Katere vitamine kupiti?

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Recimo samo ena, spreminja PH želodca iz dneva v dan ....kisa organizem .... ja res minimalno ...... otrokom kremži obraze .....zato ne marajo kisline....

Sicer ne trdim, da je tako zelo škodljiv, a zakaj ne uporabljati neutralne zadeve za enak učinek, sploh pa recimo, da to metodo uporabljaš v večjih odmerkih, npr. pri raku .... dopolnilno zdravljenje ..... kar sicer uporabljajo tudi po vseh cenjenih tujih klinikah, kjer mastno računajo za take terapije... vem iz izkušenj, ki sem jih slišal od žal že pokojne pacientke pod 40 let .....
Še enkrat pa, nisem strokovnjak na temu področju.....tudi nimam nutricionističnih znanj vsaj strokovnih ne !
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Recimo samo ena, spreminja PH želodca iz dneva v dan ....kisa organizem

Se mi je že v začetku zdelo, da sem pes taco moli, tako da mi je žal, da sem sploh vprašal. Tovrstnih zablod raje sploh ne bi naprej komentiral, sploh po tvojem zaključku, da nimaš ne nutricionističnih in ne strokovnih znanj na tem področju.

Samo v razmislek:

1. Ješ jogurt?
2. Ješ okisano solato?
3. Ješ sadje?
4. Zadovoljiš kdaj partnerico oralno?

(v vseh naštetih primerih namreč v želodec vneseš večjo količino kisline kot pri neki normalni dnevni dozi vitamina C)


Prav tečni ste že s to zakisanostjo...
bonk.gif
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Poskusi tukaj, eno farm. stvar tudi pošljejo k nam, ostale trgovine pa ne.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Jernej pravi:
1. Ješ jogurt?
2. Ješ okisano solato?
3. Ješ sadje?
4. Zadovoljiš kdaj partnerico oralno?

(v vseh naštetih primerih namreč v želodec vneseš večjo količino kisline kot pri neki normalni dnevni dozi vitamina C)


Prav tečni ste že s to zakisanostjo...
bonk.gif
Hahaha, hudo!
cool-1.gif

Se strinjam.