Dražgoše in 300 Špartancev 2016

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
če podpiraš domobrance v vsem potem tudi ti pašeš med izdajalce... [cenzura] ga...

zakaj pa domobranci niso obranili drazgoš? zakaj švabi niso pustili vasi pri miru? niso partizani klali... klali so domači izdajalci

A lahko napišeš samo eno mojo izjavo, kjer podpiram domobrance?
Kako lahko trdiš, da partizani niso klali, če pa so ubili več kot 24000 Slovencev?
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik zajbel pravi:
Kako lahko trdiš, da partizani niso klali, če pa so ubili več kot 24000 Slovencev?
Žrtev na partizanski strani je bilo 3x več kot na domobranski. Kdo je sedaj bolj vneto klal?
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
krivi so domobranci. pika.
Stvar ni tako preprosta. Kako so lahko domobranci krivi, da so partizani pobili veliko nedolžnih ljudi?
Še vedno nisi napisal kje sem zagovarjal domobrance?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
evo ravnokar jih zagovarjaš...

ker oni pa niso krivi knede...

v tej temi malo trolam, ker mi je bolano, da se eni ukvarjajo z 70 let starimi zgodbami... vojna ni poštena niti lepa. izdajalce/poražence se je na žalost vedno "kaznovalo". ni lepo. ni prav. a vojna je vojna.

mene bolj skrbi to, da sedaj ko so si izplačevali €€€€ za pripravljenost neupravičeno tega ne noben ne kaznuje, ne zahteva odstopa vlade itd.. raje drkate 70 let stare kosti...

dokler bo tako, bomo tam kjer smo... ni možnosti za uspeh...
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Jaz nisem bil pri domobrancih.
hysterical-1.gif
kam so domobranci sicer sodili, sem pa že večkrat napisal na tem forumu. Vse tri formacije (slovensko, gorenjsko, primorsko) domobranstvo so bile v nemški službi...če ne veš niti tega, potem s teboj nima smisla debatirati.

Sem pa čedalje bolj prepričan, da so bili tvoji predniki v kakšni 'zanimivi' formaciji.
grin1.gif
Torej v okupatorski službi. In ti zagovarjaš to?!?! (vem marsikaj, pa je teb nemogoče razložit. Očitno napačno mesto šolanja, al kako že to gre)
Tvoje prepričanje je spet napačno.
cheer.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:krivi so domobranci. pika.
Točno PIKA. Na zgodovino se ne sme gledati kot na nekaj kar je bilo in ovrednotiti vsak dogodek posebej, kaj je bilo dobro in kaj narobe. PIKA. Velja seveda za Slovenijo, kjer so vsi dogodki ene strani povsem brezmadežni in dogodki druge strani povsem krvavi. In verniki rdeče zvezde prikimajo v časih, ko je celo Vatikan začel brskati po napačnih dogodkih Cerkve.
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
evo ravnokar jih zagovarjaš...

ker oni pa niso krivi knede...

v tej temi malo trolam, ker mi je bolano, da se eni ukvarjajo z 70 let starimi zgodbami... vojna ni poštena niti lepa. izdajalce/poražence se je na žalost vedno "kaznovalo". ni lepo. ni prav. a vojna je vojna.

mene bolj skrbi to, da sedaj ko so si izplačevali €€€€ za pripravljenost neupravičeno tega ne noben ne kaznuje, ne zahteva odstopa vlade itd.. raje drkate 70 let stare kosti...

dokler bo tako, bomo tam kjer smo... ni možnosti za uspeh...

Ne zdaj teme menjat. Če nimaš odgovora, lahko to drugače poveš.
Še zmeraj nisi napisal jasno, kako zagovarjam domobrance. To, da te vprašam, kako so lahko domobranci krivi za nedolžne žrtve partizanov še ni zagovarjanje domobrancev.
Pa da bo stvar malo bolj jasna, se raje osredotočimo na kakšen konkreten primer. Kako so lahko domobranci krivi, da partizani pobijejo celo romsko naselje vključno z otroci in dojenčki? Prosim za konkreten odgovor na konkretno vprašanje.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
krivi so domobranci. pika.

Joooj kako bo tvoj traktor Moj....sam še krivca najdem za to
tongue-1.gif

Ti pa že sedaj napovem da se bo zgodilo na neznanem kraju...neznanega dne...ob neznanem času
wink-1.gif
 

zajbel

Pripravnik
17. dec 2008
859
1
18
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
ja ja v redu, domobranci so najboljši partizani so pa samo klavci knede...

ni panike. naj ti bo.. zagovarjaj še naprej...

Ta tvoj odgovor pa ni najbolj prepričljiv. A to samo tako pišeš, ker nimaš odgovora na konkretno vprašanje, ali se dejansko strinjaš, da so tudi partizani bili klavci?
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
ja zajbel se strinjam. vse se strinjam.

a žalostno da ravno ti ki tako pluvajo po "komunizmu" "socializmu" se poslužujete njihovih metod, njihovga sistema dela (kolektivna krivda itd itd)... bi jemal traktorje, čimmanj delal...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Tema je bila obravnavana že vsaj 1000x, brez kakšnega posebnega učinka.

Zaklepam.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.