Kateri pralni stroj? Hitro, hitro....

matofill

Guru
18. sep 2008
3.672
732
113
Samsung je na nivoju tudi AEG in Electrolux, čeprav je eden šimfal na prejšnji strani......

Včasih dobiš v Bigbangu, AEG star motel za pol cene ......, nov model je pa enak, le da motor na pranje porabi za 3 cente manj elektrike in je potem nova številka na ven pa povsem enak stroj...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Nimaš dosti izbire:

Moje izkušnje: Electrolux nikoli več, Beko dela cca 10 let OK, ni pa to glih neka referenca. Minimalno 5 let garancije bi jaz gledal. Precej verjetno bi vzel gnusmaS ker večkrat pozabim kako "cunjo" not vržt in mi je to minimalno odpiranje vrat genialno.

PS: še nekaj sem se spomnil: gledal bi raje B, celo C, kot A - A porabijo zelo malo vode in kot vemo je voda bistvo pranja!
Jaz sem tudi pred cca 12 leti preklel electrolux po nakupu ker je bil kot reaktivec ob vzletu v kopalnici.
Pa se preko alterja sem ga kupil.
Sedaj pa ze 12+ let hvalezno pere brez servisa.
Dobre dve leti me he .otil hrup v garsonjeri, sedaj pa me ne moti v kleti
Naj dela se nekaj let....
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.672
732
113
Da nisi, kake blokade pozabil izvleči, je moj znanec kupil in klical servis, na koncu je plačal servisu 30 eur, da so mu izvlekli dobro vidno stiropor blokado, ja tako je, če ne bereš navodil.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Šel Candy star 20+let..... :)

Gledam za novim Candy........mogoče beko........nekaj v rangu 7-8kg

Kako uporabna je ta funkcija s paro? Bullshit ali?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
kak je budget? Izognil bi se italjanom in turkom, veliiki krog..raje kak evro več in do nemca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

jello

Guru
22. sep 2008
9.665
3.555
113
AEG, SAMSUNG, LG. MIELE..
A nehate prosim z LG jem. Oziroma z vsem kar pri nas nima servisa. Po 14 letih je postal glasen in pušča vodo, ampak ni prehudo, na vsakih nekaj pranj mini lužica. Pred mesecem dni sem klical vse gorenjske in lj serviserje, od nekaterih dobil tudi namig, koga vse naj pokličem, da bi se sploh lotil stroj pogledat. Od vseh sem dobil enak odgovor. Tega ne delamo. Saj pere odlično, vmes so se enkrat zjebala vrata in sem naročil del na ebayu in popravil sam, ampak stroja, za katerega ni servisa ne bi kupil nikoli več. Čakam da do končno izdihne in iščem predloge. Kaj je z boschem? Stroja ne bi menjal na 5 let, funkcije rabim tri, peremo veliko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.323
3.420
113
Ok
Nisem vedel da je tako z LG jem

Sestra ga ima in 10 let že dela, tak da noben ni rabil servisa.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
nam so mravlje naredile krtek stik v milkotu (pomivalc)... rešeno v treh dneh, novo glavno krmilje, možakar bil 1,5 h pri nas, se prej pripravil, ima vse v kombiju ni da ni. Vse gre preko ind. notebooka in nemčije, drugi level povsem, in se še opravičeval da ni mogel prej prit. To je to.
Da bi nekoga iskal in čakal po par tednov pa potem izgovori, jim j vse po spisku
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
nam so mravlje naredile krtek stik v milkotu (pomivalc)... rešeno v treh dneh, novo glavno krmilje, možakar bil 1,5 h pri nas, se prej pripravil, ima vse v kombiju ni da ni. Vse gre preko ind. notebooka in nemčije, drugi level povsem, in se še opravičeval da ni mogel prej prit. To je to.
Da bi nekoga iskal in čakal po par tednov pa potem izgovori, jim j vse po spisku
Se popolnoma strinjam s tabo.Miele servis je v roku 3 dneh pr teb doma.Če slučajno ne more prit na dogovorjeni dan.Pokličejo,se opravičijo in pridejo naslednji dan k rečejo.In je to to.
Tud men,bi se zmešalo,da neb imel servisa...da bi me pošiljal sem pa tja...nazadnje bi bil en velik nič...
Sm ga pa takrat klical.Ko sm kupil z Twindosom stroj.Sam sm zajebu.Dal sem not kartuše.Uporabljal pa ne takoj...ampak čez čas.In se je zleplo vse noter...in ni moglo dozirat.Samo zaradi tega je pršu servis.Drgač pr men ni blo potrebe po servisu z aparati.Vse dela tipi top...naj tako tud ostane :zmaga: :zmaga: :zmaga:
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Kaj je z boschem? Stroja ne bi menjal na 5 let, funkcije rabim tri, peremo veliko.
Novejših Boschevih pralnih strojev ne morem komentirat, imamo pa doma 12 let starega 7-kg Boscha, ki ves ta čas dela popolnoma BP. Pa si z ženo včasih zaželiva kakšnega novejšega z inverterjem (predvsem zaradi glasnosti), ampak tale kar dela in dela. Itak bo pa zdaj v naslednjih dneh spustil dušo... :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan in jello