Kater telefon bi priporočali

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Si kandidat za bob leta
smile-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik srv pravi:
https://www.gsmarena.com/huawe...-news-29481.php

USA trg se ne da primerjati z našo mlako. Velikan kot je Huawei bo naredu vse, da prodre na trg.
Ja, ok. Ampak če mu je tako všeč v USA naj gre živet tja. Kot drugo, cene telefona so primerljive brez tiste darilne kartice. Kot tretje, jaz telefon že imam, če bi ga naročil iz USA, bi ga imel mogoče čez en mesec. Kot četro, dejmo zraven prišteti še vse carinske stroške. Kot peto, jaz sem za telefon dal nekaj čez 640€, pa še na obroke sem ga dobil!
Kjaj je potem tako zelo ugodno v obljubljeni deželi?
sprasujem se.gif


P.S.: Itak bo pa pol amerike naše, ko se bo Melanija ločila!
edit: meni je najbolj važno, da je na obroke, da ga imam že sedaj in ne čez nj časa, da ne bo problemov z garancijo, carino...
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Za baterijo ti težko rečem, ker dofilavam ves čas po malem. Se pa polni izredno hitro! Sedajle sem sicer na 80%, polnil sem zjutraj. Ves čas imam wifi, prenos podatkov, opravil sem kar nekaj klicev, brskal po netu....
Fotoaparat pa je..... ne vem kaj naj rečem, res prva liga, drugega fotoaparata sploh ne rabim več. Ima tudi ogromno število raznih dodatkov za slikanje in snemanje, v glavnem noro! Nad nekaj svojimi slikami sem res navdušen, nisem pričakoval tako lepih posnetkov, tudi v slabši svetlobi!
zmaga.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja potem nič čudnega, da si zadovoljen to je kar velik preskok na boljše, čeprav fotoaparat predvsem video ni na ravni novejših Samsungov.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Ja potem nič čudnega, da si zadovoljen to je kar velik preskok na boljše, čeprav fotoaparat predvsem video ni na ravni novejših
Samsungov.
Velik preskok? Telefone menjam skoraj vsaki dve leti, Huawei pa so imeli vedno dober fotoaparat, torej ni bil tako zelo velik preskok. Edino če si imel v mislih, da telefone menjam kot gate....
priden.gif
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
354
43
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Da se pohvalim... Moj Xiaomi Redmi Note 4, kupljen mislim da oktobra, novembra lani (saj sem nekje na forumu napisal) še vedno deluje kot prvi dan, baterija še vedno super drži, dela pa v izjemno prašnih, hrupnih, in vročih(cca 40, kakšno minuto pa tudi čez 60 stopinj C) pogojih, kjer se konec službe telefon očisti z malo pihanja in brisanja, uporabnika pa s tušem in hladnim pivom. Vreden je svojih 175 evrov, vsa čast kitajcem.
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Zdj ko mi je Mi5 umrl v pivu, balinam med Mi A1 in Redmi note 5, ki so ga ravno predstavili. Jezi me samo, da sta oba tok velika. Nimam pa pojma, kakšna bo cena za Redmi Note 5.. sm našel pre-sale vse od 188 do 270 za 4gb/64gb

Primerjava
 
22. jul 2007
12.691
1.257
113
123
klik

To so pametni telefoni, ki so okuženi s trojanskim konjem Triada:
Leagoo M5
Leagoo M5 Plus
Leagoo M5 Edge
Leagoo M8
Leagoo M8 Pro
Leagoo Z5C
Leagoo T1 Plus
Leagoo Z3C
Leagoo Z1C
Leagoo M9
ARK Benefit M8
Zopo Speed 7 Plus
UHANS A101
Doogee X5 Max
Doogee X5 Max Pro
Doogee Shoot 1
Doogee Shoot 2
Tecno W2
Homtom HT16
Umi London
Kiano Elegance 5.1
iLife Fivo Lite
Mito A39
Vertex Impress InTouch 4G
Vertex Impress Genius
myPhone Hammer Energy
Advan S5E NXT
Advan S4Z
Advan i5E
STF AERIAL PLUS
STF JOY PRO
Tesla SP6.2
Cubot Rainbow
EXTREME 7
Haier T51
Cherry Mobile Flare S5
Cherry Mobile Flare J2S
Cherry Mobile Flare P1
NOA H6
Pelitt T1 PLUS
Prestigio Grace M5 LTE
BQ 5510