Katera mobilna aplikacija je najbolj ažurna?

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
Pa saj ti to govorijo že cel čas. Prvi komentar-odgovor, ki si ga dobil je odgovor na to tvoje vprašanje.
Google maps vse ostalo so pol izdelki. Tudi GM maps ni najboljši toda še vedno, glede na to da je free je najboljša alternativa kljub temu da se bodo sedaj oglasili neki TTG fanatiki s cliotom na čelu, ki bo spet rekel hvala bogu, da ne uporabljate TTG da ne bo gužve na cesti :bonk:ja res hvala bogu :valjamse: saj smo že parkrat v praksi na žalost prišli do tega, da to ni res :cool:
Vsak naj uporablja tisto kar mu paše, ker vsak uporablja druge ture in je brez veze nekaj vsiljevat nekomu, kar mu ne odgovarja oziroma nikoli ne bo uporabljal.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Meni sploh ne gre za vsiljevanje, le da če že za nekaj plačamo (in sam sem plačal praktično za vse na Sygicu, razen te naročnine sedaj se ne grem), da potem to produkt tudi dostavi. Vsi vemo zakaj je GM kao zastonj, ker to v resnici ni (plačujemo s svojimi podatki ipd. za njega), zato bi veliko rajši imel dober četudi poačljiv produkt, kjer ne zlorabljajo mojih osebnih podatkov le v njihovo korist. Ampak žal lahko vidimo, da ima kot kaže najbolj natančne karte in s tem tudi navigacijo praktično le GM (tudi Applovi zemljevidi niso točni) na konkurenco se pa ne morem zares zanesti, četudi plačujem za njihove storitve. In to je problem.

Tako pa Apple Maps pokaže tisto lokacijo:
A53BBCB4-2C0A-472E-B3C9-3CD8C0272109.jpeg

kr neki v bistvu, pa še ena cesta gor mu falio_O
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janch

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Takole pa pokaže v navigaciji HERE WeGo, pravilno torej:

E1853BD3-BC88-4443-A0AB-17E4B8A38884.jpeg


Zdaj nimam priložnosti, da bi zares stestiral tole navigacijo; kakšne so vaše izkušnje? Se zna obnašati v prometu in ponujati dobre alternativne poti?
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Kar takoj lahko vidim je, da prikaže omejitev hitrosti na cestah, nimaš pa možnosti javljati dogodke v prometu.

P.S.: nov komentar, ker je ravno minilo 5 minutno obdobje za urejanje:rolleyes:
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Ja jst ne:p

Sicer eni radi hvalimo prednosti GM, sam po drugi strani pa imamo tudi takšne zgodbe :oops1:

 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Ja jst ne:p

Sicer eni radi hvalimo prednosti GM, sam po drugi strani pa imamo tudi takšne zgodbe :oops1:


Se spomnim, ko je enkrat vozil en avto pred mano ponoči v dežju in ga je naenkrat samo zmanjkal pred nami, ker je padel za kakšne pol metra v delovni jašek na cesti, je bilo pač zelo slabo označeno in slabo vidno, lahko bi bil jaz:zardelalter:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Opazovanje ceste in upoštevanje znakov je bistveno pomembnejše od navigacije. GM ima pogosto zavajajoče informacije za ceste, ki jih njihovi avti niso prevozili ali pa se je situacija vmes menjala. Lahko te hoče zapeljati v enosmerno, lahko je neka vrisana občinska cesta samo še potka ali preorana njiva.
Zame je navigacija še zmeraj uporabna, samo orodje je treba znati uporabiti in se zavedati njegovih mej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Če koga zanima Totom Go 1. leto brezplačno. Pri nakupu izberite Avstrijsko stran. Ko se prijavljate napišite vaš naslov ali kateri drugi, važno je, da izberete za državo prebivanja Avstrijo ali katero drugo. Če izberete Slovenijo vam javi, da akcija ni možna v Sloveniji. Za druge države nisem niti testiral. Naslov ni pomemben, ker je vse vezano na email. Na spodnji povezavi preberite navodila in NE IZBERITE 7. dnevne poizkusne različice. Meni je podaljšanje šlo brez problema.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg in NekdoK

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.828
616
113
EU
Zgleda da ne gre, če si že kdaj prej koristil podobno kodo na isti mail; predvidevam da v manj kot letu dni :sprasujemse:

IMG_7212.jpeg


Vseeno hvala; ostalim bi moralo delati:zmaga:
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Če koga zanima Totom Go 1. leto brezplačno. Pri nakupu izberite Avstrijsko stran. Ko se prijavljate napišite vaš naslov ali kateri drugi, važno je, da izberete za državo prebivanja Avstrijo ali katero drugo. Če izberete Slovenijo vam javi, da akcija ni možna v Sloveniji. Za druge države nisem niti testiral. Naslov ni pomemben, ker je vse vezano na email. Na spodnji povezavi preberite navodila in NE IZBERITE 7. dnevne poizkusne različice. Meni je podaljšanje šlo brez problema.

Če še ga nikoli nisem imel Tomtom treba vseeno prvo vzet 7 dnevno različico in potem aktivirat brezplačno na zgoraj opisan način?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Navodila za aktivacijo. Google translate:

Po nakupu (BREZPLAČNO) naredite naslednje ...

Ste pripravljeni začeti?

Previdno sledite spodnjim navodilom, da aktivirate promocijo. Pazite, da ne izberete »začni brezplačni preizkus«

Prenesite GO Navigation iz trgovine Google Play ali Appstore
Odprite aplikacijo, izberite načrt "Avto" in nadaljujte
Pomaknite se skozi predstavitev aplikacije in kliknite »Nadaljuj«. Pazite, da ne izberete »začni brezplačni preizkus«
Dotaknite se možnosti »Obnovi nakup«.
Prijavite se z e-poštnim naslovom, na katerega smo poslali to e-poštno sporočilo


Končano! Pripravljeni ste, da se preizkusite v GO Navigation.
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Ali opozorilo za hitrostne kamere kaže ko je navigacija samo na zaslonu aktivirana ali mora biti vodenje od točke A so B?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Ti moram priznati, da brez navigiranja nisem imeli nikoli prižgane. Vem 100% edino, da pri navigiranju kaže. Preveri v nastvitvah, če imaš mogoče izklopljena opozorila na radarje.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg