Kater telefon bi priporočali

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
46
28
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Ima kdo izkušnje z Huawei P10 Plus Dual SIM? Me zelo mika, potreboval bi dve kartici, namesto da nosim okoli dva telefona. Mogoče v poštev pride tudi kaj podobnega, ampak ta mi je zaenkrat top. Izkušnje?

Imam v uporabi 2 meseca.... Nimaš kaj zgrešit. Top fotič in zelo odziven telefon.
Všeč mi je tudi 3 leta garancije in "kasko" za prve tri mesece (Huawei Care al neki takega)....
smile-1.gif


http://consumer.huawei.com/minisite/si/vipservice/
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mate je nižja serija od P in Honor. Drugače pa po moje delajo vsi njihovi dual sim glih.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Mate je nižja serija od P in Honor. Drugače pa po moje delajo vsi njihovi dual sim glih.
Kako nižja serija, če pa je daleč najdražji?
Ne poslušaj, ker ne ve kaj govori
smile-1.gif
Vidiš, kako nekateri hitro zavajajo.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Mene vseeno zanima razlika Huawei P10 Plus Dual SIM vs. Huawei Mate 10 PRO? Predvsem v smislu delovanja dual SIM? Zakaj jo pri prvem reklamirajo, pri drugem pa ne?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Oprosti falil, Mate je najvišje - kao.
V bistvu so meje med njimi zelo zabrisane. Mate je kao phablet serija, ki ponavadi prvi dobi nove procesorje, razne bombončke, etc. v bistvu Huawei premium igračka. P serija ala performace, potem pobere določene stvari od Mate serije in še kaj se ji doda ( da so določeni uporabniki sprovocirani in prodajo še čisto nov Mate in gredo na P:)) honor pa je bila zadnja pogruntavščina, v začetku drugačen prostop trženja s strani Huawei, ciljna skupina bolj mladi, etc.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Sam sem ze skoraj kupil mate 10 pro, ker je res huda zadeva in se na koncu premislil in kupil oneplus 5t. Razlog je bil bistveno nizja cena, edina slabost proti huawei je kamera, ki pa je za moje potrebe cisto dovolj dobra. Velika prednost 5t je tudi čist android
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Vsakemu svoje ! Sem imel 6P, pa mi čisti PA ni potegnil,, je pa res hiter, ampak malček dolgočasen.

One Plus 5t je pa trenutno res eden izmed best buy price/performance igračka. A to kdo servisira pri nas, če gre kaj narobe ali se pošilja nazaj ?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.654
1.576
113
Odvisno kje se kupi. Preko njihove strani je prodaja in servis na ceskem, kaki gearbest pa kitajska, torej servisa ni
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Evo, ravnokar iz štacune. Huawei je na mizi. Za začetek dvojno zadovoljstvo, zaradi res super telefona in drugo, ker baba ne bo nekaj časa govorila z mano....
grin1.gif