Kdaj?

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Kdaj prvi spolni odnos v novi vezi? Ali je to odvisno od tega, če človeka že od prej poznate ali za vas to nima pomena? Morda še, na kakšen način pridete do tega, da bosta ravno takrat imela spolni odnos?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
po moje ima veze če se že poznaš od prej...

in če vklopim FHM cajtung.... tam piše da nekje do 2 mescev... če ne jo je treba zamenjat....
grin1.gif




moje mnenje: 3 mesce max.... če ne grem drugam....
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Ma zanima me ravno zarad tega, ker so mnoge ženske obtožene da so kur*e, če kao prehitr dajo, oz takoj in baje, da se tipi takrat sprašujete/sprašujejo, kaj pa če kar takoj vsakmu da. Kdaj naj bi bila tista "meja"?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
mislim da je 2-3 mesce glih prava doba, da ženska počaka potem pa je že malo vprašljivo, če si sploh kaj želi ... če ji je nekdo všeč in je z njim že 3 mesce v zvezi si verjetno želi tudi kaj več kot samo kepico sladoleda na klopci v parku

tiste, ki čakajo več kot 3 mesce so že malo preveč zaščitniške do same sebe, da se nekaj mučijo ... itak vsi vemo, da že po 1 tednu postanejo potrebne ampak se samo zadržujejo, da ne izpadejo k*rbe kot je rekla skorpy
 

Shaedar

Pripravnik
19. jul 2007
99
0
6
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
mislim da je 2-3 mesce glih prava doba, da ženska počaka potem pa je že malo vprašljivo, če si sploh kaj želi ... če ji je nekdo všeč in je z njim že 3 mesce v zvezi si verjetno želi tudi kaj več kot samo kepico sladoleda na klopci v parku

tiste, ki čakajo več kot 3 mesce so že malo preveč zaščitniške do same sebe, da se nekaj mučijo ... itak vsi vemo, da že po 1 tednu postanejo potrebne ampak se samo zadržujejo, da ne izpadejo k*rbe kot je rekla skorpy

mogoče kakšen poseben preliv ? beljakovinski ?
evil.gif
 

mick

Pripravnik
3. avg 2007
101
0
16
52
www.aquariumwild-team.com
Mater, sem tudi sam čakal dva meseca, mamico ji
smile-1.gif
. Prvo bila mišljena veza za na hitro, vmes se zaljubo - pa počakal, kaj mi je bilo druga.


p.s. pozdravi fotra od snake1
wink-1.gif
.
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:

Kdaj prvi spolni odnos v novi vezi? Ali je to odvisno od tega, če človeka že od prej poznate ali za vas to nima pomena? Morda še, na kakšen način pridete do tega, da bosta ravno takrat imela spolni odnos?




ni pravila pri meni.. tudi že po dveh dneh.. pač če je kemija, je kemija..
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Ma zanima me ravno zarad tega, ker so mnoge ženske obtožene da so kur*e, če kao prehitr dajo, oz takoj in baje, da se tipi takrat sprašujete/sprašujejo, kaj pa če kar takoj vsakmu da. Kdaj naj bi bila tista "meja"?

najprej da povem, da pri mkeni tudi ni nekega pravila, pšri enih sem čakala dalj časa pri drugih manj.

Zdaj če se vrnem na skorpy-jin citiran text....če so ženske kur++be, če prehitro dajo, kaj so pol tisti fantje s katerimi so sexale....to je za moje pojme dvore
zen meč
 

Drugizvezdnik

Pripravnik
20. jul 2007
432
0
16
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:

Po občutku, z enimi prej z drugimi pa kasnej.




Se popolnoma strinjam s tem, ampak 3 mesece je pa res dolga. V končni fazi začneš hoditi z nekom, ker ti je tudi privlačen.
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Drugizvezdnik pravi:
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Po občutku, z enimi prej z drugimi pa kasnej.

Se popolnoma strinjam s tem, ampak 3 mesece je pa res dolga. V končni fazi začneš hoditi z nekom, ker ti je tudi privlačen.

Ja sej, nima smisla se potem nekaj "fino" in nedostopno delat, saj ni nobena skrivnost, da si oba partnerja želita isto. Saj z vsakim tudi nimam namena it v vezo, s tistim, ki pa imam tak namen, pa želim skočit med rjuhe čim prej.
grin1.gif
3 mesece pa nobenega ne mislim čakat, niti se ne maram igrat nekih igric, ker se mi zdi to otročje.

