Kdaj ste naredili izpit A kategorije

Katero leto ste opravili vozniški izpit A kategorije


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Kot je očitno, je velika porast takozvanih ' motoristov ' na cestah v zadnjem času. Zato me zanima, če je res povečanje novih motoristov od povprečja.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
jaz ga delam zdaj
wink-1.gif

drug teden imam baje izpitno vožno.
upam da bo. včasih kak stop znak in rdečo luč spregledam, parkrat sem šel v enosmerno, padel na poligonu pri ustavljanju v sili,.... ampak se ne damo!
mi je pa inštruktor rekel da je to v redu, da imam 145 ur odvoženih. da bom natreniran in varen na cesti, ne pa tako kot eni, ki so že s 15 urami šli na izpit!
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Sam ti dam prov, jest sem naredu z 9 urami izpit, zej pa mam kosti take kokr vidiš na slikci
evil.gif


A maš prvič izpitno, a si že redna stranka
cool-1.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
ne motorj je že ta, ki je na sliki, trenutno v garaži, čaka na moj izpit.
nov, ima samo 5km, kolikor je od trgovine do garaže. p.s.: na tej relaciji mi ga je peljal z izpitom žegnan bratranec.
je registriran, tudi kasko zavarovan, edino vinjete še nimam
wink-1.gif

sicer pa imam vso potrebno opremo, od spodnjih majčk do dežnega kombinezona. za opremo sem dal cca 2.000 eur. jebiga...

samo še izpit čakam... resno!!
in ravno to da imam motor v garaži je največja grožnja mojemu izpitu. prevelika želja in posledično obremenjenost s tem. ampak bo že... če ne prvič, ga opravim pa drugič alit retjič. še vseeno mi bo ostalo dovolj časa za narediti par tisoč km letos.

sem se pa za motor odločil šele sedaj, ko sem 30+ in ko vem da sem malce bolj resen, kar se glave in adrenalina tiče.
koneckoncev sem tudi malce bolj izkušen. slabe pol milijona km v avtu pač pusti nekaj izkušenj, a?
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Citat:
Uporabnik elo pravi:
mah, tega si v bistvu ne želim...
predvsem zaradi zadnjega odstavka prejšnjega posta!

Potem pa raje plačaj kazen, v primeru, da boš prehiter. Vozniška ti zna hitro uit, ker roko na srce, se ne boš vozil s takim motorjem po omejitvah.
grin1.gif
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Mojemu bratu je na monsterju 600 odpadla plastika za zadnji del sedeža (kjer sedi sopotnik), ker ni vsak dan kontroliral šraufa, pa sta ven padla.
hysterical-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
jaz ga delam zdaj
drug teden imam baje izpitno vožno.
upam da bo. včasih kak stop znak in rdečo luč spregledam, parkrat sem šel v enosmerno, padel na poligonu pri ustavljanju v sili,.... ampak se ne damo!
mi je pa inštruktor rekel da je to v redu, da imam 145 ur odvoženih. da bom natreniran in varen na cesti, ne pa tako kot eni, ki so že s 15 urami šli na izpit!
Mah ja, to so nepomembne malenkosti za motorista......le kdo bi se sekiral, če kdaj rdečo luč spregledaš itd....
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Citat:
Uporabnik elo pravi:
ja, ker je ducati bo itak ves čas na servisu, a ne??

ne ne, sploh ne
smile-1.gif

sam motor ni lih za visoke hitrosti namenjen (čeprav jih zmore)
pa tud prestar si ti za afngunc po cestah
tongue-1.gif


lp
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
jaz ga delam zdaj
drug teden imam baje izpitno vožno.
upam da bo. včasih kak stop znak in rdečo luč spregledam, parkrat sem šel v enosmerno, padel na poligonu pri ustavljanju v sili,.... ampak se ne damo!
mi je pa inštruktor rekel da je to v redu, da imam 145 ur odvoženih. da bom natreniran in varen na cesti, ne pa tako kot eni, ki so že s 15 urami šli na izpit!
Mah ja, to so nepomembne malenkosti za motorista......le kdo bi se sekiral, če kdaj rdečo luč spregledaš itd....

Ker je starejši, bo lahko kmalu spregledal rampo in mejni prehod, knede?
grims-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Čist možno.
Ta je taprav kanon. Glih za na motor paše.
A zdaj vidiš kakšna kategorija gre med motoriste? Sami artiljerci.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
ja ja, saj vem, malo sem se hecal.
motor je naked, verjamem da se moraš pri 160kmh kar dobro držati krmila, glede na to, da nima kdovekake vetrne zaščite.

l.p.
 

moturer

Pripravnik
28. okt 2007
89
0
6
Samo tale Stardec je pa prou nestrpen do voznikov motornih koles. Predlagam da ignoriramo njegove poste s takimi vsebinami, ker itak ne pove nič novega, samo staro lapa naprej in naprej. Se mi zdi, da komaj čaka, da mu damo hrano in se bockamo z njim. Očitno je to njegov fetiš.
bonk.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ah, Stardec (oziroma lik ,ki naj bi bil Stardec), je itak ena driskasta tečka. Če se ti da, ga malo pobezaš nazaj, če ne, ga ignoriraš in greš naprej. Včasih pa kakšno dobro useka, se mu mora človek kar pošteno nasmejati.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Včasih pa kakšno dobro useka, se mu mora človek kar pošteno nasmejati.

to je ves point stardeca
grin1.gif

edin postaja bolj žaljiv pa manj hecen.

lp