Kateri pralni stroj? Hitro, hitro....

sad

Guru
24. avg 2007
20.499
9.201
113
Novejših Boschevih pralnih strojev ne morem komentirat, imamo pa doma 12 let starega 7-kg Boscha, ki ves ta čas dela popolnoma BP. Pa si z ženo včasih zaželiva kakšnega novejšega z inverterjem (predvsem zaradi glasnosti), ampak tale kar dela in dela. Itak bo pa zdaj v naslednjih dneh spustil dušo... :D
Pri nas dela že 15 let in že vsaj zadnji 2 leti spušča dušo. Pa še kar obrača.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Pa si preveril kaj je crknilo? Poznam nekega upokojenega candy serviserja....
Pa dobr stroj je bil letnik 2000 +/-......od tega je 4leta ropotal ležaj...

Tko da tud če bi mi ga lahko popravil za 5centov bi novega vzel.... :D

Kako je grajen me boli.....sej se ne bom pogovarjal znjim! Važn da dela.... Pa da lah ženo na njemu ruknem :D

Torej Candy 20let kasneje ja, al ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in Hanzi

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Candy danes je haier, že nekje 2 leti, tako kot hoover, 5 let garancije, wifi upravljanje preko app, inverter motor , za to ceno boš težko dobil kaj boljšega
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Pa dobr stroj je bil letnik 2000 +/-......od tega je 4leta ropotal ležaj...

Tko da tud če bi mi ga lahko popravil za 5centov bi novega vzel.... :D

Kako je grajen me boli.....sej se ne bom pogovarjal znjim! Važn da dela.... Pa da lah ženo na njemu ruknem :D

Torej Candy 20let kasneje ja, al ne?
Takrat je bila še kvaliteta.Zdajšnji Candy ti ne bo tako dolgo zdržal.In servis te baje nahruli...kaj ste kupili to sranje :valjamse::valjamse::valjamse:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Taki potrošniki nam bodo uničili napore za digitalizacijo :D
Sušilni in pomivalni stroj imata predvideno uporabo neke aplikacije in povezljivost. Nisem poskusil, kaj bi naj to bilo. Prepričan pa sem, da aplikacija ne omogoča, da bi se iz stroja zložilo na končno mesto. To bi potreboval. Je že aplikacija zato?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Candy danes je haier, že nekje 2 leti, tako kot hoover, 5 let garancije, wifi upravljanje preko app, inverter motor , za to ceno boš težko dobil kaj boljšega
Haier sem videl....sem reku sigurno nek kitajc....in nisem potem gledal dalje.

Torej Candy ali Haier?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Takrat je bila še kvaliteta.Zdajšnji Candy ti ne bo tako dolgo zdržal.In servis te baje nahruli...kaj ste kupili to sranje :valjamse::valjamse::valjamse:
Takrat 20let nazaj se sploh ne spomnim da bi imel Miele kake pralne stroje....tko da....

Prvo kar mi pade na pamet ko zagledam vašo znamko je....."voli disko"....tko da, sorry :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sad

Guru
24. avg 2007
20.499
9.201
113
ne vem, morda zato, ker imam fizično na stroju na voljo 12 programov, na appu pa 100 programov( med njimi tudi nekaj zelo specifičnih) in ja uporabljam app pri vsakem pranju, res redko fizično, edino hitri program
Kul, hvala. Je možno nastavit tri gumbe na pralnem stroju na tri programe z določeno stopnjo centrifuge in vode? Ker to bi nekaj olajšalo, saj moram sedaj vsakič vse te zadeve nastavljat. Za 100 ali pa 1000 programov mi pa dol visi. Ravno tako, da bi vsakič app uporabljal.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
599
311
63
Wi-Fi je pa ja v redu stvar, fotkaš perilo in potem pralni stroj sam določi kateri program je najbolj primeren! :)
 
  • Wow
Reactions: BornSkeptic

Ador

Majstr
7. avg 2019
599
311
63
Malo morgen. Če je kdo naštudiral zadnje serije miele, so kje števci pranj in sušenj?

Jernej
Posebnost je tudi funkcija Slikaj in operi, s katero lahko s pametnim telefonom slikate kup perila, stroj pa sam izbere najprimernejši program pranja. Tako piše v navodilih za Candy rapido simply fi..
 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
79
48
Takrat 20let nazaj se sploh ne spomnim da bi imel Miele kake pralne stroje....tko da....

Prvo kar mi pade na pamet ko zagledam vašo znamko je....."voli disko"....tko da, sorry :)
Pol si pa slabo videl ko si hodil po trgovinah.Miele je že več kot 20 let na tržišču...tudi v Sloveniji...toliko....

Ti kr kupi Candy.Veliko sreče z njim in to znamko... :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: