Kdaj?

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Mogoče se mi zdi, da če nebi obstajala vodka, bi jaz še danes bil nedolžen...

Kaj, a brez vodke nobene ne prepričaš?

Ravno obratno. Samo od vodke opite češplje mu dajo.
evil.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
To so pač taki zamaskirani prijemi, ki delujejo v več smereh...
Torej, če prav razumem, brez vodke ne moreš spravit nobene pičke v posteljo in hkrati ne moreš v postelji nič naredit?
confused-1.gif
Hm, prvi sveder..... v kaj?

On topic: če paše pač paše, kdo bo čakal.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Wu_Shu_Master pravi:
Jaz nimam tega problema, da bi žensko imel za ku*bo, če se poseksava že prvi večer. Obema sede, hvalabogu. Naj grem raje s trdim spat in jo imam za pridno punco?

QFT

čimprej bo dala, tem bolj sem ji všeč/jo privlačim...
grims-1.gif

2 meseca!?! wtf
bonk.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
ksz



Se strinjam z kdosemjaz. Čakanje je samo ena navadna butasta družbena norma v katero smo prisiljeni in je v nasprotju z našimi željami in potrebami. Meni se zdi prav takrat, ko obema zapaše in ni nič narobe, če je to že po enem tednu ali po enem mesecu. No načeloma se mi sex na prvem zmenku ne dopade glih, ker je malo bolj zanimivo, če stopnjuješ napetost in doma fantaziraš ipd., tko da si potem res potešen, nimam pa nobenega slabega mnenja o ženskah, ki to naredijo - itak je vse odvisno os okolja v katerem odraščaš, življenskega obdobja v katerm si itd.



Bedno se mi zdi tudi, če tip, ki je eden izmed teh dveh, ki se data dol označi žensko za kurbo in lahko, ker sta že takoj opravila s tem. Torej je bil na nek način posiljen, ker se mu ni zdelo prav, da to opravita že takoj ali zgolj ni imel jajc povedati to še pred dejanjem pa potem raje kolegom razlaga kakšna je ta in ona??
bonk.gif




Pri tem naj se folk drži svojih želj in se ne podreja družbenim normam in nekim čudnim vnaprej določenim terminom za prvi kiss, prvi sekx in podobne zadeve, ki so zgolj in samo zadeve in preference posameznika oz. obeh vpletenih, ker če se en mesec na silo zadržuješ samo zato da dokažeš, da nisi ku.rba, dokazuje samo to, da si butasta in otročja. In obratno seveda, čeprav mamo probleme z označevanjem za lahke in kurbe samo ženske.



Drugače je pa to samo še ena izmed stvari o katerem naj drugi ljudje ne bi določali in nimajo pravice označevati nekoga za bog ve kaj. Mene prav briga, če recimo Mateja da za onegavit Tomažu že prvi večer. Sta že mela svoje razloge in najbrž sta oba uživala. Kaj ima moje mnenje tukaj zraven sam bog ve. Prav tako mnenje Ane, Boštjana, Sandre ali kogarkoli drugega. Če bi se ljudje znali več ukvarjati sami s sabo kot z življenji drugih bi lahko prav lepo uživali brez nepotrebnih obtoževanj, obremenjevanj in kreganj.
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
čist po občutku.
s kako prvo noč, s kako pa tudi po treh tednih še nič ni.

Sicer pa do poroke na roke nekak tako pravijo
uf-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
prvi odnos? odvisno od situacije...včasih niti priložnosti ni, čeprav si tega želiš...če mi je nekdo privlačen (konec koncev ponavadi ne greš v vezo z nekom, ki ti ni privlačen), ne vem, zakaj bi se upirala želji. Pa če je to po enem tednu ali dveh mesecih (sploh si več ne predstavljam, da bi bila z nekom dva meseca ne da bi sexala
shocked-1.gif
sej me razžene prej...), je čist vseeno. Ravnat se po nekih družbenih vzorcih zgolj zaradi tega, da ne izpadeš kot *****, je čist mimo zgrešeno. Mnenja tistih, ki ne podpirajo in spoštujejo mojih privatnih dejanj, me ne zanimajo. Če me nekdo ne sprejme, je to pač njegov in ne moj problem. Meni se s tem enostavno ne da več ukvarjati.

