Samsung Galaxy S4 in izbrisane slike

22. jul 2007
12.831
1.324
113
123
klik
isJFzBe.png
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 17097

Ok hvala za konkreten odgovor.Upam da ti kaj uspe.Toda iz izkušenj vem da je marsikomu bolj važna garancija kot slike.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.345
683
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik cvinga pravi:
Meni tako napiše ko ga hočem odpret in ga ne odpre

MXIg8z3.png

enak problem pri kolegu..vse kar je probal mu je zahtevalo root..Nič, hvala vsem za odgovore in predloge, se je mojster itak že zmenil z eno firmo ki rešuje podatke pa mu bodo oni rešili problem.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik Janch pravi:
enak problem pri kolegu..vse kar je probal mu je zahtevalo root..
Itak.Saj sem vam povedal.Toda eni so full pametni in prodajajo buče.Držte se teme,ki jo obvladate ne pa kr neki na pamet iskat "pametne rešitve"
bonk.gif

Pa brez zamere.
priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Oprosti popotnik toda izgleda da res ne znaš brat.Ta link je za ISC in JB iz leta 2011.S4 je že na KK.Pa tudi prej na JB to ni bilo možno.Bolje da se držiš garmina kjer obvladaš zadevo.Pa brez veze kaj govorit ti si itak najbolj pameten in vse veš.
Root števec ti tudi lahko izničijo toda samo na pooblaščenem servisu.
Upam da prideš ven s konkretnimi rešitvami.LP
 
Nazadnje uredil moderator:

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:


Če bo ena firma reševala podatke iz telefona to pomeni, DA je možno BREZ root-a
evil.gif

Mene zanima koliko košta to "reševanje"...ali je bolj program kupit
17758-icon_confused.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Borg

WWW ti je dalzgoraj, Cvinga na prejšnji strani ime programa s katerim obnoviš podatke ti pa še kar vztrajaš, da ni možno in sedaj že namiguješ, da bo ta firma rootala telefon in ga nato nesla na servis, da ponastavijo števec in to samo zaradi tega, ker ti ali kdo drug ne najde programa ali apk, ki bi obnovila podatke brez root-a.

Veš koliko stvari je še vedno nemogoče naredit ( no tako pravi večina ) pa je že dolgo možno?

Naredi mi uslugo in poišči na google odklepanje pin za Garmin in mi povej, če obstaja rešitev .
Torej NE tipkanje kod na pamet s kakim robotom ali ročno ampak da v roku 1 minute ugotoviš pin.

Po par urah googlanja boš ugotovil, da NI mogoče, jaz ti pa iz prve roke povem, da je mogoče.

Isto je pri pametnih telefonih, vsi pravijo da se NE da......

p.s.
Nisem najbolj pameten in ne vem vsega, le ne obupam tako hitro kot ostali, ko naletijo na par neuspehov in je lažje rečt, da se ne da, kot pa iskat naprej.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Ok hvala za konkreten odgovor.Upam da ti kaj uspe.Toda iz izkušenj vem da je marsikomu bolj važna garancija kot slike.

He he..konkretno v mojem primeru je bila situacija taka da sem imel posnet en video in ga nato zbrisal....nato je nastala ena orenk piz**rija in jaz sem imel konkreten dokaz posnet kateri je dokazoval situacijo čist drugače kot so jo drugi s svojimi lažmi širili. Nato se je ta situacija umirila in mi ni bilo treba dokazovat s svojim posnetim videom.


Tukaj je bila vrednost telefona in njegove garancije ničelna proti vrednosti podatkov posnetega videa.Telefon je itak potrošni material...ga od jeze vržeš v zid ter greš kupit drugega kot kilo kruha.

Sedaj imam itak tako narejeno da se mi vse kar posnamem sinhronizira v vse možne oblake takoj
evil.gif
saj so mobilni užgani nonstop če nisem na dosegu wifija
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Tisto od WWWja je za rootane naprave.
Dej nehi kr neki nakladat.
Kaj ti ni jasno,pa če ti je še janch povedal da vse kar je probal zahteva root.Kaj ne razumeš da ni uspelo malo boljšim od tebe na tem področju kaj šele nekemu človeku"leve sorte"kot ga je opisa janch pa brez zamere.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Janch je probal programe iz google play in tega storage enabler, z razliko od tebe vem kaj je probal.

Ne vem kaj si tak " trde glave " razloži mi kako bo neki firmi uspelo, če pa ti tako zvesto trdiš, da je NEMOGOČE?

