jo imate doma v predalu?
stupid-1.gif

Verjetn je mišlen bolj tko, da se ponuca keš na random, pa da ni striktno določeno kdo je kolk dal... če pa enmu zmanka pa drug da.... vsaj tko si jst predstavlam.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Doma v predalu ravno ne, samo je pa lahko tudi ta vrjanta, da imata vsak svoj tr. račun, na katerega dobivata prihodke, potem pa ali zlijeta na skupen racun, ali pa 2 kartici, pa ko rabis, kupiš...