Katero serijsko ima vaša vinjeta?

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
A je že kdo oz. bo kdo poskusil varianto, da vinjeto namažeš z labelo (zgolj dva roba) in je ne rabiš zalepit, ker drži krema. Tako dobiš prenosljivo vinjeto
cool-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.972
1.107
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Bo kdo nalimal vinjeto kam drugam kot vo gornji levi kot?
Sem jo za ogledalo. In sem jih že precej na tem mestu videl. Itak je to edini način, da ne moti, ker jo z vozniškega sedeža sploh ne vidiš.
 

Zerly

Pripravnik
20. avg 2007
592
0
16
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
A je že kdo oz. bo kdo poskusil varianto, da vinjeto namažeš z labelo (zgolj dva roba) in je ne rabiš zalepit, ker drži krema. Tako dobiš prenosljivo vinjeto
cool-1.gif

kaj pa če jo nalepiš na selotejp
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.589
85
48
ksz

mene bo nekako motila na vinjeta na voznikovi strani vetrobranskega. Taka navodila so verjetno zato ker nadzorni kao pristopi z leve strani.
...pa zalepil jo bom desno-dol.

lp
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Pa je še kakšen način da nalepiš vinjeto tako gor da jo drži pa maš premično vinjeto To za labelo res drži pa ni variante da bi padla dol? Sam še nisem nikoli kaj švinglal z avstrisko vinjeto in sem jo vedno nalepil gor?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Kolikor je vinjeta tanka in zmečkljiva, se mi zdi, da bo tak šverc precej težje izvajati kot pri avstrijski vinjeti. Že ko sem jo limal gor, sem imel srečo, da je nisem čisto razhaklal.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik zakajaltersuxu pravi:
ksz

mene bo nekako motila na vinjeta na voznikovi strani vetrobranskega. Taka navodila so verjetno zato ker nadzorni kao pristopi z leve strani.
...pa zalepil jo bom desno-dol.

lp

Poročaj kolikšno kazen boš dobil.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
pa naj gre policija na navadne ceste in kaznuje kot kaznuje slovence! Če pa jim je lažje dati 100 al pa več ojrov kot pa 35 za vinjeto pa izvolite!