Kar se pa tiče "dvoreznega meča" pa lahko rečem samo to: do tega smo spet prišli s postom ženske uporabnice in spet smo tam, da same sebe označujemo za "lahke", medtem ko so moški pravi jebaæi.
frown-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Jaz nimam tega problema, da bi žensko imel za ku*bo, če se poseksava že prvi večer. Obema sede, hvalabogu. Naj grem raje s trdim spat in jo imam za pridno punco?
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Ma zanima me ravno zarad tega, ker so mnoge ženske obtožene da so kur*e, če kao prehitr dajo, oz takoj in baje, da se tipi takrat sprašujete/sprašujejo, kaj pa če kar takoj vsakmu da. Kdaj naj bi bila tista "meja"?

A ti se pa ne vprašaš, če tip v takem primeru kar vsaki "da"? Skrajni čas je, da se začneš cenit in uživat v življenju in se malo manj obremenjevat s tem, kaj si ljudje, ki nimajo drugega dela, kot se ukvarjat z življenjem drugih mislijo (kot zanalašč so taki primerki nazadnje (zastonj) namočili v prejšnjem tisočletju).
Tudi jaz sem se to spraševala v času poznega najstništva oz. v začetku dvajsetih, ko sem se na mnenje mnogih nezadovoljenih žensk in moških "skurbala", no, ko sem se pogovarjala s tem tipom (bila sem še otrok
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Če se privlačita in sta oba horny...se mi zdi 2, 3 mesece žlajfanja roke nekaj najbolj neumnega, kar sem slišal.

Mogoče bi zneslo, ko sem bil 15 let star.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
Ma zanima me ravno zarad tega, ker so mnoge ženske obtožene da so kur*e, če kao prehitr dajo, oz takoj in baje, da se tipi takrat sprašujete/sprašujejo, kaj pa če kar takoj vsakmu da. Kdaj naj bi bila tista "meja"?

me nič ne moti če ta takoj.... potem pač poteka spoznavanje drug drugega s sexom.... drugače pa brez njega....

[censored] pa izpade če da prvi dan sexat... čez en teden pa je že na drugem..... takrat pa je [censored] ja
smile-1.gif
 

barby

Zelenc'
4. avg 2007
16
0
1
Dva ali tri mesece čakanja je res dolga doba, razen za mlajšo populacijo. običajno si za partnerja izberemo nekoga ki nas privlači in si želimo odnosa z njim. Čakanje je zato nekaj brezveznega in mučnega. Res pa se ni primerno "dati dol" že na prvem ali drugem zmenku. Na to, po kolikem času skočmo z nekom v posteljo ( ali kam drugam kjer to delamo) vpliva tudi to, kako dobro nekoga poznamo in kakšne načrte imamo z njim. Za avanturo verjetno ne bo nihče čakal dva meseca.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Liter vodke 2 osebka nenormalno zbliža...

Mogoče se mi zdi, da če nebi obstajala vodka, bi jaz še danes bil nedolžen...
Kakorkoli.

To narediš, ko pač to narediš. Če ti je babna tak tak, ni slaba, samo.... Pol jo pač gurneš,
za zgubit nimas nič...

Če je kaka res specialka (takih itak ne delajo več, ker sem dozdaj spoznal 2 ko sta bli vredni te besede)
tam pa si mogoče malo čas vzameš, čeprav je problem, če hodita kratek čas, 1 teden recimo, pa
rečeta da greta namorje, nenazadnje zakaj ne, v osnovi imata oba resne namene en z drugim, no
in tam pol zna bit problem... Plaža, morje, svečke, alkohol, zna spokat prej kot bi sicer naj...

Ampak tut nič hudega, boljše malo prej, kot pa dosti prepozno...

Sicer pa je od let odvisno.

18 - 2 meseca
20 - 1 mesec
23 - 2 tedna (al pa kr sprve)
25+, ponavadi pri teh letih prvo spoka, pol pa se začne zveza
evil.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
To čakanje se mi zdi totalna blesarija. Sploh ne vem, zakaj bi čaku. Fant in punca - "skupnost" dveh, ki se imata rada in se zelo privlačita, torej ni potrebe po čakanju in ne vem, kje je poanta tega. zase lahko rečem, da sva s punco zmeraj prej f*kala, preden sva začela hodit..dobro bile so 2, ampak sem še precej mlad
grims-1.gif