Prosim pomoč!!!

iztokizi

Zelenc'
26. mar 2010
5
0
1
Ker so mi ta vikend iz avtomobila utujili mojo garmin napravo ter, ker jo vsakodnevno nujno potrebujem sem si danes kupil namesto moje stare 750 skoraj identično napravo , razen da ima prostoroč. telef. garmin 760.
Problem je nastal , ko sem si hotel na to novo napravo naložiti licenčno karto adriaroute , ki sem jo kupil skuapj z prejšno napravo. A mi nikakor ne uspe v programu map sorce je vse ok , karta je odklenjena. ko jo prenesem na garmina pa mi javi, da je karta zaklenjena. Ker garmina potrebujem res nujno , sem si nalozil ze skrekano karto adria route, ki mi je na prejšnem garminu prav tako delala tukaj pa je sicer na napravi vidna a je ne morem potrd. v kvadratu na sami napravi je ne morem označiti, ter je na napravi a je naprava ne zazna. Poskušal sem zamenjati vse možne končnice a je očitno problem nekje drugje. Resnično prosim , da mi nekdo pomaga saj te dni potujem v bivšo yu. in sem povsem odvisen od moje garmin naprave. zanima me pa tudi ali je mozno , ukradenega garmina islediti , kot mobitel?

hvala za vsako pomoč !
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Meni so v tem primeru na Garminu v Šenčurju generirali na podlagi podatkov AR in registrirane ukradene naprave zgenerirali novo kodo, tako da tudi pri posodabljanjih ni problem.Obrni se na njih in jim razloži situacijo - mogoče najprej telefoniraj, da povejo katere podatke po e_pošti rabijo in nadaljni postopek.
So prijazni, tako da se nič bat.

Kot je napisal Zakon (sva istočasno odgovarjala) pa lahko pišeš direktno na Navigo

gps@navigo-sistem.hr


LP
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.589
696
113
toti Maribor
Ključ, ki si ga dobil zraven AR, je samo za eno napravo. Če hočeš imeti še naprej uradno verzijo moraš pisati na Geoset, kjer ti bodo staro napravo odjavili in na podlagi tega boš lahko dobil novi ključ. Pošlji jim ime naprave in serijsko številko.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.414
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Verjetno imaš policijski zapisnik. Priloži poleg račun od naprave in AR in pošlji kopijo na Geoset.
Dobil boš novo kodo oz. ti bodo odklenili ključ in ga boš lahko na novo uporabil za novo napravo.
To so mi do sedaj še vedno ugodili.

Lahko pa se zatečeš "alternativnim" virom odklepanja...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Piše da gre v bivšo jugo, tam se pa AR bolje obnese.
 

iztokizi

Zelenc'
26. mar 2010
5
0
1
Sem naredil tako kot ste mi svetovali ... sel na policijo prijvail ter vse po faxu poslal na... Sedaj pa me zanima , rečeno mi je bilo, da naj jutri ze poskusim na novo naloziti AR. Sedaj imam na mapsorce ze naloženo AR, ki je na mapsorce odklenjena. Ko pa jo posljem na napravo mi javi , da je ni možno odkletniti. Ko bom to storil jutri ... je postopek isti ali moram to storiti na kakšen drugi način ?

hvala še enkrat za nasvet ter pomoč !