kamera za vetrobranskim steklom

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Link lahko dam... Samo sem jaz zadnjo vzel
wink-1.gif
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
ksz

Bom vprašal še enkrat za predlog ker za to ceno bi lahko kupil eno od teh dveh kamer ampak kar je več eurov pa ne.
Zato me zanima katera je boljša Prestigio RoadRunner HD1 za 59€ ali GoClever kamera DVR za 59,99€.
Zasledil sem da se pri obeh brišejo stari posnetki ,kar mi tudi odgovarja.

Hvala
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
hm...kaj sem opazil...
Goclever ima način snemanja 2,5,15 ur in 3 različne ločljivosti VGA/DI/SXGA(1280*960/720*480/640*480)
Prestigio ima način snemanja 2-5-15 minut in 2 ločljivosti VGA (640x480), HD 720p (1280x720)@30fps

Da je to pravilno da snema v urah al je mogoče napaka? Ker sem na netu zasledil da 15 minutni posnetek vzame dober giga spomina.
Naj mi kdo svetuje glede teh resolucij. Me pa nekako vleče da bi vzel prestigio ker ima krajše snemalne čase in pa malo sem gledal po youtubu in primerjal pa mi se zdi da so vseeno lepši posnetki od prestigota.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Tam so verjetno misljene minute ... Snema se itak ponavadi v max. locljivosti... tako, da nastavitev razlicnih locljivosti ni nevemkaksna prednost ... Nizjo locljivost bi mogoce edino uporabil, ko bi rad imel na eni kartici cimvec posnetega, preden zacne prepisovati... ampak seveda v nizji locljivosti ...
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Koliko pa naj bi GoClever sploh omogocal snemanja na baterijo z ugasnjenim displayem?

P.s. roadrunner na mimovrste ni vec dobavljiv... mogoce se kje cena 59€ razen pri @Jadotu?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Kje je problem? Pošlješ mi po pošti denar v trgovino in ti pošljem na dom? Če pač nisi iz Gorenjske.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mislim, da deluje tudi brez napajanja ... samo ne vem koliko casa ... Nekako ni smiselno, da bi deloval samo na baterije... ker ti izdelki so prvenstveno namenjeni kot crne skrinjice... da belezijo in v primeru, da potrebujes posnetek, ga pogledas ...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Citat:
Uporabnik vogel pravi:
Koliko pa naj bi GoClever sploh omogocal snemanja na baterijo z ugasnjenim displayem?

P.s. roadrunner na mimovrste ni vec dobavljiv... mogoce se kje cena 59€ razen pri @Jadotu?

hvala za nakup
zmaga.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Ali imate zanic iskalnik ali pa nimate v ponudbi na spletni strani
smile-1.gif
...

Sem RoadRunner HD1 dobil in namotniral v soboto... in posnel en testni filmcek ...

Koliko točno si dal za to kamero, kako je kaj res s porabo akumolatorja med mirovanjem, ko še kar snema, in če se kljub vsem tem funkcijam sliši tudi zvok?
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Katero mislis? Roadrunner? Tisto sem imel samo ene dva dni ... potem pa jo je od mene kupil Kaalman, ki jo sedaj tudi prodaja >> http://goo.gl/Q4YfN

Bila pa je nekje okoli 50 ali 60€ ... se ne spomnim vec tocno ... Kako je s porabo akumulatorja pa ne vem... Sem jo imel prikljuceno preko vticnice in ta ni napajana, ko ni kontakta ...

Pri tej, ki jo imam sedaj (BlackVue DR400G) pa sem zraven dobil se eno skatlico (Power Magic Pro), ki jo je treba prikljucit direktno na stalno napajanje in skrbi za to, da ne izprazni akumulatorja... tako, da lahko nastavis tudi snemanje med parkiranjem, ko zazna gibanje ... Samo tega nisem se prikljucil v avtu ...

http://www.blackvuehd.co.uk/Power_Magic_Pro.php

53_1.jpg
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
To kamero, s tega videoposnetka, še imaš? Jo bi takoj kupil, s tem, da more biti vse to notri, ko si kupil, pa račun, seveda.
wink-1.gif


"Tega mislim ... Sem RoadRunner HD1 dobil in namotniral v soboto... in posnel en testni filmcek ..."
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Citat:
Uporabnik Rekreativni_kolesar pravi:
To kamero, s tega videoposnetka, še imaš? Jo bi takoj kupil, s tem, da more biti vse to notri, ko si kupil, pa račun, seveda.
wink-1.gif


"Tega mislim ... Sem RoadRunner HD1 dobil in namotniral v soboto... in posnel en testni filmcek ..."

Ne ni kupil nekega sranja .. nekaj nad 200 eur, ki snema tako kot treba, malo žre akumolator, pa dela kakovostne posnetke ... Full HD
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Rekreativni_kolesar pravi:
To kamero, s tega videoposnetka, še imaš? Jo bi takoj kupil, s tem, da more biti vse to notri, ko si kupil, pa račun, seveda.
wink-1.gif


"Tega mislim ... Sem RoadRunner HD1 dobil in namotniral v soboto... in posnel en testni filmcek ..."

Saj to (Roadrunner HD1) prodaja Kaalman v oglasih...
smile-1.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
hm ... v čem pa je te point, da je stala 60 eur nekje, a ene pa stanejo čez 200 eur?

Gledam ravno to, pa si jo bom potem verjetno šel kupit z druge države.

http://www.blackvuehd.co.uk/BlackVue_DR400G_HD.php

Malo sem Youtube okoli obrnil, pa sem videl, da je ta tip kamere huda zadeva.
smile-1.gif


Moja je že rekla, da bom spet za bedarije zapravil denar, je skopa postala, pa še niti rojena gorenjka ni ...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Malo zmedeno pises... Oz. zelo zmedeno
wink-1.gif


Prej sem ravno zato vprasal, o kateri kameri je govora... In si napisal, da glede Roadrunner HD. ta je cenejsa... Ker je tudi precej slabsa. Nima recimo GPS podpore, zajem je v nizji kakovosti, tudi samo ohisje je narejeno manj kakovostno. Pa tudi pomnilniske kartice ne dobis zraven....

Blackvue DV400G pa je cenovno res ta nekje od 200€ dalje....
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

sam bi te kamere lahko lepse slike delale glede na to da je to njihova primarna funkcija, ker ko sem gledal kake hude hd videe dela navaden kompakt fotic za 200eur, nevem no.