Kak prikazat soseda kot gaya?

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Eni sosed me pune nervira. Tak je pametni pa on zmirom more meti prav, pa z fsakim se prička kar tak malo za hec, skratka to nea gre nikamor. Nič se ne morema zmenit, pa drugi isto pravijo, da je haban nemogoč. Da je mera še polna je on sin od enega lokalnega politika, pa toti foter ima na občini neke veze, tak da nebi zaj šel v odprti konflikt, mi bojo še kako inšpekcijo poslali pa ziher najdli na bajti neke ko ni vrei pa me bojo te hebali. Treba bo naredit fse skup na bolj partizanski način.

Pa sn dobo tak eno idejo, da bi mu z gverilsko akcijo podtaknali, da je gay. Mislim, da bi ratalo, ker nea izgleda pravi ded, je bolj pomehkuženi pa razvajeni pa babe tui nima kolkor jaz vem. In zdaj bi recimo bilo treba pripravit neke situacije, da bi sumljivo izpadlo. Primer: tam ko pri bajti cote sušijo, bi jaz zam obesil ene pederske roza gate, da jih bojo fsi vidli pa bomo te šušljali, da so to ziher od njega pa da jih on nosi. Druga ideja je, da bi mi kaki farmacevt naredo (sicer neškodljivi) prašek, keri bi povzročal malo bolj visoki glas. Sploh ni nujno tak ko helij, samo da malo bolj piska, recimo ko Damjan Murko. Pa bi spet lahka kake govorice sprožili.

Te pa si zram vzamemo še kako njegovo gay hecanje s kolegi iz konteksta, naredimo fotke, da smo ga vidli na čagi, kak se z dedi objema pa jih za rit grabi, na njegov avto nalepimo še kake rožice ali pa srčeke pa te mislim, da bo dovolj osnove, da se bo začelo po mestu govorit "Dejan je pa p.eder" (Dejan mu je ime). Ziher mu bo ratalo pune tečno ko ga bojo fsi spraševali, če je to kaj res, v zabavo nam fsem, keri ga nea maramo.

Še kaki predlogi, kak ga malo potunkati s takimi "naključji"?
evil.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Najbolš, da ga na ulici držiš za roke, pa bodo vsi vidli da je malo pogret.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
batate zdaj sem pa razočarana....tale tema mi ni prav nič všeč.

zakaj?
pač...ne zdi se mi smiselno skrivaj nekoga poštemplat za gay-a. mej jajca, bodi DED in mu v faco povej kaj si misliš, pa tudi če je sin od samega Bush-a. drugo pa je, da s tem širiš nestrpnost, ki že itaq vlada v tej naši dolini proti vsem ki so istospolno usmerjeni.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Najemi kakega geja (črnca po možnosti) da ga posili, v tem aktu ga pa še slikaš hitro tako da bo razvidno da je to res on. Potem pa še malo fotošopaš njegov obraz v 'obraz zadovoljstva'. Pa si zmagal.

Fotke v rumeni tisk, zraven pa pripis "sin od...XY".
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
To pa res ni težko. Greš do največje opravljivke na vasi (če ne veš katera je to, jih preprosto počakaš pred ali po maši
evil.gif

Simpl ko pasulj
wink-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Batate,
ne-ne-1.gif


Če pa kaj sovražim, je to, da hoče nekdo nekoga v družbi očrniti. In to še za njegovim hrbtom.
jezen.gif
 

mateja001

Pripravnik
29. okt 2007
586
0
16
40
okolica Ptuja
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Batate,
ne-ne-1.gif


Če pa kaj sovražim, je to, da hoče nekdo nekoga v družbi očrniti. In to še za njegovim hrbtom.
jezen.gif

se strinjam

mogoče pa hoče svoje napake tak skrit da drugega v slabo luč spravlja

jezen.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Vaju razumem ampak sta pozabila na to, da pri gejih se večinoma dogaja za hrbtom.
evil.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Ti ni potegnilo, a?

Sedaj pa samo malce pomisli, kako lahko homoseksualci potešijo spolno slo. Ni vraga, da boš prišla do odgovora, ki se skriva za hrbtom.

In jaz nikoli ne sodim, ker nisem sodnik, in tudi nočem, da mi bo sojeno.

Only God can judge me.
wink-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Dandanes je moderno biti pe*er, tako da nevem, če ga boš s tem kaj zajebal.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Batate, se strinjam. Malo si res zgrešil temo. No, sej, nekako bi to še spadalo v BS, ampak, da bo koza sita ter volk cel, ti premikam temo v Čvek, kjer ti bodo sigurno postregli z kakimi bolj pikrimi idejami.
wink-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Do sedaj nisi dobil še nobenega konkretnega odgovora. Pa se zanesi na alterjevce.
Evo moj predlog: na cesto/na zid ob prometnem križišču/na njegovo ograjo napiši: DEJAN, LJUBIM TE. TVOJ NAJDRAŽJI MARKO.
srce-1.gif