Katero digitalno kamero?

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Mnjah. Če je pa to tako, pa potem odpade. Bi skoraj raje z digitalcem posnel kar se splača posnet.
A torej ne obstaja nekaj takega kot digitalci. Pride ven ena datoteka (avi ali mpg, karkoli že), jo posnameš na DVD in to je to.

Za okrog 400€ dobiš Panasonicovo kamero na SD kartice (SDR-210). Na 2 GB dobiš nekje 25 min posnetka (DV kvaliteta) ali 50 min (VHS kvaliteta), torej če kupiš 8 GB kartico imaš že nekaj placa. Je hudo majhna (kot kompaktni digitalec). Imaš na netu veliko testov, tudi posnetke.
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
jest mam sonyevo na HDD in sem iber zadovoljen imam tudi sonyevo na MiniDV in sem bil tudi z njo zadovoljen, se mi zdi da ima sony najboljši stabilizator slilke, vsaj z primerjavo fotrove jvc. je pa res da je bila hdd kamera malce po1000€ tista miniD pa kar 400 bivših tisočakov. Nekako dam rajši malce več za take zadeve da mi kasneje ni žal.
 

lan07

Pripravnik
15. dec 2007
95
2
8
Inštaliral sem si Studio 11, ne vem pa kako deluje ta Bonus DVD? Kot da ga nisem namestil?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
nimam pojma. pinnacla sem uporabljal nazadnje že pred kar nekaj leti. kar se pa novejših verzij tiče pa poznamo samo to kar vdimi na netu.

probaj mal po googlat ali pa v help poglej.

sem na hitro po googlal in se mi zdi, da ti ta bonus dvd doda par stvari, kot so recimo kake predloge, texture, efekti....