Katerega operaterja priporocate

Stane1987

Zelenc'
26. apr 2015
25
2
3
Slovenske Konjice
Pozdravljeni,

Sorodniki bi radi vzeli narocnino samo se ne vejo katerega operaterja bi vzeli rabil bi vase mnenje !!
Vse neomejeno,ce je mozno ali pa vsaj internet z zmanjsano hitrostjo lahka je interneta tudi samo do 100 giga, prosim vas kaj imate vi in kako vam deluje pokritost, cena in zadovoljstvo z operaterjem ?

Katerega boste velikokrat priporocali tega bomo vzeli ali je to Telekom,a1 ali Telemach

Hvala vam za vase odgovore in vas trud

Lep pozdrav
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Kateregakoli. Enkrat bo engea klel, drugić drugega :). Po moje so vsi kar enaki in ne morejo velik falit, vse drugo so nianse. Vsaj po moje.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Osebno če cena ni vprašanje lahko rečem samo Telekom. Pa preden bom napaden kako krasno super vam deluje Telemach, A1 in ostali, vam popolnoma verjamem, meni in mojim bliznjim pac (vedno) ni. Telekom pa 99,99% vedno šiba (meni).
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Telemach je npr. zafrkaval sredi kraja Rače, pri polnem signalu je prekinjalo med pogovori, na momente si slišal prav slabo. Zamenjali smo SIM, zamenjali Telefon, prijavili napako ampak na njihovi strani je bilo vse OK. Težavo smo rešili tisto sekundo ko smo kupili testno kartico Sparmobil na Telekom omrežju. Naj jih hudič vzame koliko sitnosti sem imel z njimi.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Aja A1 izkušnja še... njihov zadovoljen naročnik 7-8 let. Nato je bilo obdobje tihih klicev (v celotni regiji, morda celo širše, sem že pozabil). Vzpostavil si klic, tekle so sekunde, slišal nisi nič. Mnogo krat na dan, klices nazaj in OK. Ampak pri 30-40 klicih dnevno zelo frustrirajoče. Trdili da je pri njih vse ok in da je problem v kernelu mojega telefona. Seveda laž in izmikanje. Ker v več mesecih niso tega odpravili in so se sprenevedali sem rekel samo hvala in srečno.
 

Stane1987

Zelenc'
26. apr 2015
25
2
3
Slovenske Konjice
Aja A1 izkušnja še... njihov zadovoljen naročnik 7-8 let. Nato je bilo obdobje tihih klicev (v celotni regiji, morda celo širše, sem že pozabil). Vzpostavil si klic, tekle so sekunde, slišal nisi nič. Mnogo krat na dan, klices nazaj in OK. Ampak pri 30-40 klicih dnevno zelo frustrirajoče. Trdili da je pri njih vse ok in da je problem v kernelu mojega telefona. Seveda laž in izmikanje. Ker v več mesecih niso tega odpravili in so se sprenevedali sem rekel samo hvala in srečno.

Te pravis najboljse vzeti sorodnikom Telekom samo paketi so z meseci skoz drazji ?

LP
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Drži, je drag ampak dela. Ali pa naj vzamejo kak Izimobil ali Sparmobil, odvisno od potreb. Jaz imam Modri paket Plus. Na koncu z vsemi ugodnostmi je celo solidna cena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kocka

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.201
4.671
113
Pri nas imamo telekom, ker firma tako hoče in časti ter bob, torej A1. Na domači lokaciji obe omrežji že nekaj let super, vsake toliko pa se mi zgodi, da pridemo nekam, kjer deluje samo A1. Pred dvema tednoma sem vikend preživel v taki mrtvi coni. Nad problemi, ki jih je zaznal Autofun, se naši "bobarji" niso pritoževali.
Nobeno omrežje nima 100 % pokritosti ozemlja in zato je še zmeraj važno, kje se giblješ. Da nimaš mogoče vikenda ali kakih prijateljev, ki jih pogosto obiščeš na območju, kjer dela samo eno omrežje?
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Jaz imam A1, moja pa Telekom. Ne jaz ne ona nimava kjer se gibljeva večjih problemov. So cone kjer signal mrkne sam večinoma pri obeh. Lokacija pa Zasavje. Je pa dobro, da so ene dve do tri moške varne hiše (gostilne :)) kjer ni signala. Verjetno ne z enim be drugim ne moreš veliko falit.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.298
3.408
113
Če niste neki power userji poglej še alternative izi mobil, šparmobil, bob, hot ....
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Moje osebno mnenje. A1, če boš jemal še telefon in potencialno kasneje fiksne storitve. Najboljša vrednost za denar.
Če ne rabiš fiksnih storitev in nakupa telefona pri operaterju, poglej bob.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Nad problemi, ki jih je zaznal Autofun, se naši "bobarji" niso pritoževali.

Saj to so potem rešili. Pa sploh nisem šel zaradi tega stran. Šel sem zaradi odnosa in laži. Pokliči me in mi povej da si seznanjen z napako, da se trudiš odpraviti in da delaš najboljše. Daj mi popust na račun in je to to. Ne pa me klicat, biti ciničen in mi izjaviti da imam samo jaz ta problem in da je težava v kernelu mojega telefona pa čeprav so sočasno imeli vsaj še 3-4 kolegi enak problem. Takrat je to bil še Simobil.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.201
4.671
113
Dejstvo je, da pri Telekomu lahko greš v njihov center in se tam poskusiš kaj zmeniti v živo. Pri bob-u poslovalnic ni. Verjetno se v A1 poslovalnicah ne ukvarjajo z bob uporabniki. Zato je pač bob cenejša varianta.
Meni se zdi dobro, da imamo v družini različne operaterje, ker slej ko prej zaidemo nekam, kjer dela samo eno omrežje. Ponekod seveda nobeno ne dela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
938
91
28
Ljubljana
  • Všeč mi je
Reactions: 8888