Pa zopet si dokazal, da površno bereš članke ali pa ti le angleščina dela težave:

Klikni na link:

http://www.tenorshare.com/products/android-data-recovery.html

Pojdi pod razdelek " Work for all Android Devices "

In glej ga zlomka kaj piše tukaj:

Citat:


Work for all Android Devices

This Android data recovery software supports all Android phones and tablets prevailing on the market.

Work well with all Android devices manufactured by Samsung, HTC, Motorola, LG, Sony, Google, Asus, and so forth.
Support all Android versions, including Android 4.4 Kitkat.
Recover all data on rooted Android devices, while recover only photos and videos on unrooted devices .

In v tej temi je govora o povrnitvi izbrisanih slik.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.345
683
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mojster mi je rekel, da je dal drugemu kolegu, ki je kriminalist in dela na forenziki in seveda so jim take zadeve zelo poznane..se mu je sam ponudil in mu bo zdaj čez vikend to uredil. Mu je pa zatrdil, da je to piece of cake in ne rabi rootat telefona za to..pomembno je samo to, da ne nalaga več nobenih programov ali kakršnih koli podatkov na telefon (to nam je seveda vsem jasno zakaj) in to je pa tudi vse kar vem, naprej se nisem zanimal. Bom pa napisal ko izvem če so rešili. Kako točno pa bo oni to rešil, pa najbrž ne bom izvedel.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Res ti si trde glave in siliš z glavo skozi zid.Sem te imel za malo bolj inteligentnega.Sam sebe brukaš.Ravno ti si govoril:kako veš da se da,zato ker tako govorijo
bonk.gif

Govoriš da getdataback deluje,kar tudi ni res
ne-ne-1.gif

Samo nekaj mi odgovori.
Ali si ti poiskusil ta program od WWWja,da veš da deluje.Jaz sem ga.In ne deluje.Napiše mi kot zgoraj errror
In ali si sploh že kdaj imel v rokah S4.Jaz ga imam že približno pol leta.In verjemi da sem se že kar dovolj preigral z njim.In ne samo z njim.Tudi z drugimi Samsungovimi napravami.
Sedaj te imam pa res dovolj in se nimam več časa ukvarjat s tabo.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Ja saj to hočem tudi povedat da taki programi za nas normalne smrtnike niso dostopni.Bi bil pa vesel da ga dobim.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
In napis " while recover only photos and videos on unrooted devices " je pa zakaj, da se norca delajo?
Ti si po vsej verjetnosti označil tudi SMS in kontakte in ti je zato javilo da rabiš root.

S4 sem že imel v rokah in to ne samo enega in na njih nalagal iGO vendar kaj druga nisem probaval, ker ni bilo potrebe.
Kot sem že rekel, bom pa ta teden sprobal obnovit podatke, ko dobim v roke S4 od kolegice.

Sedaj te pa nekaj čisto resno vprašam:

Kaj ti imaš kakšne težave pri čitanju oziroma razumevanju napisanega ?

Nisem napisal, da govorijo da se da ampak sem napisal tole:

Citat:

Uporabnik popotnik pravi:
Kako veš, da se brez roota ne da obnovit slik, zato ker tako govorijo?

p.s.
Za getdata back sem mu rekel, da vidi interni pomnilnik na mojem LG, preden mi je nato odgovoril, da S4 nima možnosti mass storage.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Pri pametnih telefonih je problem dobit slike nazaj, ker se pomnilnik z uporabo telefona skos prepisuje.

Valda smo navezani na te naprave, da še srat ne mormo brez nje in lepo uporabljaš naprej. Priklopljen na net, iščečš appe po storu kako rešit podatke, gledaš filmčke, kličeš, sms-aš, telefon se skos nekaj updejta in povezuje ...
V istem trenutku bi moral izklopit net, telefon ugasnit, izvlečt sim kartico. Potem pa na pc-ju naložiš že zgoraj omenjene programe. Prižgeš telefon in rešuješ.

mass storage se da tudi na samsungih omogočit, samo je zelo skrit
http://www.device-recovery.com/how-to-connect-android-devices-to-pc-with-usb-mass-storage-mode#note3
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.345
683
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Epilog: Kolega je dobil telefon nazaj, rešili so vse slike. So se pa menda kar matrali + to, da nekaj slik ni bilo v izvirni velikosti, temveč so bile pomanjšane..prav tako so ga dobro upalili
frown-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
še zaupaš ime podjetja in ceno? Da tudi drugi vemo, če bomo kdaj v takem zosu...

pomanjšane slike so vrjetno thumbnaili. Ker telefon vbistvu naredi 2 sliki, thumbnail in full size. Tko da če imaš kdaj srečo, je v thumbnailu drugačna slika kot potem povečana.