Kateri medijski predvajalnik

srssen

Pripravnik
31. mar 2010
38
1
8
tmin
Citat:
Uporabnik Tomsonman pravi:
Če želiš dobro uporabniško izkušnjo, stabilno delovanje in podporo v skupnosti, nabavi vsaj nekaj v tem stilu: 70€ dalje.
dobil nekaj na Amazon, Link sm ne razumem kje pogledat kolk je postnina
smile-1.gif

A mi lahko kdo pomaga ??
 

srssen

Pripravnik
31. mar 2010
38
1
8
tmin
Glede na to, da kar kupis v Hofer-ju, lahko vrnes nazaj, sem vzel "Full HD Madia Player MD 86589
deal_44949_popup.jpg
" cena je 59.99€ Sedaj ga testiram. Stvar deluje kar solidno, ima slo jezik, DVB-T .
Ze ob prvem vklopu ko te pelje skozi nastavitve, sem opazil, da tak "meni" sem ze nekje videl. Ja normalno ..star kitajski android 2.2
Filme predvaja zelo vredu preko HDMI-ja, tudi podnapisi so OK
aplauz.gif

Ima LAN prikljucek za predvajanje fajlow z drugega PC-ja, sm meni enostavno ne uspe dostopat do teh fajlow.
13.gif

Lahko bi se kaj nasteval, samo glede na ceno in kaj nudi, ga bom vrnil.
Najvec pogresam povezavo na Youtube
cry12bpy.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Citat:
Uporabnik srssen pravi:
Ima LAN prikljucek za predvajanje fajlow z drugega PC-ja, sm meni enostavno ne uspe dostopat do teh fajlow.
13.gif
Mogoče moraš na playerju nastaviti enako ime omrežja, kot ga ima tvoje domače omrežje? (MSHOME, WORKGROUP, ...)
 

srssen

Pripravnik
31. mar 2010
38
1
8
tmin
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Daj malo potestiraj dvb-t kako deluje ter v katerem formatu snema?
Slika OK, mal slab signal imam v hisi, ampak dela. Snema ze, sm nevem kam
confused-1.gif
bom se mal raziskal.
Aha dobil....cuden format. sm kar celo mapo nalozu, da lahko pogledas. tu je link Box

Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Citat:
Uporabnik srssen pravi:
Ima LAN prikljucek za predvajanje fajlow z drugega PC-ja, sm meni enostavno ne uspe dostopat do teh fajlow.
13.gif
Mogoče moraš na playerju nastaviti enako ime omrežja, kot ga ima tvoje domače omrežje? (MSHOME, WORKGROUP, ...)

Na zalost nimam nobene opcije izbiranja imena omrezja
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Pojma nimam, med prižiganjem naprave se je ekran obarval rdeče in tako ostal, ni šlo niti v service/reset meni.

Na je srečo po cca. 1 uri prižiganja in ugašanja začel spet delovati in trenutno dela ok lol
bonk.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Kolegi bi še enkrat vprašal kaj in kako v mojem primeru.

Muzika je na zunanjih diskih
imam Squeezebox-a kateri deluje kot predvajalnik

Torej iščem eno ugodno varijanto, v katero vklopim zunanji disk(e) in le ta enota, ki jo kupujem je povezana z squeezeboxom.

Ideje?
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
ql.

sam zdi se mi kr zakomplicirano jih skupaj sparit, da bo delovalo tako kot mora...
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
ja rapsberry pi je preveč zakompliciran. Nimam časa se igrat, rabim bolj trotlziher zadevo.

Razmišljam o menjavi routerja, ker je obstoječi že 8 let star. Imajo pa tudi routerji USB priključkje, na katerega bi obesil disk z muzko in voila...
sprasujem se.gif
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
579
5
18
This product will be shipped from Hong Kong.

Torej prištej še 22% DDV in vse postavke, ki si jih zaračunava pošta+carina.