Mogoče ne ravno on topic, pa vseeno-pred časom me je prav osupnilo razmišljanje nekega očeta o svoji hčeri. Dotični oče je šel namreč brskat po privatnih mejlih od svoje 22-letne hčere, ki si je dopisovala z nekim profesorjem, ki naj bi bil precej starejši. V dopisovanju naj bi bile precej natančno opisane nekakšne aktivnosti (verjetno spolne) med profesorjem in to hčero. Oče je seveda popolnoma ponorel na hčero, se skregal z njo.... Ko sem za to slišala, sem vprašala to hčer, za kaj se je sploh v bistvu šlo...ampak že v samem štartu njenega morebitnega odnosa s profesorjem nisem nanjo gledala negativno, kot, kako je lahko storila kaj takega. Ona je kasneje sicer vse to zanikala-vse skupaj naj bi bila le šala, njuna 'skrita' igra, a vseeno.

Najlažje je druge ljudi obsojat, tako ti ni treba gledati v samega sebe...

Če dvema pač paše sexat, zakaj torej ne bi?
grin1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Ksz...


Kdaj mu prvic dat? Odvisno od tebe, pa od tega, kolk ga poznas, kolk ti je všeč....
Tisti časi, ko so se tipi hvalil, kolk so jh podrl so mim. Kdor se vedno to dela, si samo svoj (že tako nizek) dviguje, ker drugega ne zna... Nevem, zakaj bi lahko tipi posexal 20 žensk v tednu, pa bi bli carji, ženske pa qurbe...
stupid-1.gif
.

Par se mora tudi v sexu ujemati/dopolnjevati... Če tega ni, sta si lahko se tko usojena, a je mnogokrat varanje neizogibno....

Torej, če je ta oseba tvoj kolega, pa ga poznas že dolgo časa....
cheer.gif
.


P.S. Vse sem pisal v tretji osebi, tako da ne leti na nobeno določeno osebo. Moje razmišljanje, pač
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če je vse super, potem je par dni dovolj, če pa dekle zavlačuje, potem jo je treba izjemno užalit in zahtevat, da ti plača karto za gondulo na Vogel, kjer se ga zapiješ...
Mah, pravila ni, čim prej tem bolš jaz pravim...
cheer.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
ti bitch, dobro razmišljanje, bi ti kar tortico kupil in sok...
aplauz.gif
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.306
62
48
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
prvi odnos? odvisno od situacije...včasih niti priložnosti ni, čeprav si tega želiš...če mi je nekdo privlačen (konec koncev ponavadi ne greš v vezo z nekom, ki ti ni privlačen), ne vem, zakaj bi se upirala želji. Pa če je to po enem tednu ali dveh mesecih (sploh si več ne predstavljam, da bi bila z nekom dva meseca ne da bi sexala
shocked-1.gif
sej me razžene prej...), je čist vseeno. Ravnat se po nekih družbenih vzorcih zgolj zaradi tega, da ne izpadeš kot *****, je čist mimo zgrešeno. Mnenja tistih, ki ne podpirajo in spoštujejo mojih privatnih dejanj, me ne zanimajo. Če me nekdo ne sprejme, je to pač njegov in ne moj problem. Meni se s tem enostavno ne da več ukvarjati.

Mogoče ne ravno on topic, pa vseeno-pred časom me je prav osupnilo razmišljanje nekega očeta o svoji hčeri. Dotični oče je šel namreč brskat po privatnih mejlih od svoje 22-letne hčere, ki si je dopisovala z nekim profesorjem, ki naj bi bil precej starejši. V dopisovanju naj bi bile precej natančno opisane nekakšne aktivnosti (verjetno spolne) med profesorjem in to hčero. Oče je seveda popolnoma ponorel na hčero, se skregal z njo.... Ko sem za to slišala, sem vprašala to hčer, za kaj se je sploh v bistvu šlo...ampak že v samem štartu njenega morebitnega odnosa s profesorjem nisem nanjo gledala negativno, kot, kako je lahko storila kaj takega. Ona je kasneje sicer vse to zanikala-vse skupaj naj bi bila le šala, njuna 'skrita' igra, a vseeno.

Najlažje je druge ljudi obsojat, tako ti ni treba gledati v samega sebe...
Do tukaj vse lepo in prav.....se popolnoma strinjam
grin1.gif

Citat:


Če dvema pač paše sexat, zakaj torej ne bi?
grin1.gif
Če sta oba samska........
 

conan

Zelenc'
22. avg 2007
24
0
1
men se zdi d je najbol takrt k je obema kul.je pa tud to res kar je Samantha v sex and the city rekla..tip te lahk pusti pa ce si mu taprvic al pa sele tastotič dala sam ce mu taprvič daš neboš tok prizadeta...jst sm mojmu dala ob prvi prilki in sva zdj ze 14 mescou skupi in se to je blo zame prvič tko da se mi res zdi pa neumn d cakas 5ali vec mescou, ker ce do zdj ni blo zaupanja tud pol nau 100%ga. niti nevem kako lahk tok časa čakajo..ok pr 15 16 sam pr 19 naprej mi je pa freak.