Samsung Galaxy S4 in izbrisane slike

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.342
683
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kolega ima Galaxy S4 in ker je bolj leve sorte, bom jaz opisal njegov problem
smile-1.gif

Po nesreči je pobrisal vse slike iz internega pmnilnika (razlog je v prvem stavku) in zdaj je obupan, saj je imel veliko slik od rojstva svojega otroka, ki ga je pred kratkim dobil..Torej a obstaja kakšen program, ki ne zahteva root dostopa, s katerim bi lahko povrnil izgubljene slike? Sem mu svetoval, naj poveže telefon na PC in proba z recuvo, vendar ta ne vidi telefona kot pogon, zato ne more skenirat. Prav tako na google playu ni našel nobenega takega programa, ki nebi rabil roota. Ker sam ne poznam specifik tega telefona on pa je doma predaleč, da bi se vozil do mene, mu na daljavo težko pomagam s konkretnimi predlogi, zato se obračam na koga od vas, ki bi imel kakšen dober predlog za rešitev njegovega problema..
confused-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Žal se brez roota ne da obnovit slik.Če ima Google+ mu jih je mogoče shranilo v Googlov račun.Drugače pa šola za naprej da se vse shranjuje na sd kartico ali v oblake.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Borg

A SD kartica je pa neuničljiva in iz nje se ne da izbrisat slik?
Isto jih lahko iz oblaka po nesreči izbrišeš.

@Janch

Program getdataback vidi interni pomnilnik telefona, sem ravnokar sprobal
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@Borg

A SD kartica je pa neuničljiva in iz nje se ne da izbrisat slik?
Isto jih lahko iz oblaka po nesreči izbrišeš.

Seveda lahko toda je manj možnosti.Še vedno pa je priporočljivo delat backupe.
In kaj potem takem ti priporočaš popotnik.
Sem pa vesel da bi se končno našla neka rešitev kako povrnit podatke iz internega spomina brez roota, ker baje to še ni uspelo nobenemu.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Ja itak to je prva stvar ki se jo omogoči ob zagonu telefona.Toda kot vem s tem programom še vedno ni možno povrnit podatkov oz. ne prikaže telefona kot disk vsaj ne S4.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kako veš, da se brez roota ne da obnovit slik, zato ker tako govorijo?

Če ti je taka sila za obnovit podatke rootaš napravo, če imaš čas in voljo pa sprobaš vse možne variante in sem 100% da se najde rešitev za obnovit podatke brez root-a.

Samo vsi najraje čakajo in čakajo, če bo kdo kaj našel, kot pa da bi sami probavali in iskali rešitve.

Marsikaj je bilo nemogoče pa se je na koncu izkazalo, da se z malo vloženega truda najde rešitev.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Rootaš telefon in obnoviš podatke, ne vem kje je sedaj problem. Klik
confused-1.gif
Ti sploh veš kaj pišeš in o čem teče debata.
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kako veš, da se brez roota ne da obnovit slik, zato ker tako govorijo?
Ne zato ker sem že večkrat probal in ne samo jaz.
Zato govorim iz izkušenj kar pri tebi ni videt.Ali imaš doma vsaj telefon na katerem je nameščen Knox, da veš da če ga enkrat rootaš ni več vrnitve nazaj oz.garancije.Kot sem že rekel bi pa rad videl nekoga ki mu uspe povrnit podatke brez roota.Toda ne na tak način kot ti,ki kar neki nabijaš brez da bi to lahko potrdil iz prve roke.Pa brez zamere.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Debata teče o obnovitvi slik, torej, če jih želiš nazaj ti je ravno za knox in garancijo, no vsaj večini je, ki so jim izbrisane slike pomembne.

Z razliko od tebe vsaj iščem neko pametno rešitev ampak je zadevo težko sprobavat glede na to, da nimam S4 v roki.
Našel nekaj zanimivih apk, ki delajo brez roota in jih imam naslednji teden namen sprobat, ko dobim v roke S4 od kolegice, tako, da ti bom takrat lahko iz prve roke povedal, če sem našel kaj koristnega.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Čeprov sem imel nekaj cajta nazaj naločen en program na računalniku kateri ti je skeniral telefon...sama operacija je trajala okoli 4 ure in je dejansko nekaj izbrisanih slik dol potegnilo in vso nesnago tudi iz fb...sem pa taktrat hotel en video dobit dol vendar ni bilo uspeha..
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Ti hočeš naložit program USB mass storage enabler, ki rabi root, na zgornjem linku pa je program USB mass storage Toggle.

ups...probam