Kdo lahko prepove uvoz in prodajo vozila?

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.374
156
63
Ja, ratal. Sicer se pa ti sklicuješ na to da prestižniki delajo pizdrije samo zaradi korejcev
Citat:
Če 760iL naredi pizdarijo, jo je sprožil spredaj korejec, to je fix.

Preberi kaj pišeš. Odgovor je na Alter-ju.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Hehe, te razumem
grin1.gif

Kio Picanto. To je fix. Lupo parkira čist solidno, Fox tudi.

Ne. Vsi nesposobneži ki kupijo kratke, niso mirni, dokler ne začutijo pomirjujoč udarec gume ob robnik. Da jim to zjebe gumo bolj kot nadaljnih 100km jih ne zanima. Kolikokrat tako naletim na skrit VW pleh, v odtenkih modre barve, ki si jih lahko izmisliš samo pod vplivom LSDja.. Tudi pleh drugih značk, ampak korejci majo vsaj normalne.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Dnevno delam 80-100km, in še nisem naletel na Kajena, ki bi z levim blinkerom šel desno. Al pa ga po AC sviral 70, tako
je praksa, če kdo dela štalo na AC bo to korejec al pa šervoletovec.

Res je..... Kajen blinkera sploho ne bo uporabil
smile-1.gif

Pa boljše da ga ne uporabi kot pa da mi da levega, pol pa mi desno zavije.


KimJongovci so kamikaze, vi pa kak čete. Nevem kdaj sem nazadnje vozil za korejcem pa da je v roku 10km vse štimalo, enostavno
očitno jim tiste plavo-zeleno-rumene ledice vplivajo na nek živčni sistem.
aplauz.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.374
156
63
Aha, zdej pa vlaganje.

Aja pa pol bi te prosu, da drugič že v naslovu omeniš zakaj odpiraš temo, da je potem sploh ne bom odpiral.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
se peljem na šiht; model sred ničesa napolno zabremza, nato malo pospeši in se parkne na busno. Zavijam levo, model pred mano
desni blinker, in zavija v levo da sem se mu skoraj openalil zadaj.

Če je mel CE tablico potem je to normalno....
grims-1.gif
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Citat:
Uporabnik olfa pravi:
Aha, zdej pa vlaganje.

Aja pa pol bi te prosu, da drugič že v naslovu omeniš zakaj odpiraš temo, da je potem sploh ne bom odpiral.
Ne rabiš pogledat naslova teme, že uporabniško ime je dovolj
smile-1.gif
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Korejci fajn mažejo na ministerstvu za promet, da lahko polizdelke lifrajo na evropski trg. Ajd ne rečem Hrvaška, Bosna, Makedonija, Moldavija...
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
BMW vozniki ne dajejo žmigavcem ker če voziš tak ubervagen ti je to pod častjo, saj mora biti ostalim kristalno jasno da so počasni in revni, ter si zaslužijo samo vozni pas, četudi za kolono romunskih kamionov.
Isto se dogaja te dni z AUDI vozniki..
Me mika kaka nalepka odzadaj v stilu ''imaš malega, da mi blendaš?''
Zanimivi so mi tudi argumenti na vprašanje ''zakaj misliš da je BMW najboljši'' : ''ker je BMW'' ''ker ni renault'' ''ker ima tradicijo''
Da je bil na servisu več kot na tankšteli pa skriva(jo) - ne leti na malcoma.
Nasploh so vsi taki razvajene riti, ki za vožnjo 20 km stran seveda potrebuje 10.000 € vredne dodatne opreme, da je fizičnega dela nevajeno telo v popolnem udobju kot bubrek v loju.
Se mi zdi da bojo te generacije vse pocrkale pred 60im.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik olfa pravi:
Aha, zdej pa vlaganje.

Aja pa pol bi te prosu, da drugič že v naslovu omeniš zakaj odpiraš temo, da je potem sploh ne bom odpiral.


Nevem zakaj sploh odpiraš teme ki jih jaz odprem. In eno še rečeš, pa ti prepovem brat moje teme. Če boš bral pa še na alter piknik neboš smel.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.374
156
63
A zakaj?

Zato, ker sem tako vljuden, da ti kljub očitni retardiranosti še verdno dajem upanje. Samo zato. Da si ne bi slučajno kaj domišljal.

Prepovedat pa ne rabiš, niti ne moreš. Te pa malo žuli kajne?
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Ded, ti se pa tak meniš, ko da bi ti mati bla najmanj direktorca multinacionalke, ne pa državna uradnica
smirk-1.gif