Kampiranje in šotori.

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.076
797
113
V kampu Maestral mi rezervacije niso računal. Pelješac. Račun za parcelo z vodo in elektriko, v senci je bil 587€ za 13 noči s taksami in vsem. Zadovoljen zelo. Še se bomo vrnili. Na povratku probali camping Lika, Gračac, da nisem otrok z dolgo vožnjo hecal. 35€. Špica kamp, umaknjen od gužve, opremljen tudi z bazenom, uporabite za transfer na jug ali na sever. Peš dosegljiva trgovina in konoba Kralj Zvonimir, kjer smo odlično in ugodno jedli.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
aha, pol nisi šel v anthony boy?

sej maestral je zraven, še bližje kajtarjem, a ne?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.076
797
113
Na meji z Anthony Boy je Maestral in ima polno sence in lep veter, maestral, klime skoraj nič nisem laufal. Malo sem spihal kdaj prikolico, zase pa mal hladilnik odpiral. Šolo je izbrala Water Donkey in so pošteni, za okoli 30€ / h te peljejo s čolnom na veter in te čuvajo ter učijo. Špica.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.076
797
113
Ne, oprema je v ceni, ker kite izberejo, ko ugotovijo koliko si težak in koliko piha. Zdaj je bla drugič v šoli in ji je kar že šlo. Že vozi. Prvič je bila pred dvema letoma na Sardiniji, tam je pa kar drago, prek 50€ na uro individualno, brez čolna, v nizkih vodah. Punta Trettu

Skupaj ima 16 ur, pa mal sva kajt dvigala ob kakšnem vetru skupaj, ker rabiš enega, da ti ga pomaga dvignit in ujet. Prej sva bordala, to tudi pomaga. Lep šport, mal nevaren, mene ne potegne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Ne, oprema je v ceni, ker kite izberejo, ko ugotovijo koliko si težak in koliko piha. Zdaj je bla drugič v šoli in ji je kar že šlo. Že vozi. Prvič je bila pred dvema letoma na Sardiniji, tam je pa kar drago, prek 50€ na uro individualno, brez čolna, v nizkih vodah. Punta Trettu

Skupaj ima 16 ur, pa mal sva kajt dvigala ob kakšnem vetru skupaj, ker rabiš enega, da ti ga pomaga dvignit in ujet. Prej sva bordala, to tudi pomaga. Lep šport, mal nevaren, mene ne potegne.

Malo bolj nevaren.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Razumem, samo ne iščem družinskega šotora, ampak šotor za dva (no, po standardu 3 :)), da grem lahko z njim z motorjem, kolesom. Zato je recimo 3-4kg še sprejemljivo ;).
Ferrino sem gledal, vendar mi niso padli v oči, oz. so še dražji od ostalih dveh.
Zaključek.
Kupil sem Robens Lodge 3, sem uspel dobiti lanski model za zelo dobro ceno Boulder 3. Res, da je pol kg težji, ampak odtehta z več prostora. Kolikor sem gledal spremembe glede na letošnji model praktično ni.
Sicer pa sem zadevo odprl in na hitro pregledal in to je enostavno druga liga od vseh teh poceni (tudi Decathlon) zadev. Od kvalitete platna, do sestavljanja palic, klinov, itd. Seveda je pa tudi dražji.
Tako da, zaenkrat izjemno zadovoljen in sem tudi prepričan, da bo odlično opravil svojo nalogo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.546
8.897
113
Zaključek.
Kupil sem Robens Lodge 3, sem uspel dobiti lanski model za zelo dobro ceno Boulder 3. Res, da je pol kg težji, ampak odtehta z več prostora. Kolikor sem gledal spremembe glede na letošnji model praktično ni.
Sicer pa sem zadevo odprl in na hitro pregledal in to je enostavno druga liga od vseh teh poceni (tudi Decathlon) zadev. Od kvalitete platna, do sestavljanja palic, klinov, itd. Seveda je pa tudi dražji.
Tako da, zaenkrat izjemno zadovoljen in sem tudi prepričan, da bo odlično opravil svojo nalogo.
Pridn. Zdej pa prid k men na Lidlove čevape....

Nej ti služi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Aja, še to, da ne bo kdo mislil, da s tem kupi zadevo ročno narejeno s strani mičnih Dank.
Made in China...
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman