katere BT slušalke kupiti

Ketna18

Pripravnik
30. apr 2019
56
2
8
Hvala za pomoc, sem narocil danes in dobil po tej ceni, kot si poslal zgoraj na sliki, tako da super, ce je to se ugodneje, kot je bilo. :) Prispele naj bi po prvih podatkih v cetrtek, sedaj pa ze pise da v sredo, tako da sporocim ko jih dobimo, kako delujejo. Hvala se enkrat! :)
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
jaz kupujem neke Active noise cancelling Earbuds.
rabim za vlak in nočem imeti naglavnih. plačam max 70eur

gledam XIaomi Earbuds ali kaj podobnega. Žično ali brezžično ni pomembno.
zanima me, če ima kdo in kako se obnese ANC?
kot berem, pri nekaterih modelih ne dela dobro z ne-xiaomi telefoni (imam Samsung S9)
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Se sobi za cca. 70 EUR kaj boljšega od Edifier 830BT?
Sicer zvok teh slušalk nekateri zelo hvalijo (in verjamem, da so po tej plati res dobre), prav tako naj bi z enim polnjenjem zdržale preko 90 ur, a nimajo ne ANC in ne BT5.0. Ker oboje, zlasti pa ANC, pride zelo prav, lahko za podoben znesek ali celo manj dobiš slušalke z obema funkcijama. Poglej pod Taotronics, Boltune, ...
 
Nazadnje urejeno:

rs1975

Pripravnik
1. nov 2008
228
1
18
Sicer zvok teh slušalk nekateri zelo hvalijo (in verjamem, da so po tej plati res dobre), prav tako naj bi z enim polnjenjem zdržale preko 90 ur, a nimajo ne ANC in ne BT5.0. Ker oboje, zlasti pa ANC, pride zelo prav, lahko za podoben znesek ali celo manj dobiš slušalke z obema funkcijama. Poglej pod Taotronics, Boltune, ...
Na Amazonu še nisem naročal. Je tole zaupanja vreden prodajalec, gre roba iz EU skladišča?

Je smiselno vzeti še neko dodatno garancijo za 5,49 EUR?
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Jaz imam mpow h12, zadnjič na amazonu je bil dober black friday deal. Moram rečt, da za ta budget, top.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Na Amazonu še nisem naročal. Je tole zaupanja vreden prodajalec, gre roba iz EU skladišča?

Je smiselno vzeti še neko dodatno garancijo za 5,49 EUR?
Kot kaže, pridejo te slušalke iz EU. Jaz (dodatne?) garancije nisem vzel, nikoli.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Živijo majstri, kupujem neke brezžične slušalke za občasno rabo. Sicer imam zahtevna ušesa in sem se takoj zapičil v Sennheiser Momentum, ampak ne verjamem, da bom toliko uporabljal, da bi lahko upravičil nakup:

Potem pa sem zagledal tole, zanima me ali je to ok zakup? Bodo zdržale tudi kakšen šport?
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Živijo majstri, kupujem neke brezžične slušalke za občasno rabo. Sicer imam zahtevna ušesa in sem se takoj zapičil v Sennheiser Momentum, ampak ne verjamem, da bom toliko uporabljal, da bi lahko upravičil nakup:

Potem pa sem zagledal tole, zanima me ali je to ok zakup? Bodo zdržale tudi kakšen šport?
Jaz se pa trenutno pripravljam na test (trenutno smešno poceni) slušalk:
https://www.aliexpress.com/item/4000266153835.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.16af4c4dPlI2qE
ena polnitev za 4 ure predvajanja, škatlica omogoč preko 20 polnitev

Za šport pa, od teh poceni BT slušalk, raje uporabljam:
https://www.aliexpress.com/item/33001293048.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.16af4c4dPlI2qE
ali
https://www.aliexpress.com/item/32831245903.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.16af4c4dPlI2qE

Zlasti prve imajo hude base in (vsaj meni) zelo prijeten zvok, pa še zelo hitro se preko BT povežejo s telefonom, zdržijo pa kakih 6 ur predvajanja, druge pa preko 8 ur.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Tele prve so mi zanimive ja. Rabim pa brez povezave med slušalkama, včasih bom namreč uporabljal samo 1 (za kakšen podcast, ko ne morem spat).

