Kako povrnem slike in podatke na Samsung Galaxy s4

lukajan

Zelenc'
30. avg 2014
12
0
1
Po pomoti sem zbrisal iz galerije vseh 350 slik...Ne vem ali so bile na telefonu ali na SD kartici...ali obstaja kakšen program, ki povrne podatke ? Vidim, da delajo reklamo za to, ampak zakaj bi morali uporabniki to plačevat, če si recimo lahko sami pomagamo ?! Pa še to...če obstaja program, se le-ta namesti na komp ali direktno na telefon in kako se z njim upravlja ? Vnaprej hvala za odgovore !!!
 
22. jul 2007
12.860
1.333
113
123
Če imaš na kartici probaj s programom recuva, naloži na comp. in daj kartico iz telefona v cardreader ter poženi program in upaj na najboljše.
Za drugič pa uporabi android program Dumpster , enako funkcija kot koš na računalniku.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
če nisi telefona takoj ugasnil, je zeloooo malo možnosti, da boš sploh kaj dobil.

v googla se zakoplješ pa sprobavaš različne programe.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
kot sem že rekel, če ves ta čas telefon uporabljaš, potem pozabi na vse skupaj. si varen tudi pred fbi, cia...
wink-1.gif


sem že reševal en tak telefon, pa ni šans. Tudi s plačljivimi programi ni šlo. Telefon, ko je enkrat priklopljen na internet se skos kej updejta, se gor surfa... in valda se s tem prepiše podatke.