Kateri zunanji disk?

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Velikosti 320GB ali 500GB. Z cimmanj problemov, da ga podpirajo tudi DVD predvajalniki,itd.. Tudi ce je kaksno lepo ohisje ni nic narobe! Cena niti ni tako pomembna kot kvaliteta..Hvala!
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pri določenih modelih ja (steinu slabo dela prenos preko eSATA, preko USB in FW pa normalno).

Ampak verjemi, da imajo drugi diski tudi svoje muhe - in včasih prenose v hitrosti dial-upa :p
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
WD MyBook je po moje najlepši, tudi za nobene slabosti še nisem slišal.

Imaš pa črnega, srebrnega ali belega, zgleda pa ko knjiga.

www.wdmybook.com
Imel 500 gigabajtno knjigico na probi, dela ko šus! Pa še cena je zelo ugodna.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.718
39
48
Tud jest mam enega na probi ... dobr je. Eden pa še čaka v škatli... Mare92 imaš ZS.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Se pridružujem mnenjem nad mano. WD MyBook. Tako lep, da človek avtomatsko začne iskati Applov logotip.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Bi mi kdo lahko razlozil fore teh editionov?
@Bucko, bom razmislil in ti sporocim, hvala=).
Kaj je razlika med mybookom in passportom?
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Nova Monolith serija je res lepa:

laciedrive.jpg



Čeprav po mojem tudi črn MyBook ne zaostaja veliko...
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Kar misli si, mu še dosti manjka, predvsem pa kvaliteti. Mybook enostavno ni vreden svojega denarja. Sem trem kolegom zrihtal 1TB Net variante ( ki majo kao gigabitni vmesnik), zadeve pa so počasne kot 100 hudičev. Da o glasnosti ventilatorjev ne govorim, vpijejo kot bi jih iz kože dajal. Poleg tega pa je en crknil.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
In kje se da v SLO dobiti Lacie ali G-Drive?
Ali je kaj razlike pr MyBookih ce ga priklopis na FW800? Je drugace bolj vseeno kater model vzames(so kaksni novejsi,izboljsani,tisji...)? Hvala!
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Dobro... ampak za to ceno dobiš 4 MyBooke, ki jih vežeš v RAID in ti je sladko vseeno, če eden crkne. MyBook je nadomestilo za mapice z DVD-ji. Hitrost prenosa je postranskega pomena... glavno, da je 5x večja kot snemanje na DVD-je. Če pa hočeš zanesljivost, posežeš po RAID-u in ne po disku za 400 €.

In konec koncev... kakšno zvezo ima ohišje z zanesljivostjo trdega diska znotraj njega? V kolikor ni ravno okoli diska 5cm izolacije v obliki stiroporja, po mojem prav nobene.