Kak prikazat soseda kot gaya?

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ta ni v redu. Še vedno je lahko normalen, le da je Marko zaljubljen vanj.

Moralo bi pisati. DEJAN, ZAKAJ ŠE VEDNO SILIŠ VAME. TVOJ BIVŠI, MARKO.
tongue-1.gif


p.s. kje si ravno Marko najdu?
Ker poznam enega Markota ki je gay, ostali Markoti ki jih poznam so pa vsi tam tam. Ne veš al je, al ni.
grin1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ja, imaš prav. Tvoja varianta je boljša.
Kje sem našel ime Marko? Nimam pojma, kar padel mi je na pamet.
17758-icon_confused.gif
Poznam par ljudi z imenom Marko, pa noben ni gej (vsaj kolikor jaz vem).
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik boskosi pravi:
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Poznam par ljudi z imenom Marko, pa noben ni gej (vsaj kolikor jaz vem).

nikoli pa ne veš
evil.gif

Noben od njih me še ni "analno presenetil", tega si tudi ne želim.
Mogoče pa se jim ne zdim dovolj zexy
17758-icon_confused.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Kaj pa tak, da prvo damo oglas v Salomona pa z njegovim mobijem? Pa lahka bi mu tui naročili Hot Mikija na dom.
smile-1.gif


Pa nea me zaj špukat kak sn žleht, ampak totega mamo pa res fsi dosti. Nemore se nobeden nič zmenit z njim.

Geje sn sicer pač slučajno izbral zato, ker je to popularno za opravljat pa izvedljivo je, kot kakega Strojana bi ga recimo bolj težko prikazali. Geji so sicer čisto vreji čeprav malo hecni, ampak samo tolko da te nea gnjavijo pa je OK.

Ampak je pa z Dejanom celi hudič, pubec se samo hvali kolko imajo doma pa kaki avto vozi (jasno če pa ata kupijo), ko ga srečaš je že čudno če nea omeni, koga fse on pozna pa kak je on pomembni, kak so smučali v Franciji in da smo mi brezvezni, ko delamo za 800€ ali še manj na mesec pa hodimo na Roglo. Mislim ko bi ga samo fseko na lape. On pa celi razvajeni - jasno, ko je pa sin po poklicu.

Pa saj ziher vete, kak to izgleda, se taki povsod najdejo.

Za zmirom vaš, Batate
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Pa nea me zaj špukat kak sn žleht, ampak totega mamo pa res fsi dosti. Nemore se nobeden nič zmenit z njim.
Ja pa kaj se potem sploh menite z njim in silite v njega, če se ne da z njim. Zdaj ali ste vi neumni, ali ste pa gayi vsi skup, razen njega.