Kateri nov mestni avto do 9k eur je best buy?

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.367
5.875
113
pri taščici
Sploh ce.kmajo.lajste in kljuke se kako obrambno funkcijo pred lastnim ali tujim butanjem na parkiriscu. Na crni se ne pozna najveckrat nic, na barvani pa....
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Uff, tole je pa res hudo ugodno.
shocked-1.gif

Poglej spodaj v opis. 8,5k je za staro za novo, drugače je 9k
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.575
113
Največji plus take (cenovno, da ne bo pomote) "oskubljene" kištice je cena kasko zavarovanja. Ko je razlika med obveznim zav. in polnim kaskom nekaj 10 eur in z veseljem plačaš kasko še po 10 letih ko je vreden samo še 2k.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.367
5.875
113
pri taščici
Twingo ima prednost predvsem v majhnem.radiju obracanja.....tukaj pogori konkurenca... Kako pa se drifta z 70 konji in litru prostornine pa si je.predstavljam brez snega.
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Mislim, da je Clio s to ceno no brainer:

http://www.avto.net/Ads/detail...205KAali%200...

Avtcelje ima čudne oglase preverjeno večkrat. Za oglaševano ceno je verjetno res na voljo tak brez klime. cena z drobnim tiskom je večja že za 280 € tak da se verjetno ne motim dosti, da avto, ki je pri njih na VELIKO oglaševen za 8500€ na koncu stane 9.500€.

mamo kar nekaj negativnih izkušenj z njimi, ampak taka je pač poslovna praksa renaulta
grin1.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Aha, no se bo preverilo pred nakupom brez skrbi ... cena je videti res ugodna, ker konkurenca je takoj par k eur višja?!

Aygo izgleda da je res le v MB, ker Toyota Center LJ osnovnih nima na zalogi. Opcija je še vedno tudi Panda ... no bomo videli, nekaj časa še je ...
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Twingo ima prednost predvsem v majhnem.radiju obracanja.....tukaj pogori konkurenca... Kako pa se drifta z 70 konji in litru prostornine pa si ne.predstavljam brez snega.
Ko pa je enkrat sneg me pa zanima ce je to kaj bolje kot limuzine nemskega porekla z zadnjim pogonom ki.....
bonk.gif

... se z dobrimi zimskimi gumami in pravim šoferjem za volanom pelje odlično.
tongue-1.gif
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
mati si je kupla hyundai i10. brez problema ga tudi jaz vozim, pa mam 2 metra. in lahko zadaj še celo kdo sedi. zadnjič sem šel na prevoze in pride tip z VW upom. sem mislil, ojoj, pa smo se štirje peljali brez težav. pa še letel je 160 km/h brez napora. ampak ne vem, kateri motor, v glavnem bencinar. se mi zdi, da ni več slabih avtov, tudi med temi malimi ne. jaz bi vzel največ garancije za najmanj dnarja. pa da ni najbolj grd.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Imaš prav, sedaj je v ožjem izboru ravno Hyunai i10
zmaga.gif
:

Glede cliota je nekdo napisal da ima s tisto AH slabe izkušnje in res nekaj ni štimalo v tistem oglasu. Ko sem včeraj hotel dobiti info so me vezali na gdč. v prodaji novih Renaultov, vendar se ni javila, niti ni poklicala nazaj, kot je bilo obljubljeno.
Danes sem šel za štos zopet pogledat oglas in je cena zrastla iz 8.500 eur na 9.600.
bonk.gif


Totalno neresno. Sem klical tudi za Toyoto Aygo, a se nihče ne javi, Nissan micra pa je le še ena v ASP Jesenice, Krulc, kljub oglasu nima nobene več. Novi modeli so pa over budget.

I igri je tako ostala le še panda in i10, čeprav se bolj nagibamo k slednjem.
wink-1.gif



Tudi glede na primerjalni test je best buy.
smile-1.gif


https://www.avto-magazin.si/av...-volkswagen-up/
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
A UP-a sta šla pogledat ali je izpadel iz izbire zaradi testov?
Še enkrat: gajbica je nenormalno prostorna za svojo velikost (za potnike, ne toliko prtljažnik) in pa izredno varčen je. In po mestu se je prav užitek jajcat z njim, saj je izredno agilen.
PS: Ne vsiljujem ga, le zanima me, zakaj je izpadel.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Zakaj bi izpadel zaradi testov? V testu lepo piše, da je Hyundai zmagal samo zaradi garancije. Test je iz začetka 2015, takrat pa VW še ni imel 2+4 jamstva.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Vse jasno za ta test.
Dejansko me zanima, če sta šla avtomobil pogledat ali je izpadel pač zaradi izgleda ali testov ali česa tretjega...