Ravno iz alija ne bi naročal, ker traja, je kaj v slo/eu od tega?
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
... Rabim pa brez povezave med slušalkama, včasih bom namreč uporabljal samo 1 (za kakšen podcast, ko ne morem spat).

Kolikor sem videl doslej, imajo vse te slušalke možnost izključiti eno od slušalk, cenejše ponavadi le desno.

EDIT:

Tukaj https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_...ess+Headphones+Bluetooth&LH_PrefLoc=3&_sop=15 jih je kar nekaj iz EU, ampak dobavni rok je enako dolg kot pri Aliju. Tiste, ki imajo krajši dobavni rok, so pa skupaj s poštnino 2x dražje od prvih.
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Ravno taprve, oz neki podobni približek. Firme ne vem, je pa škatla in oblika slušalk enaka je stari nabavu pred 14 dnevi. Dal je nekih 14 EUR. Zvok zelo OK, presenetljivo. Vgrajen mikrofon pa za en krščen duš. Sma mal preko FB messengerja videoklicala, govora skoraj ne slišiš. Ko si slušalke vgasno in se preko gsm prostoročno pogovarjal, pa odlično.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Ravno taprve, oz neki podobni približek. Firme ne vem, je pa škatla in oblika slušalk enaka je stari nabavu pred 14 dnevi. Dal je nekih 14 EUR. Zvok zelo OK, presenetljivo. Vgrajen mikrofon pa za en krščen duš. Sma mal preko FB messengerja videoklicala, govora skoraj ne slišiš. Ko si slušalke vgasno in se preko gsm prostoročno pogovarjal, pa odlično.

Žal to popolnoma drži pri teh modelih, kjer slušalki med seboj nista fizično povezani! Pri obeh ostalih modelih, ki sem ju predlagal, pa je zvok tudi pri telefonskem pogovoru odličen.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.634
6.450
113
Glede na pretekle dogodke sem zaenkrat še vedno brez slušalk. Spet pa se je pojavila potreba, da si omislim slušalke, ki bi jih uporabljal izključno za gledanje TV. Po prebranem na žalost pri svojem Sony Bravia KDL-55W755C (Android) ne morem uporabjati nobenih BT slušalk, sa se jih ne da povezati. Me pa zanima sledeče. Če kupim BT oddajnik, ki bi ga priključil preko USB direktno na TV, bi praktično morale BT slušalke delovati tudi na mojem TV? Prosil bi za pomoč in nasvete, kakšen BT oddajnik kupiti, da bi potem tudi jaz lahko uporabljal BT slušalke na mojem TV.

Lp
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Fadil, pa najprej preveri, če imaš sploh izhod za slušalke. Tukaj se mi poraja vprašanje, če/ko bo on vtaknil bananico v izhod ali bo zvok iz zvočnikov takoj utihnil ali bo moral v menuju preklopit iz zvočnikov na slušalke, ker če bo takoj utihnil zvok, bo moral vsakič izštekat/vštekat bananico zadaj...malce mukotrpno, se mi zdi.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.634
6.450
113
Najraje bi BT oddajnik priklopil prek USB, ki jih imam dovolj. Lahko tudi preko Hdmi. Me bi ra d zopet snemal TV iz zidne konzole. Problem pri mojem modelu TV je, da ne morem direktno priklopiti nobenih BT slušalk, ker ne podpiran nekih zadev. Zato me konkretno zanima, ali bi preko tega BT oddajnika 100% delovalo? NI mi problem kupiti, vendar bi rad da zadeva za ziher deluje, ne pa da spet pošiljam nazaj zaradi nedelovanja.
Vsako ročno preklapljanje ne pride v poštev, ker mi je preveč nadležno.