Kameleon in njegovo moderiranje

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Post #394 iz te teme:
Kaj ti tu ni jasno!

Sem vedel da si malo bolj počasen. Samo da si pa tolk. Se sploh ne čudim, da je prišlo do tega kar je.
Najbolj so mi pa smešni razni zinoti, ki so kot tisti dvorni nočki, "ki ne znajo drugega kot se nekoga držat za rep" in klikat smajlije. A si mutav ali znaš tudi sam kaj nasrat.
Nagni glavo in še enkrat preberi kaj je osnovni pogoj da se kvalificiraš za sralca. Saj ni tako težko, tebi je uspelo, še preden si tri stavke nasral.
Ti tudi nisi najbolj brihten, a ne! Pa tudi štetje ti ne gre najbolj od rok :valjamse:
Kje si naštel tri stavke.
In potem boš ti meni solil pamet kdo je tu gor sralec:valjamse:
Daj raje se nehaj brukat, da ne boš delal še večje sramote od sebe kot je.
 
  • Haha
Reactions: zino

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Imate pa prav ja zaradi tega gnoja od Kalbota, nesposoben moderator ni sprevidel kdo dejansko je problem. Sedaj pa se končno začnejo kazat stvari v pravi luči.
Največji problemi odhajajo, ker se ne dela več po njihovo ali pa serjejo kot je razvidno. Zato bi bilo treba naredit eno čistko in začeti z nova.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Ne rabiš se ti zame sekirat, o sebi si pa tudi že vse povedal. Še preden si tri stavke nasral.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kaj ti tu ni jasno!

Sem vedel da si malo bolj počasen. Samo da si pa tolk. Se sploh ne čudim, da je prišlo do tega kar je.
Najbolj so mi pa smešni razni zinoti, ki so kot tisti dvorni nočki, "ki ne znajo drugega kot se nekoga držat za rep" in klikat smajlije. A si mutav ali znaš tudi sam kaj nasrat.

Hja ni mi jasno. Vemo, da na Alterju računa ne moreš izbrisati (primer "Snecer"). Kar pomeni, da tvoj stari račun še obstaja in sedaj uporabljaš drugega in imaš v tem primeru 2 računa - torej si se z "nimam 10 različnih up. računov na forumu ampak samo tega" gladko zlagal. Ti ti, kljukec lažnivi.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Hja ni mi jasno. Vemo, da na Alterju računa ne moreš izbrisati (primer "Snecer"). Kar pomeni, da tvoj stari račun še obstaja in sedaj uporabljaš drugega in imaš v tem primeru 2 računa - torej si se z "nimam 10 različnih up. računov na forumu ampak samo tega" gladko zlagal. Ti ti, kljukec lažnivi.
To sploh ni res. Se vidi, da nimaš pojma.
Lahko ga zbrišeš, lahko ga nazaj nastaviš, tudi pod istim imenom, če je treba, tako da ne ti men lažnjivi kljukec, če si sam nesposoben potem ne predvidevaj to za vse ostale.
Preberi si zadnji stavek.
Raje se nehajte brukat, ker se vam vidi, da se še usrali niste pošteno na tem forumu, potem bi pa radi nekaj pametovali.
A ne jello and company. Še en sralec z slabim okusom:fredi:
Guruji pa taki. Ne vem kdo vam tala te nazive.:bonk:
Lahko vam jih jaz nekaj potalam.
Kot prvi bi bil jello sralec:valjamse:
 
I

Izbrisan uporabnik 474

ViLiam
Ah, torej je potemtakem po novem to možno... Nisem vedel. Torej je še vse skupaj celo huje - si kot Erjavec - brezjajčni lignj brez stila, ki nikoli zares ni odšel...
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Sem že na prejšnji strani napisal, ko bi imel vsaj stil. Če kakec okrasiš s smajliji ni nič manj kakec. Zeh.
In kdo si ti, da boš presojal kdo ima stil. Še en sralec več. Razumem, da te to boli in da tega ne moreš prenest. Samo lej sorry nisi doma, ko ti vsi kimajo. ČE:fredi:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Si se skozlal al še mal počakamo? Samo en smajli na izdelku? Iz kakca v kakec napreduješ, stila pa še vedno od nikoder.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Sploh ne vem kaj TI kozlaš v tej temni :sprasujemse: Vprašajmo se zakaj te moti samo moje kozlanje :fredi:Je po forumu dovolj drugega kozlanje zato bo več koristi od tebe, če se spelješ tja. Te kaj boli, a bi končno napisal nekaj pametnega. A je to vse kar zmoreš...
Kar se pa stila tiče pa smajliji zato so. Bolje, da ti stisnem smajlija kot pa da ti povem "v faco" kaj si mislim o tebi, ker potem bo spet jok in stok pa k mami na dudo.
Bolj naj te moti stil tistih, ki ne znajo drugega kot stiskat všečke pod komentarje.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Sploh ne vem kaj TI kozlaš v tej temni :sprasujemse: Vprašajmo se zakaj te moti samo moje kozlanje :fredi:Je po forumu dovolj drugega kozlanje zato bo več koristi od tebe, če se spelješ tja. Te kaj boli, a bi končno napisal nekaj pametnega. A je to vse kar zmoreš...
Kar se pa stila tiče pa smajliji zato so. Bolje, da ti stisnem smajlija kot pa da ti povem "v faco" kaj si mislim o tebi, ker potem bo spet jok in stok pa k mami na dudo.
Bolj naj te moti stil tistih, ki ne znajo drugega kot stiskat všečke pod komentarje.
A prav razumem da te skrbi da mene skrbi kaj si misliš o meni? Wtf?

