Katerega operaterja priporocate

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.253
113
Seveda je padlo, so uredili in dela. Brez nategovanja. Prvi izpad v enih sedmih osmih letih odkar sem tukaj. In kak je bil razlog izpada? Ne razberem iz clanka?
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Nobeden pa ne pove tega, da je velikokrat odvisen tudi telefon. Imeli istega operaterja A1, pa na določeni lokaciji je z enim telefonom bil signal medtem, ko na drugem ga ni bilo. Preizkušeno večkrat z različnimi telefoni. Lahko je tudi poškodovana SIM kartica...
Tako da ne krivit vedno signal operaterja, najprej se prepričajte v čem je težava.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Soryy niti Telekom Slovenije ni nič več zanesljiv od ostala dva. itn..

Je res vse odvisno od lokacije in kje se največ giblješ ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.704
113
blizu močvirne prestolnice
Če gledam programsko shemo prednjačita T2 in Telemach. Telekom je daleč zadaj. Kar se tiče mobitela, hm sem bil pri Telekomu 18 let, nato pol leta pri T2 sedaj na A1 že tretje leto. Od Telekoma sem šel, ker mi ni povsod lovilo par km iz Ljubljane niti lte ni bil tako hiter kot pri A1. Pri T2 porazno.
 

Stane1987

Zelenc'
26. apr 2015
25
2
3
Slovenske Konjice
Ja kaj pa pravite naj grejo testno za sedem dni na Telemach pa, da stestirajo pa, da se sami prepričajo, kdo vse je zadovoljen z Telemachom kar se tiče mobilnih storitev vam dela LTE dobro ?

LP
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.333
971
113
Celje
Obišči stran
Ja kaj pa pravite naj grejo testno za sedem dni na Telemach pa, da stestirajo pa, da se sami prepričajo, kdo vse je zadovoljen z Telemachom kar se tiče mobilnih storitev vam dela LTE dobro ?

LP

Bil 7 let na A1 brez pripomb. Potem 2 leti na Telekomu kjer mi je klice konstantno prekinjalo. Sedaj sem pol leta na Telemachu. Presenečen, ker deluje vsaj za moje potrebe precej bolje. Je pa res, da LTE pokritost ni enaka. Predvsem ping se mi obcasno precej poveča.
 

Stane1987

Zelenc'
26. apr 2015
25
2
3
Slovenske Konjice
A1 top, ne bo mu žal.

Ja saj jaz mam v uporabi tudi A1 samo sami po sebi so bolj na strani Telekom Slovenije pa ne vem zakaj pa sem jim rekel, da je A1 boljši so še zmeraj odločeni, da vzamejo Telekom.Vam se pa Telekom ne zdi ok zaradi vsakoletne podražitve plus tega je zakup kolici, kar se tiče prenosa dražji kot pa pri A1 kaj pa vi mislite pravite, da ma A1 boljso pokritost kot Telekom ?

LP
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.023
313
83
Goriska
Tam tam nekje je, ceprav jaz sem bil prej dolgo pri A1 in je v hribih boljsa pokritost, kar je bil zame velik plus, ostalo pa je tam tam.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.505
289
83
Jaz vem da ma A1 odlično pokritost.. Pri njih sem že 7 let in nimam slabe besede čez njih.. ;)
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.292
819
113
Sicer ne vem, kdo je to ocenjeval ampak se nikakor ne morem strinjati, da je to nase naiboljse omrezje.

A to si naredil kaksno analizo, da se s tem na strinjas? Kaksno metodologijo si uporabil?

Ali ti je pac 3x prekinilo na nekem podrocju, kjer ti konkurenca dela in se sedaj ne strinjas z oceno pri cemer ne ves, kdo je to ocenjeval in verjetno tudi ne, kako?