Samsung Galaxy S4 zoom

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.353
680
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Prvi pametni telefon z 10-kratno optično povečavo

Samsung Galaxy S4 zoom


Samsung je danes napovedal prihod novega telefona Galaxy S4 zoom, ki združuje elegantne značilnosti pametnega telefona S4 s sposobnostmi naprednih fotoaparatov. Novi član družine Galaxy S4 je udejanjenje Samsungovih teženj, da ustvarijo eno samo napravo, v kateri se spajata vodilni pametni telefon na trgu in kompaktni fotoaparat višjega razreda.


http://www.mobile.si/gsm/predstavitev-samsung-galaxy-s4-zoom.html

skitched-20130612-134437.jpg


skitched-20130612-134539.jpg


skitched-20130612-134514.jpg
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
''Prvi pametni telefon z 10-kratno optično povečavo''

To je rahlo zavajajoč naslov, prejšnji model je imel 21x optično povečavo. Res je, da še ni bilo modela s 10x, ampak vsakdo pomisli, da je 10x največ, kar obstaja do zdaj.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.877
3.905
113
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
''Prvi pametni telefon z 10-kratno optično povečavo''

To je rahlo zavajajoč naslov, prejšnji model je imel 21x optično povečavo. Res je, da še ni bilo modela s 10x, ampak vsakdo pomisli, da je 10x največ, kar obstaja do zdaj.

Galaxy kamera? Samsung je ni smatral kot telefon ampak kot "pameti fotoaparat". Stvar percepcije in marketinga pač!
grin1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Zgleda prejšnji model ni šel tako dobro v prodajo (za ta denar dobiš precej boljši fotoaparat), pa so sedaj obrnili zgodbo. Ali pa se bojijo govoric o W8 varianti Nokie 808.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.693
1.427
113
Notranjska
Samsung si lahko privošči take zablode. Kakih 100 miljončkov dolarjev lahko vržejo stran zgolj za mešat drek konkurenci
in ta telefon ni nič drugega kot to. Nokia na drugi strani diha na škrge in bi bilo kaj takega samomorilsko dejanje.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Se strinjam, bom presenečen, če bodo s tem vragom ustvarili kak profit.
smile-1.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
glede na to, da je kamera najbol advanced funkcija, ki me pri telefonu zanima, je tole super reč. edino predebel se mi zdi.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
A vidva govorita o 820 a v čem je fora?
Odprita gsmareno, compare toolse in recimo 920tka lepo oplakne kakšnega S3. Govorim pa tudi iz prve roke, žena ima S3 (tudi sam sem ga imel), jaz pa 920 pa sta zelo tam tam, če že na kakšno stran prevaga kvaliteta je to na strani 920, že samo zaradi optične stabilizacije. Je pa seveda razlika če fotke gledate samo na S3 zaslonu, kjer ima našponane barve v višave, ko pa stvar kam drugam transportiraš je pa zgodba malce drugačna
smile-1.gif


Pa da ne bom off topic...trenutno mi najboj odgovarja WP8. Izredno zanesljivo in hitro delovanje, česar pri Andoridu nisem vajen. Z Ios (od ios5 dalje) nimam izkušenj.

/EIDT..uf sem mislil, da smo v temi glede OSov
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
A vidva govorita o 820 a v čem je fora?
Odprita gsmareno, compare toolse in recimo 920tka lepo oplakne kakšnega S3. Govorim pa tudi iz prve roke, žena ima S3 (tudi sam sem ga imel), jaz pa 920 pa sta zelo tam tam, če že na kakšno stran prevaga kvaliteta je to na strani 920, že samo zaradi optične stabilizacije. Je pa seveda razlika če fotke gledate samo na S3 zaslonu, kjer ima našponane barve v višave, ko pa stvar kam drugam transportiraš je pa zgodba malce drugačna
smile-1.gif


Pa da ne bom off topic...trenutno mi najboj odgovarja WP8. Izredno zanesljivo in hitro delovanje, česar pri Andoridu nisem vajen. Z Ios (od ios5 dalje) nimam izkušenj.

/EIDT..uf sem mislil, da smo v temi glede OSov
smile-1.gif


Zanimivo, da je tule 920 za N8 in S3 pa je drugače kar pro nokia

http://www.allaboutsymbian.com/features/item/17502_Smartphone_camera_super-test_N.php
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ja so zanimivi ti testi, drži. Pa tudi sicer po teh testih v mnogih primerov 920 pred S3, razen v slabi svetlobi (po teh testih).
Lahko gledate kakor hočete, jaz imam vsak dan oba na dosegu roke. 920 mi daje boljše rezultate v večini situacij. Definitivno pa je izjava, da ima 920 crap aparat kot sta trdila dva zgoraj več kot pretirano kakorkoli obrneš. Ni superiorna na trgu (no med WP nima konkurence) je pa v vrhu. In trditi, da nebi kupil 920 ker ima slab aparat je pa že smešno
evil.gif

Ampak po želji, saj gre za vaš denar
wink-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.600
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
mislim, da Galaxy Camera ni imela podpore za klicat, je pa imel wifi, tule je pa proper telefon. ampak problem pri Samsung Cameri je bila kvaliteta fotografije, ce, mislijo tu ostati na isti kvaliteti, potem lahko pozabijo na vse skupaj.

ravno googlam, v glavi imam, da je imel tudi Nikon nekaj podobnega, sicer fotic z Android operacijskim sistemom gor ...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ker bo verjetno dražji, kot pa primerljiv digitalec.Sicer ponuja mnogo več, vendar kdo pa rabi dva pametna telefona. Redki pa se bodo odločli nabavit samo zoom-a, ker je preobiln, digitlca pa tut ne rabiš v vsakem trenutku pa še fotiči na telefonih niso več slabi/neuporabni.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.587
6.596
113
Tole se vidi, da je posiljen izdelek, samo toliko, da se malo "napade" konkurenco... nokio EOS
 

laksikon

Pripravnik
11. dec 2008
220
0
16
na gsmareni imaš compare opcijo oz. check guality. Ne vem kje vidite, da je 920 huda...ne ni!
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.713
79
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik laksikon pravi:
na gsmareni imaš compare opcijo oz. check guality. Ne vem kje vidite, da je 920 huda...ne ni!

Mogoče je to mnenje ostalo od takrat, ko je Nokia lansirala serijo reklam, ki so opevale kvaliteto fotografij in filmčkov na tem aparatu (ponoči je videla bolje kot večina DSLRjev z najboljšimi objektiv, filmčki posneti med hojo pa so bili stabilizirani, kot da bi bila kamera pritrjena na betonski nosilec). Seveda se je kasneje izkazalo, da je bilo vse fejkano in da 920ka tega ni mogla posneti.

Tudi sam sem bil pod vtisom tega in sem od kamere pričakoval res veliko, ko pa sem naredil par fotk, sem bil pa totalno razočaran. Saj ne, da je tako slaba, vendar pa ni nič posebnega.