Kam v drugi polovici oktobra?

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.033
113
za šankom
2x šel dvakrat dobil
confused-1.gif

res da zadnjič 2007.še na netu je bila prmocija
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Okej, glede na to, da pravite, da je že ob 17h tema - in pa verjetno se kar shladi... Mi to ni preveč všeč.

Torej ostane samo še EGIPT...?
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Turčijo bi jaz priporočal območje okrog Kemra, tam je morje najbolj čisto, hoteli so boljši, plaže pa tudi.
Ali pa kot so rekli že drugi: Egipt.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.033
113
za šankom
v egiptu je tema ob 17 ker majo poletni čas.torej ne prestavljajo ure.zvečer je nkej 18 stopinj.čez dan 32.morje 24 stopinj.pač vstaneš ob 6ih zjutrej in gasa po egiptu.zvečer pa večinamo po vseh boljših hotelih po večerji kaj dogaja
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
Citat:
Uporabnik shift pravi:
v egiptu je tema ob 17 ker majo poletni čas. torej ne prestavljajo ure.

Majhen popravek.
Ko sem bila v Egiptu septembra 2003, so premakniki uro za eno nazaj. To se še zelo dobro spomnim, ker sva s kolegico imeli bus ob 6ih in sva vstali ob petih - potem pa po zajtrku izvedeli, da se je ravno tiisto noč premaknila ura in bi lahko spali še eno uro več... (še dobro, da niso premikali za eno uro naprej...)
In zanimivost - ura se je premaknila v noči iz četrtka na petek - ker je pri muslimanih pač petek tisto, kot je pri nas nedelja...
smile-1.gif


Da pa se vrnem na temo - tudi jaz priporočam Egipt. Jaz sem sicer bila dol konec sept. in prvi del oktobra, a je bilo še zelo toplo, tako da konec oktobra ne more biti kakšnega hudega mraza.
Backpack varianta, 14 dni, javna prevozna sredstva, Sinaj, Kairo, puščava, do Luxorja in nazaj na SInaj - eden boljših dopustov!