Kateri GSM bi vzeli?

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
In kake težave točno mamo uporabniki mi-jev ki bi izginile če kupim samsung?
Ker v enem letu jih še nisem zaznal. Samsung mi je vsak dan sporočal, da je čas za novega po enem letu.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
V redu, ampak tudi za 300€ mora biti telefon že ok.
Sam imam Nokio 8, pa je bila tudi okoli 300 € pa nimam nobenih težav, žena Moto G5S in tudi nobenih težav. Tako, da več kot 300 € ne dam.
Samsunga še nisem imel amoak sedaj, ko gledam A50 pa se mi zdi, da je za ta denar dobra opcija.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.681
1.600
113
Koliko jaz slišim od koga drugega, pa čeprav se zdi neverjetno za skoraj 2020, samsungi še vedno radi bojda štekajo. Pri kitajcih tega ni, ker imajo vsi aosp android, ki je že davno izpiljen v nulo. Huawei pa je to še samo nadgradil. Neverjetno se mi zdi da ima žena že več kot 2 leti p10 in to dela kot prvi dan.
Moj spomin na štekajoči android pred leti je že skoraj zbledel, pa mi ga je samsungova ura osvežila :)
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.681
1.600
113
Jaz bi na tvojem mestu pogledal za huawei, če ti xiaomi ne diši najbolj. Bilokaj si trump izmisli, to bo veljalo za prihodnje telefone, ne za te kaj so na trgu
 
V redu, ampak tudi za 300€ mora biti telefon že ok.
Sam imam Nokio 8, pa je bila tudi okoli 300 € pa nimam nobenih težav, žena Moto G5S in tudi nobenih težav. Tako, da več kot 300 € ne dam.
Samsunga še nisem imel amoak sedaj, ko gledam A50 pa se mi zdi, da je za ta denar dobra opcija.

jaz sem za 300 nabavil moto g6 plus. edina slabost je da upgrade sistema ne prinese č, ž, š pri sms in mms ih. Drugače pa telefon zlata vreden

a lahko poveš točno kateri telefon ima tvoja žena (kaj tist s pomeni)? BTW kje si jo pa nabavil?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Koliko jaz slišim od koga drugega, pa čeprav se zdi neverjetno za skoraj 2020, samsungi še vedno radi bojda štekajo. Pri kitajcih tega ni, ker imajo vsi aosp android, ki je že davno izpiljen v nulo. Huawei pa je to še samo nadgradil. Neverjetno se mi zdi da ima žena že več kot 2 leti p10 in to dela kot prvi dan.
Moj spomin na štekajoči android pred leti je že skoraj zbledel, pa mi ga je samsungova ura osvežila :)

Jaz se z tabo ne strinjam... ;)

Doma mamo A50 in S9 plus.. Pa prvič slišim to kar navajaš :D
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Bom dal eno tako primerjavo z avtomobili.
Trenutno je Samsung kot mercedes, Huawei kot BMW (kateri je boljši al M al B presodite sami kakor za koga :p) iPhon kot neki chrysler al kakšna podobna ameriška kola. Xiaomi pa kot neka Kia:rolleyes: saj se pripelješ podobno do cilja samo je še vedno Kia. O drugih kot so motorola, OP, Pixli pa ne bom govoril, kakor komu paše. Hvala bogu, da imamo izbiro in, če se nekomu kot je Trump dvigne, da lahko izbiramo. Nikoli pa ne smeš bit preveč navezan na eno znamko, ker potem nimaš realnega pogleda na vse ostalo kaj se dogaja okol tebe.
luka51 ti pa pojdi nazaj v svojo jamo, ker odkar si zlezel vanjo je Samsung marsikaj spremenil, Huawei pa še več. Saj res da Xiaoni štanca te modele kot za stavo samo so pa še vedno in več ali manj bodo kitajska jajčka. Nikoli ne bodo vsaj po kakovosti dosegli Samsunga ali Huaweia. Pa kje si vidu da se istočasno štancajo WC deske pa telefoni :bonk::valjamse:
Pa bdv: Trump je že umaknil prepoved Huaweiu. Kaj več in bolj točno bo pa znano v torek. :rolleyes:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.410
5.438
113
Vsi so isti k*. Mislim, kaka znanstvena fantastika okoli potrošne robe. Samsung je bil svoj cajt točno to, kar je danes xiaomi. Potem HTC, potem huawei. Isti žolč 3 leta nazaj kot zdaj pri xiaomiju. Pol bo ta cene dvigni, pa bo ok, pa bo drugi budzet cang slang prišel.

Pač po rangih, so si primerljivi. Samo cena je drugačna.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

Steve

Guru
13. avg 2007
9.681
1.600
113
Izjave samsung vernikov tukaj ne štejejo. Ko pa boš še kaj drugega probal, pa lahko podaš mnenje oz. primerjavo
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Vsi so isti k*. Mislim, kaka znanstvena fantastika okoli potrošne robe. Samsung je bil svoj cajt točno to, kar je danes xiaomi. Potem HTC, potem huawei. Isti žolč 3 leta nazaj kot zdaj pri xiaomiju. Pol bo ta cene dvigni, pa bo ok, pa bo drugi budzet cang slang prišel.

