Kater alarm imate?

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Pri tistem cenejsem verjetno ne dobis opozorila na daljinec, ampak samo hupa oddaja glasnost.
 

RisPo

Pripravnik
25. jun 2008
31
0
6
Citat:
Uporabnik astra_boy pravi:
Razlika je, da je dražji dvosmerni.
Jaz imam montiranega tega: http://www.bolha.com/oglas1995602.
9 EUR cenejši kot giordon, pa ima enake funkcije. Zaenkrat deluje OK. Imam pa zmontirano blokado vžiga, utripanje smernikov.
Edina negativna opazka je, da se glavna enota prilima na ohišje motorja in ne pritrdi z vijaki.

Jaz imam tudi tega in lahko rečem, da je dejansko klump od klumpa, piska takrat ko ni treba, ko morda pade samo list na motor, ko se pa nekdo usede na motor pa ne. Alarm sem že poizkušal v različnih položajih na različnih mestih ampak, zgodba je vedno bolj kot ne ista saj ima v svoji notranjosti samo senzor za tresljaje, senzorja za premik pa nima.

MMG, mi morda zaupaš kam si zvezal blokado motorja, kako je bil poimenovan kabel?

P.s.: Alarm lahko prilepiš s črnim silikonom, namesto s tistim trakom, ki je nalepljen na hrbtni strani alarma, tako boš imel odlično pritrjen alarm brez, da si naredil kakršnokoli poškodbo na motorju (če bi pritrjeval s vijaki).
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Citat:
Uporabnik RisPo pravi:
Citat:
Uporabnik astra_boy pravi:
Razlika je, da je dražji dvosmerni.
Jaz imam montiranega tega: http://www.bolha.com/oglas1995602.
9 EUR cenejši kot giordon, pa ima enake funkcije. Zaenkrat deluje OK. Imam pa zmontirano blokado vžiga, utripanje smernikov.
Edina negativna opazka je, da se glavna enota prilima na ohišje motorja in ne pritrdi z vijaki.

Jaz imam tudi tega in lahko rečem, da je dejansko klump od klumpa, piska takrat ko ni treba, ko morda pade samo list na motor, ko se pa nekdo usede na motor pa ne. Alarm sem že poizkušal v različnih položajih na različnih mestih ampak, zgodba je vedno bolj kot ne ista saj ima v svoji notranjosti samo senzor za tresljaje, senzorja za premik pa nima.

MMG, mi morda zaupaš kam si zvezal blokado motorja, kako je bil poimenovan kabel?

P.s.: Alarm lahko prilepiš s črnim silikonom, namesto s tistim trakom, ki je nalepljen na hrbtni strani alarma, tako boš imel odlično pritrjen alarm brez, da si naredil kakršnokoli poškodbo na motorju (če bi pritrjeval s vijaki).

enako ta alarm je jajc tako da bom nabavil boljšega ko sem imel še enduro sem zaradi tresljajev 2X menjal tisto zadevo (ne vem kako se reče) notri ki zaznava tresljaje, se je kar zdrobilo.

drgač pa za na kakšna vrata bi bil pa odličen

lp
 

RisPo

Pripravnik
25. jun 2008
31
0
6
Citat:
Uporabnik maggio pravi:
enako ta alarm je jajc tako da bom nabavil boljšega ko sem imel še enduro sem zaradi tresljajev 2X menjal tisto zadevo (ne vem kako se reče) notri ki zaznava tresljaje, se je kar zdrobilo.

drgač pa za na kakšna vrata bi bil pa odličen

lp

Meni je še isti dan, ko sem napisal to objavo alarm crknil, tako, da moram en dan v LJ, da mi ga zamenjajo. Je pa bil hladen lot na senzorju tresljajev, tako, da je padel dol in pokuril ostalo elektroniko, za povrh je pa se še pokvaril rele in se med vožnjo preklopil v vklopljeno stanje in mi skuril žmigavce (med vožnjo), tako, da sem imel več škode, kot je ta klump vreden. Še nekaj dni pred tem sta se pa daljinca nehal odzvati na karkoli.

Tako, da vsem močno odsvetujem nakup tega Kitajskega klumpa. Res je poceni, ampak ni to to.