Kateri medijski predvajalnik

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
V EU nimajo skladišča spljoh ... Gre vse čez NL post, kjer nalimajo rumeno nalepko. Sledi carinski pregled (stroški) + DDV. Če je vrednost večja od 150 EUR pa še carina.

Torej tudi, če izberemo EU, bomo morali plačati carinski pregled + DDV zraven? Čemu potem možnost, da se pošlje kao iz EU? Da je paket hitreje dostavljen?
rolleyes-1.gif
 
22. jul 2007
12.859
1.333
113
123
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Ja, GearBest noče nič "handlat" z čudnimi vrednostmi na računu (sem enkrat vprašal, ker je bil artikel 22,5 evra).
Si prepričan, jaz sem po njihovem hendlanju plačal še dodatnih 5€ poštnih ddv, izdelek je bil pod 22€ a oni napišajo 7
frown-1.gif

shrani.si
[/URL][/img]
 
22. jul 2007
12.859
1.333
113
123
Citat:
Uporabnik lithium pravi:
Meni ga je carina ustavila, a sem rekel kitajcu naj obvezno prave podatke napiše na cn22 in so morali na carini spustiti skozi...

Drugače dela player solidno, le daljinec je treba precej ravno ciljati nanj, da deluje....

Pa enkrat sem ga moral ponastaviti.... reset gumb ima pa zelo skrit
smile-1.gif
Za 20 oz 25€
jezen.gif
deluje solidno, daljinec je edino bolj takotako sam uporabljam miško, prvi vtisi so pozitivni.
Btw lahko poveš kje se skriva reset gumb, če ga bom potreboval.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Meni je tudi včeraj ta zadeva prispela.

YT poganja odlično, le daljinec ni ravno vzor ergonomije ali uporabnosti. Se komu sanja, kako scrollat po YT dol, ker ni nobenega drsnika? Oz. kateri daljinec se splača nabavit?

Zanima me še glede torrentov. uTorrent sem namestil gor, pa me meče ven iz njega. Kateri drugi odjemalec bi bil v redu? Kako je najlažje dodajati torrente? Da jih na ključek daš ali je možno preko IP-ja dodajati torrente?

Je možno spremeniti osnovni meni? Rad bi imel velike ikone za nekaj aplikacij (sem si jih sicer dodal že spodaj) in pa recimo prikaz vremena.

Katere druge aplikacije imate še gor?

Še zanimivost: sem izmeril porabo, ki je res minimalna:
normalno delo 2W
predvajanje YT videa 3,5W
kratek pritisk za izklop na daljincu: 0,6W
power off: 1,1W (torej višja poraba kot pri kratkem pritisku na gumb)
 
22. jul 2007
12.859
1.333
113
123
Jaz uporabljam miško, daljinc uporabljam edino za vklop in izklop.
Boljše kot torrente snemat je uporaba SPMC in vse filme streamaš.
Drugače imam še gor tvin, spotify, mx player kaj več pa itak ne potrebujem.
Za tak denar veliko muzike
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Katero miško pa uporabljaš?
SPMC se mi zdi, da je že gor naložen
wink-1.gif
. Ampak bi vseeno raje nekaj, da dol potegne. Pa tale zadevca je fenomenalna za to, če deluje...
 
22. jul 2007
12.859
1.333
113
123
Gor je naložen kodi, katerega sem odstranil in naložil spmc.
Drugače je miška najcenejši kitajc za par €
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Hm, sem probal sedaj z Logitech miško in tipkovnico in zadeva je začela delovati takoj.
Torrenti so pa tudi že urejeni... Na SD kartico mi jih sicer ni hotel shranjevati, gre pa na USB ključ brez težav.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Meni jo je videl, vendar ni pustil pisati gor... Čitalec za SD je rešil zadevo
wink-1.gif
.
Ok, po parih dneh uporabe še eno opažanje: občasno (recimo vsakič 10-ič) Youtube malenkost zašteka, se za par sekund zatika in potem normalno naprej. In pa enkrat se mi je zgodilo, da je slika obstala. Pavza in naprej je rešila zadevo.
Če upoštevam ceno, je zadeva vredna vsakega EUR-a.
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Jaz uporabljam miško, daljinc uporabljam edino za vklop in izklop.
Boljše kot torrente snemat je uporaba SPMC in vse filme streamaš.
Drugače imam še gor tvin, spotify, mx player kaj več pa itak ne potrebujem.
Za tak denar veliko muzike
No ja recimo. ČE si kak film želim res pogledati, si ga potegnem v boljši kvaliteti. Tam tudi 1080p ni vedno najboljši.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Iščem nekaj da bi lahko gledal D3GO. Kaj priporočate za tam do največ 70-80€? Zadeva bo priklopljena na NAS, tako da je ethernet obvezen. Fino pa bi še bilo, da bi zadeva delala brez dodatnega daljinca, ker sedaj sem na RPI2 in se kar razvadiš
smile-1.gif
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Jaz sem zadovoljen uporabnik Minixa.... Ima super support, dobro bazo uporabnikov z delujočim forumom in redne update.
Sam imam neo x8-h plus že kakšno leto in je super. Edino doplačaj za air mause, ker je priloženi daljinec neroden.
Malo se moraš vprašat pa tudi zakaj boš tole rabil. Ti dve izbiri sta bolj multimedia škatlice, za igre bi bil boljši n vidia shield.... samo je dražji in zaprt sistem...
 
22. jul 2007
12.859
1.333
113
123
Odvisno koliko si pripravljen denarja odšteti zanj, drugače kot ti je predlagal predhodnik nekaj od minixa, recimo klik samo pri tem ne piše ali podpira še passtrough audio DTS/ DTS-HD ko je priklopljen na reciver.