kamera za vetrobranskim steklom

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
LOL boli unga [censored] lepo čez rdečo.....in takih je vsak v Sloveniji na stotine...denar leži na cesti Policijo oz. MNZ pa boli kurčina.

Kako pa una kamera snema hitrost????? To je kewl.
zmaga.gif


CENA PA
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
BlackVue ima vgrajen GPS in tudi "G senzor" ...

Cena je pac precej visja od cene RoadRunnerja in podobnih iz Dealxtreme-a ... ampak je tudi bolj "luxus" varianta ...
smile-1.gif
...

BlackVue ima tudi program, preko katerega se vidi tudi vrednosti G-senzorja in prevozene poti ... Poleg tega sem dobil zraven brezplacno se Power Magic Pro, preko katerega se prikljuci kamera, da je vedno v pripravljenosti in snema tudi dogodke med parkiranjem (recimo ce kdo butne avto,...) in skrbi za to, da se ne izprazni akumulator ... Tega zaenkrat se nisem zmontiral... caka na to, da bo malo vec casa
smile-1.gif




 

Mikulja

Fizikalc
9. feb 2012
1.111
0
36
Tole si bom pa tudi jaz umislila. Imam že dost teh norce na cesti. Da jih malce posnamem.
wink-1.gif
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Res precej OK za nočno sliko.

Samo še par stvari, ki jih ne najdem na linkih:
kako dela s kartico? Prepisuje najstarejše posnetke, ali je potrebno ročno brisanje?
si morda preizkusil android aplikacijo, se ti zdi ok?

Hvala. 5*
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Naj bi prepisovala najstarejse, ko zmanjka prostora... Nisem se zafilal 16GB kartice ...

Android aplikacija je OK... ceprav ko kartico pripravis z Androidom, privzeto ne vidis datotek, ko kartico vtaknes v citalec na racunalniku ali obratno... ker si drugace shranjuje... Ce z Androidom pripravis kartico, se vse zadeve shranjujejo v mapo "Recordings" pod folderjem "BlackVue" na kartici... ce pa s PC aplikacijo pripravis kartico, pa se shranjuje direktno na root kartice v folder "Recordings" ...

Pa vse nastavitve same naprave (glasnost napovedi, barvo LED osvetlitve ob razlicnih dogodkih,...) delas samo preko aplikacije (preko PC ali Androida) in se prepisejo v samo napravo, ko jo zazenes z vstavljeno kartico... Tako imas lahko recimo vec kartic z razlicnimi nastavitvami ...
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Nisem povsem prepričan, da na sodišču nikoli nič ne velja. Sicer že če na licu mestu pokažeš policistu, obstaja velika verjetnost, da bodo stvari postavljene na pravo mesto v policijskem poročilu. Naj Mahoney pove, kako bi obravnaval posnetek ob nesreči. Pa tudi recimo če si že na sodišču kriv, pred prijatelji pa ne, je dosti vredno.

Ostalo je pa res bolj ali manj zanimivost za kratek čas.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Mene pa čist iz firbca zanima kaj počnete s temi posnetki?
smile-1.gif

Kaj pa ti pocnes s posnetki z GoPro kamero?
grims-1.gif


Na sodiscu se mogoce ne uposteva kot dokaz... gotovo pa lahko vpliva na odlocitev o krivdi ...

Recimo v takih primerih, kot tukaj:



 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
43
www.citroenar.com
A Roadrunner deluje tudi brez kabla? Ali mora bit stalno priklopljen na 12V v avtu?

Jaz sem na Ebayu kupil to zadevo:

HD DVR

Cena je bila 29,5€ + stroški carine in davka ... končna cena 41€

Lahko snema tudi brez kabla, se pač napolni kot mobitel. Snema v treh resolucijah 1280x960, 720x480 in 640x480 v intervalih 2, 5 ali 15 minut. Ko se napolni kartica se stari posnetki prepisujejo. 5minut v najboljši ločljivosti, je preko 300MB podatkov. 15minut okoli 1GB.

Nočni posnetki so slabi, dnevni nekaj srednjega.

En posnetek za vzorec >

video
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
43
www.citroenar.com
Ja, 5,7€ davka, 3€ predložitev carini + 1,25€ obvestilo, ki sem prejel na dom pa še + provizija na pošti
smile-1.gif
(Vsak zasluži svoj kos)
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Hm....katera je boljša Prestigio RoadRunner HD1 za 59€ ali GoClever kamera DVR za 59,99€