Kavčič uničije ugled reprezentance

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Edina pripomba, da so naši "pokleknili", ko so "židje" malo bolj pritisnili. Po mojem vzrok v "strahu" pred neuspehom.

Dober rezultat proti severnim Grk... eeee - Makedoncem bi dvignili moralo.

Zna pa biti "nora" skupina - Poljaki so daleč od časov pred svetovnim, jodlarjem tudi ne gre več blesteče, naši pa so v vzponu ... in kot pravi Gargy - malo sreče (hrabre sreča prati) pa zna kaj ratati
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
No, tole včeraj je bilo pa že mal boljš.

Definitivno pomik v pravo smer. Sicer Latvija ni baš neka velesila, ampak uvalit 5 komadov na gostovanju ni lahko.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Mali Zaho pa v zadnjih minutah več pokazal kot Berič pa Špukec skupaj
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kot da ni naša repka... še Kehin pohvalno. Zdaj se vidi kaka šarlatana sta bila Katanec in Kavčič
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69
I

Izbrisan uporabnik 474

Katanec mode ON
"Ciper in Malta, to so igračine ne... mislim.. oni znajo igrat, ne...
Katanec mode OFF
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Velik skalp Keka! Zdaj pa še samo tekme nazaj v LV :evil:
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
''Prvenstva'' pravjo se dobiva na malih tekmah, upam, da na naslednji ne pokleknemo, kot že velikokrat videno, ker drugače je ta zmaga vredna nič.
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Dihaj malo!

Je Šporar (al Struna?) sam lepo povedal, da včerajšnja zmaga ne bo vredna nič, če ne bodo tudi Izrael premagali.

IMHO pa je veliko bolj pomembno, da bo ekipa še naprej dovolj samozavestna in bo želela igrati.
Včeraj je bilo želje dovolj, samozavesti tudi, manjka pa še precej na uigranosti ozr. “”kvaliteti”. S tem mislim na precej napačnih podaj, nekaj izletov v prazno - ampak k sreči vsi brez kakšnih hujših posledic.
Pa še enkrat je obveljal rek: “Sreča hrabre prati!”, ker tisti prekršek, ob razveljavljenem golu Poljske, je tudi “na meji” ozr. ga precej sodnikov ne bi piskalo. Kar pa seveda na zmanšuje igre in našega rezultata - le na realnih tleh je treba ostati.

Pa še nekaj - kot je Gargy že omenil - “še Kehin je igral dobro”, sem na začetku tekme tudi sam pomislil, da je Kek malo čuden, ker ga je postavil v ekipo. A glej, glej - je ded odigral odlično.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Vidi se, ko je prava energija in se igra s srcem! Na tekmo z Izraelom ne morem, sem pa že rezerviral za Makedonijo! In to že pred tekmo s Poljaki, da se ne bo kdo vtaknil v to. ;)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
uau, tale tekma je bila pa res poslastica!

zamerim prjatlu, k jo ni hotu it z mano gledat, tko da sm ostal doma... :(
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Upam, da bo jutri tudi prava energija. Zjutraj štartamo z busom do Zg, potem pa avion. Da se ne bo kdo vtaknil, da ko se zmaguje hoče bit vsak zraven, karte za avion smo kupili takoj, ko je bilo znano kdaj bo tekma v Skopju. Še dobro, da nismo rezervirali Adrije.... :cool: