Kdaj kolesar mora uporabiti kolesarsko stezo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Napisal si nekaj drugega in očitno pozabil. Si pa takrat lepo podkrepil moje prepričanje, da ljudje, ki vozijo letne gume pozimi slej kot prej naletijo na situacijo, ko se zapeljejo tudi z letnimi po snegu.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
SJTV1 koliko let aresta si zasluži kolesar, ki se pelje po pločniku, kjer ga zbije pijanc z avtom?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: membrain

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
:evil:
 

Priponke

  • FB_IMG_15646805802375087.jpg
    FB_IMG_15646805802375087.jpg
    466,8 KB · Ogledi: 244
  • Všeč mi je
Reactions: D_K in cappy

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Samo tale pa je za Darwinovo nagrado. Če se ni v tem primeru se bo gotovo enkrat v prihodnje sam ubil....
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Samo tale pa je za Darwinovo nagrado. Če se ni v tem primeru se bo gotovo enkrat v prihodnje sam ubil....
Na tem mestu se spomnite,kaj vse ste pisali prejšnji mesec o tistem tipu na hrvaškem, ki ni videl cestninske pred sabo in se je zakantal v pred sabo stoječega. Pa kakšne kazni bi mu prisojali. Pa ugibali, kolk je bil pijan zadrogiran, telefoniral.....

Ta je bil enak. Ne vidi ogromnega stoječega kamjona pred sabo, gonil je pa do zadnjega metra.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.852
3.371
113
40
Lj
Na tem mestu se spomnite,kaj vse ste pisali prejšnji mesec o tistem tipu na hrvaškem, ki ni videl cestninske pred sabo in se je zakantal v pred sabo stoječega. Pa kakšne kazni bi mu prisojali. Pa ugibali, kolk je bil pijan zadrogiran, telefoniral.....

Ta je bil enak. Ne vidi ogromnega stoječega kamjona pred sabo, gonil je pa do zadnjega metra.

Manjša razlika je, da je tisti človek ubil nekaj ljudi, ta kolesar je pa samo sebe osmešil.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Manjša razlika je, da je tisti človek ubil nekaj ljudi, ta kolesar je pa samo sebe osmešil.
Razlika je samo v posledicah. Gledala in videla sta pa oba enako - torej nič.

Sicer pa tisti tip na hrvaškem tudi ni nikogar ubil (tri je poškodoval), tale kolesar, ki je obležal po nesreči jo je najbrž tud fajn fasal, Trampuž in še kater se je na enak način ubil - mene bo pa policaj kaznoval ker se v avtu z airbagi po mestu (omejitev 50) nisem privezal. Tistega, ki je pa po reševalnem pasu vozil,, pa tudi ni nikogar ogrožal, je policija iskala in našča po posnetku, da bi ga kaznovala, medtem ko tistega, ki je v NLB opral miljardo nikakor niso mogli najdt, pa v vsaki poslovalnici so kamere, pa z dokumentom se moraš izkazat, še ko plačaš položnico.
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Na Rakitni zaljubljeni kolesar ali en k frajira z ceno kolesa.

Verjetno opcija B ker nima ketne za zaklenit.

Sicer pa za vikend sem eno stotko naredil začetek je bil LJ- Horjul me kmalu iz Lj prehiti skupina cestakov, itak po dva v štric, ta levi v vrsti je vozil že po sredini ceste. Neki fotri ca. 40-50 let. Dvakrat je bilo prav kritično v ovinkih ko lokalec pripelje 70-80 v ovinek pa naleti na tele ki vozijo dobrih 30. Ampak se je izšlo ker ni bilo nikogar nasproti. Drugače bi jih verjetno podiral ko kegle.