Katerega garmina izbrat?

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Pozdravljeni!

Odločam se za nakup garmina. Sredstva so razpoložljiva tam do 500 evrov z karto adria route.

Zanima me ali je boljše izbrat napravo z zunanjo anteno ali vgrajeno? vglavnem naprava naj ima dober sprejem.

Ali ima adria route pokrito tudi Bosno in Črno goro?

LP
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Če boš kupil 760 ne boš nič zgrešil, jo imam in sem zadovoljen in zadovoljen. Velik ekran, notra antena (vleče kot pri norcih
grin1.gif
) in s AR karto te bo stalo ravno 500 €.

AR ima pokrito tudi Bosno, a ne pričakuj tozadevno preveč. Da boš napisal Donji Vakuf, Mašera Spasiča 43 in bo to našlo, no way. Te bo pa lepo pripeljalo npr iz Ljubljane do Zenice. Večja mesta so pokrita, ne sicer v celoti a so.

Skratka, 760 je dober nakup.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.334
2.276
113
nasvet novopečenega začetnika
1. izberi tistega s širokim ekranom (...W ali 750 in več)
2. izberi tistega, ki ima že prednaloženo karto CN Europa 2008.
3. izberi tistega na netu, ki ima prednaloženo karto, ki jo potrebuješ (!) (AR, SC S. AMerika)
4. izberi tistega, ki ga prodajajo v SLO (servis, garancija, tel. pomoč zastopnika)
4. izberi tistega, za katerega ti svetujejo TU, in ti bodmo (!) najažje pomagali
točka 4 dvakrat namenoma!
5. če boš delal rute - poti - na PC kupi karto - zemljevid - na DVD, ker zraven avtomatsko dobiš MapSorce.
Drugače ga ne dobiš!
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
V primeru 5. koraka izpusti 3. in/ali 2. korak in namesto prednaloženih kart kupiš karte posebej!
 

VitoC

Pripravnik
10. okt 2007
395
0
16
Prekmurje/Ljubljana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
nasvet novopečenega začetnika
1. izberi tistega s širokim ekranom (...W ali 750 in več)
2. izberi tistega, ki ima že prednaloženo karto CN Europa 2008.
3. izberi tistega na netu, ki ima prednaloženo karto, ki jo potrebuješ (!) (AR, SC S. AMerika)
4. izberi tistega, ki ga prodajajo v SLO (servis, garancija, tel. pomoč zastopnika)
4. izberi tistega, za katerega ti svetujejo TU, in ti bodmo (!) najažje pomagali
točka 4 dvakrat namenoma!
5. če boš delal rute - poti - na PC kupi karto - zemljevid - na DVD, ker zraven avtomatsko dobiš MapSorce.
Drugače ga ne dobiš!

5. Kupil sem adriaroute na pomnilniški kartici. Tako, da najverjetneje nimam MapSorce?

no še nekaj hočem vprašat, ker mi prodajalci točno niso vedli povedat.
1. Ker imam adriaroute na SD, jo prav tako lahko normalno posodabljam prek neta in vse skupaj naložim na SD!?
2. Ali lahko AdriaRoute iz SD prenesem na integrirani spomin, bo karta delovala?
3. Ali lahko karto AdriaRoute iz SD 1gb, prenesem na 2gb ne, da bi poškodoval karto? (trgovec trdil, da ne, sam pa ne vidim problema??)
4. Ali lahko na kartico kjer imam AdriaRoute, nalagam še druge karte? in pa druge datoteke (mp3. jpg. ?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
1. DA (naložiš verzijo za XT)
2. NE (zaklenjeno na serijsko št kartice)
3. NE (zaklenjeno na serijsko št kartice)
4. nisem še poizkusil... Problem z imeni datotek!