katere BT slušalke kupiti

wd40

Majstr
10. dec 2007
1.844
265
83
Kako se tv obnaša, ko so slušalke vklopljene lahko sprobaš z žičnimi slušalkami. Tako bo s "preklapljanjem" tudi s tem bt oddajnikom. Kako bi to delovalo prek usb ali hdmi si ne predstavljam.

Fadil

pimpL
20. jan 2010
6.808
992
113
Že ko tole berem postajam živčen. Kaj bi šele bilo da kupim to ropotijo, potem pa ostanem z mehkim kurtzem v roki. :mad:

wd40

Majstr
10. dec 2007
1.844
265
83
Že ko tole berem postajam živčen. Kaj bi šele bilo da kupim to ropotijo, potem pa ostanem z mehkim kurtzem v roki. :mad:
Neko ropotijo boš potreboval, da si boš zrihtal to kar hočeš. Zdej, če je to naprava z mojega linka al pa katera druga je vseeno. Pa išči pod bluetooth oddajnik v Sloveniji.

Cash

Guru
19. avg 2007
7.254
635
113
Fadil, najprej preveri, ko vklopiš ene navadne žične slušalke zadaj v TV, če takoj zvok utihne ali ne? Pač potrudi se najti...vzemi mobitel, vključi fotkiča sprednjo kamero in se sprehodi zadaj, da najdeš vhod....če zvok še vedno dela in moraš preko menuja vklopiti slušalke, si na dobri poti.

Cash

Guru
19. avg 2007
7.254
635
113
No in če zvok vklopiš šele preko menija, si omisli nekaj takega...jaz imam take Sennheiser TR170 (sem jih uporabljal pri računalniku...sedaj mi stojijo)...enostavno postajo priklopiš na izhod za slušalke, prižgeš postajo in slušalke in že lahko poslušaš preko brezžično...tako boš vedno preko menija vklopil slušalke, pritisnil na tipko na postaji, pritisnil na tipko na slušalkah in zadeva bo delovala. Če pa zvok utihne pri vklopu bananice, pa je rešitev samo vedno znova vtikanje/iztikanje (btw...s podaljškom ne boš nič rešil, ker deluje samo direkt pri vhodu v TV-ju)

evo, še na mimovrste imajo za tole prav oddelek "TV Slušalke" https://www.mimovrste.com/tv-slusalke

Nazadnje urejeno: