Kdaj?

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
39
Ali pa je tip vsake toliko časa k kakšni luštni sosedi zavil.
grin1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
tokrat se strinjam z Diablom.

So pač osebe, ki se ne zaljubijo tako hitro, ko pa se, pa čakajo in upajo, dokler res niso na koncu, pol se pa "poberejo" in morda znova zaljubijo.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
se strinjam,

verjetno ga zenska enostavno ni rajcala, ker ce bi ga bi jo raztrgal v sekundi 20.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
al zelo mlada...ali pa res frigidna...jst si sploh ne predstavljam čakat eno leto (eh, še mesec je predolg), sej me prej razžene no
jezen.gif


ne vem, men se zdi seks precej pomemben del zveze, in nekak si ne predstavljam, da bi pristala na seks za celo življenje z nekom, ki mu recimo prehitro pride oz. ne more zadrževat. Enkrat se mi je to zgodilo, ko sem mela enga tipčka, k je bil drugače ful fajn, na osebnostni ravni sva se noro ujela, tut privlačnosti ni nikoli manjkal. Obstajala je samo ena malenkost: seks se je vedno nekako prhitro končal. Sej, predigra je bla špica in vse ok, ampak glavni del pa...no...In ker me je zadeva začela zanimati, sem malce pobrskala po netu in napoved ni bla nič kej rožnata. V večini člankov na to temo je bila rešitev za težavo psihološka pomoč.
No, pa sem gruntala, a bi mu kej omenila-po eni strani me je bilo strah, kako bo to vplivalo nanj-a se bo samo še bolj sekiral, pa mogoče še toliko ne bo zdržal, kot je, ali pa še kaj hujšega-da bi se že kje prej ustavilo.
No, vse skupaj ni trajalo več kot dva meseca, ko sva prenehala ubistvu čisto zarad drugih razlogov...

Kakorkoli že, ta zveza mi je dala misliti tudi na temo čakanja s prvim seksom in vse bolj me je prepričevalo, da morebiti se pa moramo znebiti predsodka in to storiti, ko smo za to pripravljeni. Če smo pripravljeni po dveh dneh, enem tednu, mesecu...zakaj ne..sam pretiravat pa tut ni treba, ne?
grims-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ja pol pa naj imajo....

hehe, da bi moral gledat tecno babo, ki ti ne da...sanjska zveza
grin1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
samo to je danes resen problem, veliko babnic je takih...sicer jih ne razumem zakaj jih tako šparajo...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
jap, pa ponavadi se take delajo, kao do obvladajo in so prave jebačice, Resnica pa je potem taka da ti lezi ko hlod, in komaj cakas da ti pride, da lahko greš domov, al pa na pir skolegi.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
če bi unga poslušu, se ne bi z nasprotnim spolom ukvarjal...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.165
2.356
113
v lokalni ostariji
bi bi

ampak doktrina pravi " do poroke na roke" sam zgleda da je bil le malo prevec potreben pa je zdrzal samo 1,5leta...

razlog za tako zavlacevanje je samo RKC ki pac gleda na sex kot nekaj "pokvarjenega"...

(ce bi pa dosledno delal tako kot dela duhovnik bi se ukvarjal s mejhnimi fantki..)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
ja sej ce ni seksa itak ni zveze... nobene znanosti

Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
jap, pa ponavadi se take delajo, kao do obvladajo in so prave jebačice, Resnica pa je potem taka da ti lezi ko hlod, in komaj cakas da ti pride, da lahko greš domov, al pa na pir skolegi.


Se strinjam z obema citatoma.

Veza brez seksa, ni veza...oz. je, prijateljska veza.
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
samo to je danes resen problem, veliko babnic je takih...sicer jih ne razumem zakaj jih tako šparajo...

ker mislijo, da so one edine, ki jo imajo
uf-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
jap, pa ponavadi se take delajo, kao do obvladajo in so prave jebačice, Resnica pa je potem taka da ti lezi ko hlod, in komaj cakas da ti pride, da lahko greš domov, al pa na pir skolegi.

se čist strinjam. v večini primerov je na koncu tko. pa ne sam to, ponavad so še frigidne
crazy1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
in potem se vprašaš, zakaj neb kr na roke, pa morbidne babe sploh ne rabim gledat?
grin1.gif