Kam na enodnevno čofotanje v Hrv. Istri?

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ma jaz se sam vozim po 4,5 ur malo po podeželju na morje pa mine. Folk joka ker je neumen in stoji v vrsti na avtocesti in mejnih prehodih.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
No v končni fazi se da bolj kot ne brez problema preživeti tudi 12+ urno vožnjo v eno smer a ne. Gre bolj za to (vsaj pri mojih zapisih na to temo), da če ima nekdo na voljo recimo 10 ur za izlet se pač vsi ne odločijo, da bodo polovico tega časa zapravili zgolj in samo za pot. Spet drugim je pa lahko končna destinacija tako všeč, da je možno tudi potovanje po 4 ure+ v eno smer in si samo slabi dve uri na kakšni fajn plaži, spet tretji pa za en dan (oz. za pol dneva na morju) sploh ne premaknejo riti in so raje doma.
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
824
495
63
No sej, zato ker smo si tako različni, pa sem tudi samo vprašal kje so dobre plaže kamor se splača zaviti brez, da bi po nepotrebnem zašel na slabo. Nisem pa spraševal po mnenjih o smiselnosti... če bi hotel smiselno čofotanje, bi si kupil letalsko karto nekam daleč stran. Meni je tak enodnevni izlet povsem odgovarjal, za nekoga ki si nekaj let ni privoščil morja je to čisto dovolj ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lade so bile v redu. Sploh karavanke. Ruska mrcina, držati si jo moral kot vola (volan še na polža in seveda brez serva), toda služilo je vedno brez problemov. Celo zavore so bile vedno v redu.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, kot tank. 91. leta spomladi, malce pred našo osamosvojitvijo (ki je bila seveda napovedana), so pritegnili k nam poljaki, ukrajinci in makedonci - niti do avtosejma nisem prišel, so mi jo kupili že na rdeči luči semaforja na Mariborski v Celju :aplauz: . Cena - sitnica. Takšna kot sem si jo pravkar zmislil :aplauz: . Teh časov ne bo nikoli več.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
Lade so bile v redu.

:fredi:

id6341D.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ti se kar norce delaj :gorjaca: . Nič "from the beginning", v tistih časih je to bil čisto spodoben nakup. Bolje kot Moskvič in podobna jajca. Niti stoenka ni bila vsakemu dosegljiva, čeprav vsi vemo, kako zanič bremze je imela :oops1:.