Pač po rangih, so si primerljivi. Samo cena je drugačna.
Točno to. Včasih so bili pojem kakovosti nokie, ericssoni. Sedaj vemo kje so. Trenutno je tako kot je. Kaj bo čez par let pa samo babajaga ve :fredi:
Samo sprijaznit se je treba s tem. Mene so pred leti vsi zajebavali, kaj boš te Huawie kupoval, to je klump. No pa vidimo kje so danes. Še Trump se jih boji.:zavijazocmi:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
Izjave samsung vernikov tukaj ne štejejo. Ko pa boš še kaj drugega probal, pa lahko podaš mnenje oz. primerjavo

Ne vem da bi kje dajal kakšne izjave, zgolj trditve. Malo razmisli o tem kaj pišeš in sicer kaj so dejstva in kaj so "bojda" trači. Ampak mislim da je to prezahtevno zate. Sicer pa že lep čas nisem imel nič v roki kar je bilo vsaj srednjega razreda da bi "štekalo".
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.882
5.160
113
luka51 ti pa pojdi nazaj v svojo jamo, ker odkar si zlezel vanjo je Samsung marsikaj spremenil, Huawei pa še več. Saj res da Xiaoni štanca te modele kot za stavo samo so pa še vedno in več ali manj bodo kitajska jajčka. Nikoli ne bodo vsaj po kakovosti dosegli Samsunga ali Huaweia.
Uh še dobro da verniki niste isto govorili par let nazaj za huawei.
Glej mene boli kura* kere firme je telefon. Važnjo je da je pod 200eur brez vezave, da je android one in da dela. Nimam ga za podaljšek organa v gostilni.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
O ti Luce, Luce....Xiaomi Mi9 vodi po hitrosti in je trenutno na prvem mestu po hitrostnih testih. Sem imel Mi8, ga prodal, kupil Galaxy A70 in bi ga sedaj taaaakooj nazaj zamenjal z Mi8, samo ga frend glej glej zacuda pod nobenim pogojem noce nazaj prodat. Boljsega telefona se ni imel, mi je rekel. Da ne omenjamo, da ima IR prepoznavo obraza, ki ti v popolni temi odklene obraz, kjer se pri mojem A70 samo slikam lahko, pa pomoje tudi pri flagship Samsungih. A70 mi tudi stekne kdaj, medtem, ko je Mi8 delal, ko prasic.a tekoce.
Pa se eno vprasanje....a ti sploh ves, katere komponente vsebujejo flagship Xiaomiji in Huawei. Brate, iste, kot usran Samsung, ki se zdaj steka...sori, imam Samsung, ampak, ce me razocara, ga bom spljuval, tako, kot sem imel BMW-ja in sem ga spljuval tako, da se ga se nelastniki niso tolk spljuvali, ker to so taka jajca, da ni vecjih.
No, sedaj je se Xiaomi K20 zunaj, ko bo pa prisel Mi10, bos pa samo se jokal. Kmalu naj bi pri Xiaomiju imeli, ce ni ze pri K20 40W polnjenje baterije... Samsung se bo moral malo podvizati
Hvala!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
Odlično, sigurno je ta šaomi najbolši nakup kar se tiče price performance... drugače pa sem šel gledat na K20. Super zadeva ampak prevlik, prširok, predebel... in skoraj 200g? Kako pa so kaj fotoaparati in displayi na teh š.? Koliko gledam imajo po specifikacijah nekaj generacij stare S. Amolede? Za kamere tudi nisem slisal da so top 5? Boš znal ti kaj vec povedati saj si ga dejansko imel... Drugace pa A70 in MI8 nista v enaki ligi ce se ne motim?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
O ti Luce, Luce....Xiaomi Mi9 vodi po hitrosti in je trenutno na prvem mestu po hitrostnih testih. Sem imel Mi8, ga prodal, kupil Galaxy A70 in bi ga sedaj taaaakooj nazaj zamenjal z Mi8, samo ga frend glej glej zacuda pod nobenim pogojem noce nazaj prodat. Boljsega telefona se ni imel, mi je rekel. Da ne omenjamo, da ima IR prepoznavo obraza, ki ti v popolni temi odklene obraz, kjer se pri mojem A70 samo slikam lahko, pa pomoje tudi pri flagship Samsungih. A70 mi tudi stekne kdaj, medtem, ko je Mi8 delal, ko prasic.a tekoce.
Pa se eno vprasanje....a ti sploh ves, katere komponente vsebujejo flagship Xiaomiji in Huawei. Brate, iste, kot usran Samsung, ki se zdaj steka...sori, imam Samsung, ampak, ce me razocara, ga bom spljuval, tako, kot sem imel BMW-ja in sem ga spljuval tako, da se ga se nelastniki niso tolk spljuvali, ker to so taka jajca, da ni vecjih.
No, sedaj je se Xiaomi K20 zunaj, ko bo pa prisel Mi10, bos pa samo se jokal. Kmalu naj bi pri Xiaomiju imeli, ce ni ze pri K20 40W polnjenje baterije... Samsung se bo moral malo podvizati
Hvala!
Kaj voziš sedaj, ko si se znebil jajc oz. katere znamke so sedaj top ? Sem ravno pred menjavo, v bistvu nisem zbirčen, samo VW ne sme biti.