Kako uspešen je novi prometni zakon?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Pa jst nisem živčen voznik. V življenju sem uporabu 3x hupop če sm pa še to zato da sem enmu pomagu ne pa bil živčen zarad njega. Sej raj počakam 30s pa kkšnga spustim naprej če recmo neve, ali pa nisem siguren pa nočem nobenga izsilt pa pač počakam en avto. Sej itak pol nadoknadm ka hitr vozim.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A ti to govoriš spet o tisti posrani in brezvezni šoli varne vožnje?
Ne.

Citat:

A bejž bejž to je navadno guncanje afen, ki v realnosti in v praksi nima kaj nucat. Saj kdor vozi po CPPju se v kritičnih situacijah zelo redko znajde, takrat ko pa se že, pa itak ni pripravljen na izreden trenutek in bo sigurno reagiral po instinktu.
Ja, prijel se bo za glavo in se začel dret. Razen, če se je prej naučil, kako pravilno reagirati.
En mrtev manj. To nam je cilj. Ali naenkrat več ne ???
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Razen, če se je prej naučil, kako pravilno reagirati.
Nič ne bo zarad te blesave šole prav reagiral, ker ga bo dogodek iznenadil in presenetil le na vsake par let al pa še to ne.
Razen, če se ti zelo pogosto znajdeš v kriznih situacijah. Ampak pol je to znak, da je s tabo nekaj narobe in boš moral pomoč iskati drugje.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej bo boljš stardec. Glej mene spremenu neboš, noben me nebo spremenu ker jaz sem prepričan vase da sem odličen voznik in mislim da je veliko drugih voznikov ki delajo bedarije še vedno naprej. Nekaj mescov nazaj so se na tržaški v LJ 3 mulci z M5 zbil napolno ko so bežali policajem če se ne motim. a miliš da na une zakon vpliva kej? Ti jst povem da ne in uni so večji problem od mene sam take pa naši policaji ne upajo ustavt..
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.