Katera mobilna aplikacija je najbolj ažurna?

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
To pomeni, da si se enkrat že prijavil ali s tvojo napravo ali s tvojim računom in izkoristil to brezplačno obdobje. Sedaj ti to brezplačno obdobje ne velja več. Lahko samo še kupiš in uporabljaš eno leto za teh 20€. Kaj je to 20€, ko pa zmečemo za raznorazne traparije tudi veliko več. Enkrat grem v gostilno in dam 20€ za rundo:norec:
Ja res je, enkrat sem že imel naloženega pa mi ni sedel.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Mogoče je Leona zmotilo to, da je treba najprej vpisati kreditno kartico in šele potem lahko nadaljuješ (vsaj zdi se mi, da je bilo tako).
Trenutno imam naročnino na TomTom GO, pa me moti, da je verzija na Android Auto dokaj okrnjena glede na tisto na samem telefonu.
Jaz za normalne stvari uporablam Google maps, kdaj pa kda pa tudi HereWego, sam potem moram bolj po omejitvah vost.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
494
-540
28
TomTom GO je plačljiva verzija. Načeloma imaš nekaj dni brezplačnih, potem pa začno računati (mesečno ali letno).
Lahko uporabiš TomTom AmiGO, ki je brezplačen. Ima manj funkcionalnosti (predvsem nastavitev), ker pa uporablja praktično enake vsebine in storitve, je precej blizu.
Trenutno imam naročnino na TomTom GO, pa me moti, da je verzija na Android Auto dokaj okrnjena glede na tisto na samem telefonu.
Mene tudi moti na TTG, da ima AG več nastavitev kot TTG. Že to mi ni všeč (ali pa jaz ne najdem) da vozniki nimajo možnosti obveščanja kje se nahajajo mobilni radarji, zastoji... Potem ima tudi več možnosti nastavitev kdaj-koliko prej naj te obvešča o radarju, zastoju in ostalih prometnih dogodkih. Res da večina drugih to sploh nima toda da pa ima free verzija več možnosti pa tudi ni prav.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: WPT78

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
Hec je, da ima TTG verzija na telefonu več stvari kot jih prikazuje na AA. Javljanje radarjev (zastojev, del na cesti ...) je že tipičen primer. Tega v AA ne prikaže in ne moreš javiti. Sem jim ravno prejšnji teden pisal na dolgo, kaj vse je preveč okrnjeno. So prijazno "vzeli na znanje".
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
Verjetno v tem primeru to ni razlog. Vsaj za stvari, ki jih imam v mislih. TomTom jih ima v brezplačni aplikaciji AmiGO, nima pa jih v plačljivi aplikaciji TomTom GO. Torej se zadeve lahko izvedejo, zakaj pa imajo tako, pa verjetno vedo le oni.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.484
1.263
113
Iskajoč brata
Evo, poskusni teden bo zdele mimo... Uporabljam TT go samo preko AA. Naredil z njim 300km , večino avtocesta + 50km regijskih poti. Kar dobor prikazuje dela na cesti, zastoje,.... Slovenski moški glas je čisto mimo... kot da bi en južnak se učil slovensko...
Škoda da je samo 7dni testnega obdobja... Premalo časa.... Se kar nagibam, da bom za eno leto vzel... Dobra fora.... 20€ ni veliko, vendar je veliko, ko pogledaš na dolgi rok...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.695
1.616
113
Evo, poskusni teden bo zdele mimo... Uporabljam TT go samo preko AA. Naredil z njim 300km , večino avtocesta + 50km regijskih poti. Kar dobor prikazuje dela na cesti, zastoje,.... Slovenski moški glas je čisto mimo... kot da bi en južnak se učil slovensko...
Škoda da je samo 7dni testnega obdobja... Premalo časa.... Se kar nagibam, da bom za eno leto vzel... Dobra fora.... 20€ ni veliko, vendar je veliko, ko pogledaš na dolgi rok...

Meni se je teh 20€ v 1 letu skozi avstrijske radarje že vsaj 5x povrnilo
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
V kaki Bosni ali Švici pozabi na waze. Ti lahko hitro naredi konkreten račun, ker waze dela zgolj preko prenosov podatkov.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
Waze mene nikakor ne prepriča. Pa sem mu že velikokrat dal možnost. Čeprav ima nekaj zanimivih stvari, pa je sama navigacija res ponesrečena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Borg

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.385
3.479
113
Glej tisti, ki zagovarjajo Google ga naj kar uporabljajo.
Boljše, kot da gnečo delajo po obvozih.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
577
113
Tomtom imam ravno zato, ker so guglovi podatki neuporabni. Pelje te naravnost v zastoj in ti pove, da si še vedno na najhitrejši poti. Doživel prevečkrat
To drži, po drugi strani pa te uporabniki Waze obveščajo o vseh dogodkih, radarjih in policijskih kontrolah.