Padel si z neba v tole temo in namesto dober dan začel zmerjat vse po spisku. In zdaj pričakuješ kaj? Navdušene oboževalce? Še enkrat, wtf?

Če bi imel stil bi izjavil kaj svojega, tako pa razen papagajskega ponavljanja kozlaških floskul še nisi pridelal nič. Nula. Še n-tič, zeh.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
A prav razumem da te skrbi da mene skrbi kaj si misliš o meni? Wtf?

Padel si z neba v tole temo in namesto dober dan začel zmerjat vse po spisku. In zdaj pričakuješ kaj? Navdušene oboževalce? Še enkrat, wtf?

Če bi imel stil bi izjavil kaj svojega, tako pa razen papagajskega ponavljanja kozlaških floskul še nisi pridelal nič. Nula. Še n-tič, zeh.
Ne se preveč naprezat. Saj te vsi poznamo. Ti si že leta in leta nazaj padel na glavo v ta forum in serješ po forumu leta in leta, tako da... Nč bat, naj te ne skrbi, nobeden več te ne jemlje resno.:valjamse:
Najprej si preberi naslov teme potem pa lahko naprej kozlaš.
Še ntič hudfakju si ti, da boš ocenjeval stil :valjamse:

Najmanj kompetenten na tem forumu se oglaša LOL:bonk:GURU :valjamse:

Stil in nivo komuniciranja je prilagojen sogovornikom:norec:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
V primerjavi s tabo sem mojster stila, če bi ga ti premogel samo drobtinico, bi se mi zahvalil za mnenje, tako pa, samo navaden sralec, ki si lima okraske na svoje kakce da bi naredil vtis. Ampak publiko si si izbral napačno. Še med sralci si samo povprečen.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
V primerjavi s tabo sem mojster stila, če bi ga ti premogel samo drobtinico, bi se mi zahvalil za mnenje, tako pa, samo navaden sralec, ki si lima okraske na svoje kakce da bi naredil vtis. Ampak publiko si si izbral napačno. Še med sralci si samo povprečen.
Ahahaha:valjamse:
Ti pa si za štose. Dobro da te poznamo, če ne, bi ti mogoče še kdo verjel.
Bolje da se nehaš brukat. Vsi vemo, da si forumski norček tako da brez veze se delat finega.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Ja ja ja, saj se že od prvega posta strinjamo, da si vse vedel še preden si v temo padel, si mlekec obrisal in začel nabijat. Zato ne vem v čem je težava oziroma kaj bi ti sploh rad.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
To se tudi jaz sprašujem, kaj ti tu not sploh serješ.
Pa kr nabija, pa kr nabija...:bonk:
Najraj mam pa take:norec:
Glih kr se bo razpoču:valjamse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Ne rabim osmih alterjev in ne rabim si okraševat izdelkov, da bi naredil vtis (oziroma izpadel smešen, duhovit, smartass ali karkoliže). V primerjavi z asom tvojega kalibra skratka brezveznik, zdaj pa če mi zlezeš dol s qrca, hvala.
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
3mmljW.gif
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
zdaj pa če mi zlezeš dol s qrca, hvala.

Da se ne boš razpočil:fredi:

Če se ima že kdo za skint iz qurca si to TI!

Prišel si žalit in svinjat v to temo s svojim sranjem! Prvi stavek je bila žalitev s svinjo! Nisi dodal tudi enega pametnega posta v tej temi, (ja, saj tema je itak joke) samo ti še najmanj primeren, da bi komur koli solil pamet.
Serješ po celem forumu s svojim usranim stilom, se delaš bedaka iz sebe in vseh ostalih. Ravnokar nasral v bedakih na cesti toliko gnoja, da smrdi cel forum.
Žalostno, da te ta naš moderator še ni zbrcal iz foruma, vprašajmo se zakaj! Potem se pa čudite, da je forum na takem nivoju!
Samo zaradi takih posranih šerifov s takim stilom. Sam sebe hvali kakšen stil ima mvahahahaha:valjamse: