Kamioni, sneg in ostalo

I

Izbrisan uporabnik #9334

V glavnem, tisti klanec je jeben
tongue-1.gif
Zato je prav, da se je zadeva ustavila že pravočasno spodaj.

Sej je bil pred mano nek črni Pathfinder ali od Kie nekaj podobnega, ki je šel ven in odpeljal, jaz nisem upal tega za njim. Policaji in plug so pa začeli delati red šele čez kake pol ure, okoli pol dvanajstih.

Pač smo po skoraj dveh letih znova malce doživeli sneg, he he.
cheer.gif
Ceste so narejene za normalne in povprečne ljudi, profesionalni vozniki nam pa to dnevno dokazujejo, ker ravno ti največkrat rešujejo sranje ki ga delajo "nedeljski" ali pa neizkušena mladina.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Včeraj zabita Dolenjka, čez Lipoglav pa skoraj brez prometa. Podobno moja gospa, iz Vrhnike po stari cesti nato čez Ig in Škofljico brez težav, zabil se je v Grosuplju, ker je folk stal pri miru in čakal na odprtje AC. Opažam pa, da ljudje ne znajo več vozit po snegu.
 
Nazadnje urejeno:

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Ko boš naslednjič v Litiji natančno poglej, ampak mislim da je prepoved za Hoferjem. Uradna pot je preko Trojan, Izlak, Kisovca, Zagorja in proti Litiji oz. Trbovljam, Hrastniku.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
No, ko se boš peljal iz Zagorja proti Litiji poglej znak za mostom v smeri Litije pa povej kje je uradna pot v Litijo. Boš lahko? Hvala.lp
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Mojster, prepričaj se kaj dovoljujejo zakoni, potem pa pametuj po forumu. Ja? Drugač pa nazaj v kameno dobo pa nebo kamijonov po cestah, no niti cedt nebo.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Lokalni promet nima prepovedi.

Kaj je lokalni promet na območju omejitve
Citat:
37. člen
(izjeme pri omejitvi uporabe javne ceste – lokalni promet)
(neuradno prečiščeno besedilo)
(1) V primeru omejitve uporabe javne ceste za posamezno vrsto vozil se lahko uporaba te ceste dovoli za lokalni promet.

(2) Lokalni promet iz prejšnjega odstavka na območju omejene uporabe javne ceste je promet motornih vozil, ki imajo na tem območju izhodišče ali cilj, promet motornih vozil, katerih vozniki, lastniki ali imetniki pravice uporabe imajo na tem območju stalno ali začasno prebivališče, promet motornih vozil, ki so v lasti oziroma v uporabi pravne ali fizične osebe, registrirane za opravljanje prevozov, ki ima na tem območju sedež ali podružnico in urejeno parkirišče, ali avtošole, ki ima na tem območju sedež ali podružnico in urejeno parkirišče.

(3) Za lokalni promet se šteje tudi promet vozil za izvajanje rednega vzdrževanja ceste, vozil komunalnih služb, vprežnih vozil, koles, koles s pomožnim motorjem, koles z motorjem, lahkih štirikoles, traktorjev in motokultivatorjev ter promet motornih vozil, s katerimi se kandidati usposabljajo za vožnjo motornih vozil ali opravljajo izpite za voznike motornih vozil.

 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.331
5.850
113
pri taščici
Kako ze pise Roberto drugim uporabnikom?
"Imel si priloznost biti tiho, pa si jo zamudil."
Demz: jaz sem stal med pol eno in nekaj cez eno....potem sem jo ucvrl preko Vac
Za dolgo potem niso policaji naredili reda.
Ker ob cca 12:15 smo se se premikal skozi zg hotic potem pa se je on pol ejih spodaj v grabnu vse ustavilo. V obe smeri. Zakaj smo se mi ustavili ne vem, baje je nekje naprej neko drevo padlo na cesto, samo ce ni bilo tisto kasneje. Voznjo proti litiji je ustavil kamion od omahna. Glede na to da je lokalc in da pozna cesto, bi lahko ustavil 200m prej na postaji. Razumel bi da bi tisti spanc al kaj je ze bil naredil neumnost, da pa se nepripravljen lokalc ne izloci je pa...
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

V glavnem, drugič prej odreagiraj in se dobiva pr Kimovci na malci
cheer.gif
.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
No, v soboto se je zgodil Darwin enemu izmed vas, prepotentih jaz-sem-najjači-in-japametnejšiih kamionarjev, na nadvozu čez AC.
Kamena doba... a daj no daj, ne se toliko cenit. Zelo majhen odstotek populacije bi vas mrzil, če bi se obnašali tako kot zapovedujejo predpisi.
@Gatto: ja je bil Jermanov tovornjak. Po pričevanju poveljnika PGD je bil menda zelo suveren in pameten v neprimernih voznih razmerah.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Napaka v sistemu... Ne moreš ti odpreti firme (prevozi, prikoličarji) če nimaš urejene ceste do lokacije.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Moje slike ni v tvojem zrcalu, si pa tezek bolnik ker posplošuješ in pametuješ v tri krasne, ko se ti pa pokaže kontra pa še kar rineš k tele. Kako pa pri vas živite da so ti kamijoni tako v napoto? Hrana pa kađar so skom do vas prišli iz tovarn in surovina do njih? S konjsko vprego?
Dej pamet v glavo, pri teh letih bi jo lahko že imel.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Nop Hanzi. Kar sem renoviral sem najel mojstre, take z računom. Nimam smisla in volje za zidarjenje, v bistvu za svaštarjenje...
Kje pa jaz kupujem je vseeno, saj za svoj zaslužen denar. Mimogrede, a imaš še zmeraj delodajalca na Bahnhof strasse?