Kateri medijski predvajalnik

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Uporabljam Kodi ja. Sem si dodal Youtube, sem mislil, če se uporablja še kaj drugega. A skin uporabljaš originalen? Ker jaz moram najprej stisniti pavzo da se pokaže osd, potem pa še enkrat da se film ustavi. In potem exit, da se skrije osd...
 

skrba

Zelenc'
23. jul 2012
15
0
1
Evo nabavil TV Box Beelink GT1, kateri je povezan na mrežo oz. na WD Cloud 2Tb nato na TV
Ker je zraven TV boxa daljinec brez tipkovnice sem uzel še tipkovnico Rii i8+ Mini Wireless. (Nasvet uporabnika @birca)
Vse skupaj dela za 1x odlično. Zelo hiter odziv in tipkovnica pride še kako prav.
cheer.gif


Imam pa vprašanje glede zapiranje aplikacij. Ko na TVu zaženem par aplkacij (Android) jih nikakor ne znam zapret. Razen, če grem v nastavitve in zaprem app. Pozna kdo kakšno bljižnico?
confused-1.gif


Hvala.
 
Nazadnje urejeno:

skrba

Zelenc'
23. jul 2012
15
0
1
OK, bom probal. Hvala.

Edino kar je še, KODI moram naumit, mi še ni čist jasno kako deluje oz. malo se mi svita.. Kje dobim te linke za "programske sheme"...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

men na kodiju glih popcorn app ne dela, ga nalozim potem pa load error al neki tazga, nevem al se te add oni tolk spreminjajo al zakaj meni javi error takoj ko ga zalaufam.

drugi program za streemat ki je bil omenjen za filme streemat. Naredim po navodilih sicer sem pri zadnjem koraku malo razlikuje in ne dela.
 

skrba

Zelenc'
23. jul 2012
15
0
1
Sem si dodal oba. In sicer Exodus in Phonix. Oba sta mi za 1x dobra.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

skrba

Zelenc'
23. jul 2012
15
0
1
Ko gledam na Beelink GT1 preko VLC.a na TVu, mi zahaja govor.. Sicer se da malo "previt naprej/nazaj" ampak vseeno, mislim da ne bi smel bit problem. Beelink "bere" filme iz omrežnega diska.. Any idea? Kak nov kabl?