Karavan...

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Vozim Mondlca 98, pa sedaj vem, da 01 dalje je avto povsem drugačen, tudi motoriziran precej bolj pestro. Zato bi se izmed vseh odločil kar spet za Mondlca. No če je prioriteta plac, drugače pa BMW 320d AMPAK tega bi si vzel ene 3 mesece časa da bi dobil enga da ima res realne km in da je avto vredu...

Sem pa bolj "dinamik" po srcu in pač rabim podvozje in odzivnost na volanu, tako da pridejo potem v poštev Ford, BMW, Alfa...

Passat je zame nekje vmes, izstopa poraba, pri moji nogi je bil ponavadi 0,5-1l varčnejši od Mondea, če gledam samo BC. Ampak poraba mi ni glavni faktor....
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Evo... minilo že kar nekaj časa jaz pa še vedno "v luftu".
Sem pa na Avto.net zasledil par zanimivih oglasov:
- Laguna Grandtour 2005
- Audi A4 Avant 2003
- Mondeo Karavan 2005

Ima morda kdo kakšne izkušnje s prodajlaci (predvesm za to Laguno in Moneota); Audija prodaja privatnik (bi ga takoj vzel, pa ima notri "les", kar mi je pa res grdo).
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Evo... minilo že kar nekaj časa jaz pa še vedno "v luftu".
Sem pa na Avto.net zasledil par zanimivih oglasov:
- Laguna Grandtour 2005
- Audi A4 Avant 2003
- Mondeo Karavan 2005

Ima morda kdo kakšne izkušnje s prodajlaci (predvesm za to Laguno in Moneota); Audija prodaja privatnik (bi ga takoj vzel, pa ima notri "les", kar mi je pa res grdo).

Jaz bi vzel Audija in takoj zamenjal les, ker je to res najgrša stvar v avtu.
Je pa glede na opremo 99% iz tujine, tako da preveri kako je s kilometri.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Audi je bil pri 27.000 km pripeljan iz Belgije, vsi servisi po tem so bili delani na Porsche Koper

Koliko pa pride menjava lesa? Na ebay.de ne najdem nič pametnega (je pa res, da mi je nemščina popolna neznanka).
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik jetamp pravi:
Ampak tista "vinta"za šipe mi pa pri Audiju s toliko opreme deluje res ceneno.

Sploh nisem opazil... se strinjam - res deluje cheap
bonk.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Tisti Mondeo zgleda meni kr vredu, kaki Trend oprema po opisu sodeč... 6st Menjalnik s 130km mašino paše odlično, drugače pa trgovca žal ne poznam, da bi vedel ali je zavrten nazaj ali ne...
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Tisti Mondeo zgleda meni kr vredu, kaki Trend oprema po opisu sodeč... 6st Menjalnik s 130km mašino paše odlično, drugače pa trgovca žal ne poznam, da bi vedel ali je zavrten nazaj ali ne...

Sem klical.
Avto je iz Italije. Najprej sploh niso vedeli ali ima servisno ali ne... ko "sem jih poslal" preverit pa info: pred enim letom je imel zadnji servis na 40.000km. Torej naslednjih 58.000 brez servisa in brez dokazil. Tudi, če so realni kilometri (58.000 je več kot normalno) me moti, da ni kontrole. Tako, da sem Mondea že kar prečrtal.
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Avto je star skoraj dve let , full oprema, usnjeni sedeži itd itd. In cena 16.000 EUR?!?!?! To ja ni normalno, zagotovo je nekaj hudo narobe, ker noben normalen ne bo dal novega avta za takšno ceno.
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
241
0
16
To je normalna cena, sploh ker se je vmes zamenjal model.

2 leti star večji avto zgubi tudi do pol cene.